فقط برای خداوند...

مریم68

New member
کاشکی گاهی وقتا خدا از پشت اون ابر ها میومد بیرون

و گوشم رو محکم می گرفت و داد می زد که

آهـــــــــــــــــای !!!

بگیر بشین سر جات اینقده غر نزن….

همینه که هست !

بعد یک چشمک می زد و آروم توی گوشم می گفت

همه چی درست میشه….

مریم68

New member
مهربــ ـ ـــ ـ ـــانی خــ ـ ـ ـ ـدا

برایم نوشته بود :

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند

شاید چون آرزوهایم بلندند ...

ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید :

امیدی هست ؛ چون خدایی هست ...

آری ، وچه زیبا نوشته بود ...

همواره با خود تکرار میکنم،

امیدی هست ؛ چون خدایی هست ...

Artmis.a

New member
shoma k in hame az khoda neveshtin mishe az khoda bekhayn komakam kone man b komakesh niaz daram ama khoda mano faramush karde

"چه بسا چیزی را شما دوست ندارید و در حقیقت خیر شما در آن بوده و چه بسا چیزی را دوست دارید و در واقع برای شما شر است خداوند داناست و شما نمیدانید"
سوره ی بقره/آیه ی 216

roj

New member
"چه بسا چیزی را شما دوست ندارید و در حقیقت خیر شما در آن بوده و چه بسا چیزی را دوست دارید و در واقع برای شما شر است خداوند داناست و شما نمیدانید"
سوره ی بقره/آیه ی 216

پاسخت خیلی زیبا بود حدیث.اجرت باهمون خدایی که نوشته هات فقط واسه اونه

roj

New member
در لحظه نیاز، حاجت خود را از درگاه خالق هستی طلب کن زیرا "نتیجه طلب از خلق اگر روا شود منت است و اگر نه ذلت، در حالی که طلب از او اگر برآورده شود نعمت است و اگر نه حکمت." و به خاطر داشته باش که او بی نیاز مطلق است.

و اذا سالک عبادی عنی فانی قریب اجیب دعوته الداع اذا دعان- بقره186
(هرگاه بندگانم ازتو در مورد من سوال کردند من نزدیکم ودعوت ودرخاست انان را هرگاه من را بخوانند می پذیرم)

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
اگر خداوند زیانى به تو برساند، هیچ کس جز او نمى‏تواند آن را برطرف سازد! ... اى کسانى که ایمان آورده‏ اید، از صبر و نماز کمک بگیریدکه خداوند با صابران است ...

Artmis.a

New member
بارالها!

مرا با رنج آدمیان آشنا کن.مرا گره گشای کار مردمان قرار ده.به دست من، لبخندی بر لبان یتیمی بنشان و با کمک من، سروری بر قلب بینوایی بیفشان!

Artmis.a

New member
ای رحیم مهربان!

گناهانم را می دانی و پرده می پوشی، دردهایم را می دانی و درمان می کنی، بیچارگی مرا آگاهی و رحم می کنی و افتادگی مرا می بینی و دست می گیری؛ اما من چه برایت بیاورم؟ من که جز شرمندگی و خجلت و سرافکندگی ـ که برایت دارم ـ چیز دیگری ندارم!

Artmis.a

New member
معشوق من،

ای آنکه اسم تو شفا و ذکر تو دواست! آن زمان که به نامت گوش می سپارم و تو را یاد می کنم، از همه وحشت های زندگی فراترم.

Artmis.a

New member
خدایا!

جسمم را نیز که سایه ای از روح من است، متبرک گردان و به برکت نام و یاد تو، آن را مقدس و نورانی قرار ده!

Artmis.a

New member
ای قادر متعال!

می خواهم خاموش شوم و راه حیرت در پیش گیرم؛ حیرت از احسان عامت که همگان را شامل است، حیرت از میِ جود و کرمت که حتی «بدون گفت» و درخواست، همگان را می چشانی.

Artmis.a

New member
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد.

pariya

New member
وانها که در راه ما با خلوص نیت جهاد کنند.قطعا به راههای خود هدایتشان خواهیم کرد و خداوند با نیکوکاران است/
سوره عنکبوت.ایه 69

Artmis.a

New member
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد.

خدایا کمکم کن
میدونی که حداکثر تلاشمو کردم که دروغ نگم
خدایا حالا نوبت خودته
خدایا فرصت میخوام
خدایا کمک میخوام...

Artmis.a

New member
وانها که در راه ما با خلوص نیت جهاد کنند.قطعا به راههای خود هدایتشان خواهیم کرد و خداوند با نیکوکاران است/
سوره عنکبوت.ایه 69

خدایا ممنونم
چقدر به این آیه نیاز داشتم
یه لحظه تمام تنم لرزید
این همون جواب من بود
پریا جان از شما هم ممنونم

shahram25

New member
فقط برای خداوند جایز هست که در مورد ما قضاوت کنه و دیگران با هر درجه از خلوص نیت یا پاک دامنی حق نشستن درجایگاه اورا ندارند ما هرچه باشیم او قاضیست

Artmis.a

New member
جائی در پشت ذهنت به خاطر بسپار ، که اثر انگشت خداوند بر همه چیز هست . . .

Artmis.a

New member
هیچ وقت به خدا نگو یه مشکل بزرگ دارم

به مشکل بگو من یه خدای بزرگ دارم . . .

Artmis.a

New member
خدا با من است چون هیچ کس نمی تواند او را شکست هیچ
چیز هم نمی تواند مرا شکست دهد

Artmis.a

New member
ان ادخلتنی النار اعلمت اهلها انی احبک.
اگر من را داخل جهنمت هم بندازی به همه جهنمیان با صدای بلند می گم : عاشقتمممممممممممممممممممم.

بالا