فرم تست دوست دختر...

21Tir

New member
girlfriend1.jpg

هر کی گرفت مطلبو بزنه لایکو:thanks:

آخرین ویرایش:

BBT

New member
نه
گفتم اگه شما سوالی داری بگو ما توضیح بدیممم :65d6a5d6s:

BBT

New member
هر کی ام نگرفت جای لایک ناناز رو بزنه :eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
اینجوری

شفيع

New member
کاش دوس دختری داشتیم تا تستش میکردم.هرچند میدونم آدمی نیستم که دختری انتخاب کنم که کم بیاره .ههههههه

Leyenda

Well-known member
تست پلیر مورد علاقه پسراست دیگه!!اینکه کدومو بازی میکنن!!اینقدر گیماشونو دوست دارن که میتونن نقش دوست دخترشون باشه!!!!

ZOT

New member
یعنی این دختره خیلی از وسایل الکترونیکی سرش میشه! و اینکه اهل بازی های رایانه ای و این چیزاست! یعنی بازی با همه ی اینا رو تا حالا امتحان کرده!؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11)::(50): آره؟؟

Taraa

Well-known member
یعنی این دختره خیلی از وسایل الکترونیکی سرش میشه! و اینکه اهل بازی های رایانه ای و این چیزاست! یعنی بازی با همه ی اینا رو تا حالا امتحان کرده!؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11)::(50): آره؟؟

آورین ... بهترین دوس دختر اونه که پایه گیم باشه .. هر چی حرفه ای ترتر بهترترتر

ZOT

New member
آورین ... بهترین دوس دختر اونه که پایه گیم باشه .. هر چی حرفه ای ترتر بهترترتر

:riz481:یه جوری تارا میگه انگار الان خودش پسره! یه 10 تا دوست دختر که پایه ی گیم باشن هم داشته! الان حسم میگه که باید به تارا بگم خوبی داداش!؟

Taraa

Well-known member
:riz481:یه جوری تارا میگه انگار الان خودش پسره! یه 10 تا دوست دختر که پایه ی گیم باشن هم داشته! الان حسم میگه که باید به تارا بگم خوبی داداش!؟

خوبم آبجی زهرا .. شوما چیطوری ؟

هههههههه ... نه ... ولی میدونم ... نمونه اش داداش خودم که با اون آبجی که بیشتر اهل گیمه جورتره

کلا پسرا دلشون میخواد طرفشون پا به پاشون بده تو چیزایی که علاقه دارن ...یکی اهل فوتبال تماشا کردنه مسلما دلش میخواد طرفشم فوتبالی باشه و هی ضد حال نشه بگه بزن اون شبکه مثلا اخبار داره ... یکی اهل فیلم دیدن و تفسیر فیلمه ، دلش میخواد طرفشم صاحب نظر باشه بتونن با هم بحث کنن سر این موضوع ... یکی اهل کوه رفتنه از همراهی که همش غر بزنه بگه خسته شدم خوشش نمیاد ... و از اونجایی که اکثر پسرا اینروزا گیم رو دوس دارن دخترایی که بخوان هی بگن پاشو خودتو جم کن ، پوس تخمه ریختی رو زمین ، 10 ساعته پای بازی هستی و اینا خوششون نمیاد و برعکسشو دوس میدارن

و نکته دیگه اینکه پسرا از چالش و مبارزه و کل انداختن خوششون میاد .. تو هر زمینه ای ... ایده و تفکر ... جسمی و ورزشی .. هوش و حل مسئله ... گیم ووو

امضا مدیر تارا :tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
به نظرم منظورش اینه استغفرالله استفرالله روم به دیوار روم به دیوار " دوست دختر طرف" باید بازی مورد علاقه پسرارو بدونه چیه و تشخیص بده

یعنی اگه تونست تشخیص بده بازم روم به دیوار بازم استغفرالله پس طرف "بهترین دوست دختره"

21Tir

New member
واقعا زبونم بند اومده در مقابل این همه نبوغ دوستان....

Nr1

Well-known member
استغفرالله.......... میبینم که دوس دختر دوس دختر از دهن هیشکی نومویوفته........ باریک.... مدیران هم در این امر بس مهم و پر چالش مشارکت کافی و وافی رو دارن...... تبریکات.........

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
619120_sarcastic.gif

بالا