فردا نتایج دانشگاه شاهد

melodic_m68

New member
دوستان ميكروب كسي هست كه دانشگاه شاهد قبول شده باشه؟؟ كي مي دونه بر چه اساسي افراد گزينش شده اند؟ يعني بر اساس نمره بوده يا رتبه يا اولويت انتخاب اين دانشگاه؟؟؟

melodic_m68

New member
خير سر تخمين رتبه من 1 ميكروب هستم و دانشگاه شاهد قبول نشدم(جزو افراد معرفی شده برای دانشگاه شاهد نمی باشید):smiliess (12):!!!!!!!!! ديگه نبايد روي تخمين رتبه حساب كرد. حالا خدا كنه ارشد قبول بشيم.

sefidrooze

New member
شاید بر این اساس نباشه عزیزم
همه که توی تخمین رتبه هم شرکت نکردن که رتبه واقعی شما مشخص شه.من خودم شرکت نکردم

arezoo_68

New member
خير سر تخمين رتبه من 1 ميكروب هستم و دانشگاه شاهد قبول نشدم(جزو افراد معرفی شده برای دانشگاه شاهد نمی باشید):smiliess (12):!!!!!!!!! ديگه نبايد روي تخمين رتبه حساب كرد. حالا خدا كنه ارشد قبول بشيم.
فکر نمیکنم به رتبه ربطی داشته باشه تو رشته ایمونو تا اونجا که من میدونم دو تا از بچه ها که تو تخمین رتبه یک رقمین اسمشون در نیومده ولی از بچه های که دورقمی بوده اسمش در اومده شاید انتخاب به اولویت انتخاب دانشگاه ربط داشته باشه

sana66

New member
سلام بچه ها
من برا وزارت علوم امسال از دانشگاه شاهد برام پیامک اومد , 20تیر هم مصاحبه داشتم,100سوال تستی که بیشتر راجع به اعتقاد به حجاب ,حجاب برتر ارتباط با جنس مخالف,و یه تعداد سوالات آسون از احکام که اونا زیاد مد نظر نیستندع و سه مورد اول براشون مهمتره, مواظب باشید تناقضنداشته باشید که مجبور به مصاحبه حضوری میشید و ممکنه ردتون کنند, تستش دروغ سنج داره , که البته خیلی ابتداییه,مثلا من تا حالا نماز صبحم قضا نشده,که مگه معصوم باشی که جوابت مثبت باشه !یا گاهی احساس بی حوصلگی میکنم,که تو بهشت هم گاهی ممکنه این احساسو داشته باشید!در ضمن خانم ها باید روز آزمون و این 2 سال چادری باشن.

jupiter_sps

New member

نه ربطی به رتبه نداره! (فعلا هم به تخمین رتبه میشه اطمینان کرد) --> به قول دوستان دو تا از بچه ها که تو تخمین رتبه یک رقمین اسمشون در نیومده (در ضمن یکی از بجه ها ی ایمنی هم می گفت استادشون گفته :قبولي در شاهد ربطي به بالا بودن رتبه نداره چرا كه ما سال قبل رتبه 9 داشتيم كه شاهد در مصاحبه دعوت نشد اما با اعلام نتايج نهايي ديديم دانشگاه تهران رتبه 9 شده )

شمل که پاستورو که می خوای حتما قبولی ان شالله

melodic_m68

New member
نه ربطی به رتبه نداره! (فعلا هم به تخمین رتبه میشه اطمینان کرد) --> به قول دوستان دو تا از بچه ها که تو تخمین رتبه یک رقمین اسمشون در نیومده (در ضمن یکی از بجه ها ی ایمنی هم می گفت استادشون گفته :قبولي در شاهد ربطي به بالا بودن رتبه نداره چرا كه ما سال قبل رتبه 9 داشتيم كه شاهد در مصاحبه دعوت نشد اما با اعلام نتايج نهايي ديديم دانشگاه تهران رتبه 9 شده )

شمل که پاستورو که می خوای حتما قبولی ان شالله
ان شالله شما هم قبول بشین.

jupiter_sps

New member
وحشتناک که نه.... یه خورده عجیبه! (هم شرایط انتخابش واسه مصاحبه و هم شرایط ادامه تحصیلش--> البته زیاد نفهمیدم دقیقا چی میخوان!):whistle:

sefidrooze

New member
:j58r36j3gcr4suxymup:smiliess (2):ای بابا با اکسپلورر هم میری ایکون دیدن نتیجه نمیاد که

jupiter_sps

New member
نمی دونم چرا امروز گزینه "مشاهده پذیرفته شدگان شاهد" رو برداشتن!؟؟؟:33:

مجید

New member
واقعا کسی می دونه چرا لینک نتایج رو برداشتند ؟! یعنی احتمال داره اشتباهی رخ داده باشه و متوجه شده باشن و بخوان تصحیح کنند ؟

marava

New member
قبول که نه فقط جزو افراد معرفی شدم ینی اصلا این قبولی نیست فقط نتیجه اولیه هستش نتیجه نهای بعد از مصاحبهس که اونم نمیدونم چه جوریه

تبريك ميگم دوست عزيزم انشالله موفق باشي.از تجربه دوستان براي مصاحبه حتما استفاده كن.من كه لينك رو پيدا نكردم انگار برداشتن.از اسامي اطلاعي ندارم كه منم جز افراد معرفي شده هستم يا نه!در هر صورت مويد باشي در پناه حق

بالا