فرم تست دوست دختر...

Taraa

Well-known member
استغفرالله.......... میبینم که دوس دختر دوس دختر از دهن هیشکی نومویوفته........ باریک.... مدیران هم در این امر بس مهم و پر چالش مشارکت کافی و وافی رو دارن...... تبریکات.........

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
619120_sarcastic.gif

اصــــن داریم ؟

Nr1

Well-known member
اصــــن داریم ؟

استغفرالله........... تسبیح من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو از خدا بترس دختر.... بترس از روز جزا.... بترس از روزی که سرب داغ بریزن تو حلقت... میله بکنن تو چشت..... معصیت نکن.........

Taraa

Well-known member
استغفرالله........... تسبیح من کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برو از خدا بترس دختر.... بترس از روز جزا.... بترس از روزی که سرب داغ بریزن تو حلقت... میله بکنن تو چشت..... معصیت نکن.........

مگه آبجی یا همسر آدم نمیتونه دوستش باشه ؟ ... من که ذهنم این سمتکی بود

cyavash

New member
اینجا سایت علوم پزشکیه نه علوم هیجانیه....معمولاً اینجا بحث علمی وجود داره نه چیز دیگه....از مدیران سایت خواهش میکنم بیشتر توجه کنن.

Nr1

Well-known member

مگه آبجی یا همسر آدم نمیتونه دوستش باشه ؟ ... من که ذهنم این سمتکی بود

عزیزان عایا تو این توپیک بحث آبجیه؟؟؟؟ بحث همسره؟؟؟ نه واقعا بحث ایناس؟؟؟؟؟ د نه دیگه............ بحث معصیت در ملا انجمنه... بحث تهاجم فرهنگیه... بحث از دست رفتن آرمانهاست...(گریه حضار)....بذا یه چن تا فتوا هم صادر کنم......... پسر و دختری که حتی اسم دختر یا پسر را صدا بزند در روز جزا از در هفتم جهنم وار شده و هم فیها خالدون میشود........ حالا برو صدا کن

Nr1

Well-known member
619120_sarcastic.gif
619120_sarcastic.gif
619120_sarcastic.gif
619120_sarcastic.gif

- - - Updated - - -

هههههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

Taraa

Well-known member
عزیزان عایا تو این توپیک بحث آبجیه؟؟؟؟ بحث همسره؟؟؟ نه واقعا بحث ایناس؟؟؟؟؟ د نه دیگه............ بحث معصیت در ملا انجمنه... بحث تهاجم فرهنگیه... بحث از دست رفتن آرمانهاست...(گریه حضار)....بذا یه چن تا فتوا هم صادر کنم......... پسر و دختری که حتی اسم دختر یا پسر را صدا بزند در روز جزا از در هفتم جهنم وار شده و هم فیها خالدون میشود........ حالا برو صدا کن

البته که پست اول منظور واضحی داشت ولی شما گفتی مدیران اینجور ، خواستم بگم کامنت تخصصی-روانشناسی من حاصل تجربیات خانوداگیم بوده و در واقع ماهیت اصلی رابطه رو بررسی نموییدم ... نه اینکه بحث کنم سر اینکه آیا دوس دختر خوب است آیا اصن داریم آیا باید داشته باشیم آیا مجاز است

کامنت اولم هم در جواب کامنت ایجادکننده تاپیک و با ادبیات خودش بود .. بهلهههههههههه

swan20

New member
به نظرم منظورش اینه استغفرالله استفرالله روم به دیوار روم به دیوار " دوست دختر طرف" باید بازی مورد علاقه پسرارو بدونه چیه و تشخیص بده

یعنی اگه تونست تشخیص بده بازم روم به دیوار بازم استغفرالله پس طرف "بهترین دوست دختره"
استغفرالله:sarma:
این خواهر ما متخصص امور الکترونیکی و کامپیوتری بودن و میباشن!به بعد علمی قضیه توجه بفرمایید!این بحثهای غیراخلاقی ازشما جامعه فرهیخته بعیده...استغفرالله

Taraa

Well-known member
اینجا سایت علوم پزشکیه نه علوم هیجانیه....معمولاً اینجا بحث علمی وجود داره نه چیز دیگه....از مدیران سایت خواهش میکنم بیشتر توجه کنن.

هر چند که با نظر شما موافقم ولی یه جورایی هم موافق نیسم

با تشکر -تارا (مدیر بخش علمی بیوتکنولوژی)

میکروفونو به مدیران بخش طنز میسپارم

Nr1

Well-known member
البته که پست اول منظور واضحی داشت ولی شما گفتی مدیران اینجور ، خواستم بگم کامنت تخصصی-روانشناسی من حاصل تجربیات خانوداگیم بوده و در واقع ماهیت اصلی رابطه رو بررسی نموییدم ... نه اینکه بحث کنم سر اینکه آیا دوس دختر خوب است آیا اصن داریم آیا باید داشته باشیم آیا مجاز است

کامنت اولم هم در جواب کامنت ایجادکننده تاپیک و با ادبیات خودش بود .. بهلهههههههههه

چی جدی میمگیرن این دخدرا.......
389420_rofl.gif
لابد منم واقعا آیت الله میبوده باشم.................. والا

Taraa

Well-known member
عاغا اسم تاپیک رو به فرم تست همسر آینده تغییر بدید تا عاقبت این تاپیک و همه کاربران شرکت کننده در تاپیک ختم بخیر شه ... استغفرالله

21Tir

New member

ببخشیدااااااا... این پستو تو قسمت سرگرمی گذاشتم.... شمام اگه میترسین بار علمیتون کم شه بفرمایید از یه کوچه دیگه تردد کنین.....
صرفا این عکس جنبه طنز داره ...نه چیز دیگه...اگه نیاز بود روش بحثو روانشناسی بشه میذاشتم تو قسمت مباحث علمی و.......

Taraa

Well-known member
چی جدی میمگیرن این دخدرا.......
389420_rofl.gif
لابد منم واقعا آیت الله میبوده باشم.................. والا

هههههههههههههه انقد غلط املایی تو یه جمله واقعا عجیبههههههه

جدی نگرفتم ... پاشو از زمین الان خانومت میاد گوشتو میپیچونهههههههههه مزحکه خاص و عام میشی
:tonguesmiley:

Nr1

Well-known member
عاغا اسم تاپیک رو به فرم تست همسر آینده تغییر بدید تا عاقبت این تاپیک و همه کاربران شرکت کننده در تاپیک ختم بخیر شه ... استغفرالله

اتفاقا خوبه کاری نداشته باش.... من کلی فتوا دارم باس صادر کنم.... هذا جهاد من الله ....
270717_6.gif

Nr1

Well-known member
هههههههههههههه انقد غلط املایی تو یه جمله واقعا عجیبههههههه

جدی نگرفتم ... پاشو از زمین الان خانومت میاد گوشتو میپیچونهههههههههه مزحکه خاص و عام میشی
:tonguesmiley:

اینا غلت اوملایی نیس ادبیاط نامبر وانی میباشد.... دقط خوبه دقط خیلی خوبه...

خانوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه خانوم همچین قدرتی هم دارههههههههههه؟؟؟ اوخخخخخخخخییییییی
842917_6asmnhy.gif

cyavash

New member
من از مدیران سایت خواهش کردم...نه از شما...شما که تکلیفت مشخصه....ایرادی بر شما وارد نیست.....

cyavash

New member
من از مدیران سایت خواهش کردم...نه از شما...شما که تکلیفت مشخصه....ایرادی بر شما وارد نیست.....

بالا