عكس خوابگاه

کرهانی

New member
تو چای خوردن، ماشاءالله تبریزی ها رکورد دارن، فک کنم آذری ها همه چای زیاد می خورن
چون دوستای قزوینی و ارومیه ای هم عاشق چای بودن

فک کنم شد همه جای ایران:33:
مورد داشتیم بچه تهران بود اخرین چایی فلاکس رو میرخت پا میشد دوباره کتری می گذاشت و این روند تا 3 نصفه شب ادامه داشت (البته چای با قند نمی خورد)
اما من از اونام که گاهی سر سفره هم کنار غذام چایه:25r30wi:

solarbeh

New member
از معایب خوابگاه:
امشب دوستم داشت بازی می کرد، پاش خورد به صندلی، افتاد رو ماشین حساب نازنینم، ال سی دیش شکست، شانس که نیست والا

leylii

New member
از معایب خوابگاه:
امشب دوستم داشت بازی می کرد، پاش خورد به صندلی، افتاد رو ماشین حساب نازنینم، ال سی دیش شکست، شانس که نیست والا

و یا اینکه به شوخی برای شارژ کردنه موبایلشون چراغ خواب اتاق رو بیرون بکشن از پیریز و پرت کنن و چراغ خواب بشکنه بعد بگن وواای شوخ یبود :rose:
همینه دیگه :whistle::65d6a5d6s:

sepid71

New member
فک کنم نوتر هم زیاد چای می خوره
هه هه هه

اوف نوتر ک در ره چایی جان میسپارد ... اصن یوضعی ...

هرموقع میخوام زجرش بدم میگم بفرما چایی یا اینک دارم چایی میخورماااااا نوتر:riz481:

اونم این شکلی میشه :p7977cujr38iyymsu8::13: ادم یاد این معتادایی میفته ک ب تخت بستیمشون بعدش موادو آوردیم جلو چششون رژه میریم :tonguesmiley:

+یکی منو قایم کنه ...الفراااااااار خخخخخخ

نوتر

New member
اوف نوتر ک در ره چایی جان میسپارد ... اصن یوضعی ...

هرموقع میخوام زجرش بدم میگم بفرما چایی یا اینک دارم چایی میخورماااااا نوتر:ri

اونم این شکلی میشه ادم یاد این معتادایی میفته ک ب تخت بستیمشون بعدش موادو آوردیم جلو چششون رژه میریم :tmiley:

+یکی منو قایم کنه ...الفراااااااار خخخخخخ

فک کنم نوتر هم زیاد چای می خوره
هه هه هه

خخ سولاربه دادا تو خوابگاه یه دونه صبح بود چاییمون یدونه عصر(که ممکن بود نباشه) یدونه 10 شب 3-4 ساعت قبل خواب:tonguesmiley:
:25r30wi:i:
خخخخ سپید
نه باو انقدراهم وخیم نیست وعضم. خخخخ
تابستون زیاد چایی نمیخورم:dadad4:

راستی دوستای خوبم اسپم بارون کردیما تاپیک رو :black_eyed:

آخرین ویرایش:

M@RY@M

New member

هههههههههه والا این پسرا از من بهتر درس میخونن
نذارید بگم چه مدل درس میخونم
ریا میشه
:motat:

من که دقیقا مدل پسرا درس میخونم!تازه ی option های دیگه ای هم دارم که نمیشه بگم چون واقعا ریا میشه!!!
:25r30wi:

solarbeh

New member
اقدام دانشجويان خوشفكر، براي عبرت گرفتن ساير موش‌هاي موذي در يكي از خوابگا‌های پسران

آخرین ویرایش:

M@RY@M

New member
من خوابگاهی نبودم..دانشگاهمون نزدیک خونمون بود..به قول دوستام من دانشگاه نرفتم,دوباره رفتم مدرسه!
ولی واسه ارشد توفیق اجباری شده که خوابگاهی بشم..فکرمیکنم تجربه ی جالبی باشه..مخصوصا با این تعریفایی که آقای solarbeh میکنن!!!
:))))))))

marzi ba

Well-known member
اقدام دانشجويان خوشفكر، براي عبرت گرفتن ساير موش‌هاي موزي در يكي از خوابگا‌های پسران

خو گوناه داره
خو چیطور دلتون اومد درسته موش جانوری موذی است
ولی خدا رو خوش نمیات
نکنید از این کاراااااااااااااا:5::sadsmiley::p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:
بالا