عصرانه های مقاله نویسی *توجه*

varia

Well-known member
نمیدونم قبلا خبررسانی شده و اطلاع دارید یا نه، ولی خواستم متذکر بشم چون خیلی از دوستان مشتاق هستند و سوالات زیادی در این مورد دارند (اگر تاپیک تکراری بود بسته شود).

برنامه عصرانه عای آنلاین مقاله نویسی و داده کاوی

دوستان سعی کنند این تاپیک بالا بمونه تا فراموش نشه :)

mahsast

New member
اینم برا اینکه بیاد بالا خخخخخخ

دوستان حواستون باشه
:thumbsupsmileyanim:

f70i

New member
یه نفر خیرخواه پیدا میشه ویدیو رو برای من هم اینجا بزاره آخه سرعت اینترنت من طوریکه فقط صدا میشنوم حالا اونم اگه وسط قطع نشه :sad:

Dr.passtor

New member
دوستانی که تو عصرانه بودن، امروز متاسفانه همش سبک سایتشون رو اعصاب آدم بود. راستش من از قبلش آماده بودم. ولی نمیرفت تو سایت. بعد یه آدرس دیگه داده بود یهو متوجهش شدم رفتم تو سایت دیدم شروع شده. البته فک کنم 5-10 دقیقه دیر کرده بودم که تقصیر من نبود. من بصورت تصویری ضبطش کردم. فقط حیف حیف جالبه بدونین تا نصف صداشو ضبط نکرده ولی بقیشو صداشم ضبط کرده. آخه لامصب دفعه قبل اینطوری نبود. قبلا چکش کرده بودم. قبلا چیزی لازم نبود ولی الان باید اون میتینق لعنتی رو انگار باید میزدم. واقعاً اعصابمو بدجور خورد کرد. حیف شد دیگه.تازه جالبه همینطوری شانسی زدمش و تو نصف راه ادامش ندادم. اگه تصویریشو دانلود کنین میبینین!!!! خلاصه دوستان من تصویری ناقصی دارم اگه دلتون بخواد واسه دانلود میذارم.حجمش زیاده. نزدیک 500 مگا. البته یه نکته دیکه اینکه من پرسیدم جلسه بعد کیه گفت بستگی به نظر شما داره؟ ماهم سعی کنیم متحد بشیم ادامش بدین. البته ادامه نه به این معنا که یکی دیگه مثل جلسه قبل بیاد و واسمون صحبت کنه که اصلاً جالب نبود. متحد شین تا همین آقای دکترو بیارن تا چندین جلسه زحمت تدریسو بکشن. البته از ادمین و کسایی که زحمتشو میکشن تشکرم میکنم.

ghatre

New member
salam bacheha man jalase dovom payam baram nayomad ja mondam mishe begid chia goft
?
mamnonam

بالا