ظرفیت های جدید آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

l.rhb

New member
سلام...بچه ها میشه منو توی انتخاب محل تحصیلم راهنمایی کنید؟
من رتبه آناتومیه 56 آوردم.مایلم انتخاب اولم اهواز باشه چون محل زندیگی ام هستش...میشه با توجه به قبولیه دوستان و اطرافیانتون بگید شانس قبولیه من توی اهواز چقدره؟
از طرفی با اساتید دکترای آناتومی صحبت کردم و گفتن برای انتخاب محل تحصیل اگه رتبه خوبی داری بهتره شهرهایی رو بزنی که از لحاظ سطح علمی بالا هستند چون بعدها توی مقاطع بالاتر و دکتری توی مصاحبه و پذیرش بدردتون میخوره...حالا من میخوام بعد از اهواز ، اصفهان و شیراز رو بزنم.و بعدی ها ایلام و یاسوج و همدان و اراک و کردستان باشه...بنظرتون این انتخابم درسته؟
این دوتا سوالمو محبت کنید پاسخ بدید...مررررررسی

- - - Updated - - -

ناگفته نمونه که آناتومی روزانه 104 نفر پذیرش داره

- - - Updated - - -

l.rhb

New member
سلام...بچه ها میشه منو توی انتخاب محل تحصیلم راهنمایی کنید؟
من رتبه آناتومیه 56 آوردم.مایلم انتخاب اولم اهواز باشه چون محل زندیگی ام هستش...میشه با توجه به قبولیه دوستان و اطرافیانتون بگید شانس قبولیه من توی اهواز چقدره؟
از طرفی با اساتید دکترای آناتومی صحبت کردم و گفتن برای انتخاب محل تحصیل اگه رتبه خوبی داری بهتره شهرهایی رو بزنی که از لحاظ سطح علمی بالا هستند چون بعدها توی مقاطع بالاتر و دکتری توی مصاحبه و پذیرش بدردتون میخوره...حالا من میخوام بعد از اهواز ، اصفهان و شیراز رو بزنم.و بعدی ها ایلام و یاسوج و همدان و اراک و کردستان باشه...بنظرتون این انتخابم درسته؟
این دوتا سوالمو محبت کنید پاسخ بدید...مررررررسی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ناگفته نمونه که آناتومی روزانه 104 نفر پذیرش داره ...مرسی از شما

mk.unknown

New member
دوست عزیز اولا خدا رو شکر که رتبه من انقدر خوبه که جز شهید بهشتی و تهران به جای دیگه ای فکر نکنم...پول اضافه هم ندارم که به این بین الملل ها خرج کنم.....
در ضمن اگه خرج دانشگاه های خوب دنیا بالاست خواهشا یه نگاهی هم به رنکینگ اون دانشگاه ها کنید...
بهترین دانشگاه ما رتبه ی 600 وخورده ای در دنیا رو داره....باید هم هزینه هاش به این رتبه بخوره...

خدا رو شکر.
شما هم خواهشاً یه نگاهی به سطح علمی دانشجوهای اونجا و نحوه پذیرش تو اون دانشگاها داشته باشد. ما که از خدامونه ولی بعضی دوستان یه جوری میگن خوب میریم خارج انگار اونجا منتظر نشستن که فقط دوستان برن پول بدن ثبت نام کنن

medic69

New member
بجای اینکه یه فکری برای اینکه ظرفیتارو مثل سال قبل کنن بکیند با هم دعوا میکنید و بحث؟؟؟ خوبه والا افرین

mamaie

New member
خدا رو شکر.
شما هم خواهشاً یه نگاهی به سطح علمی دانشجوهای اونجا و نحوه پذیرش تو اون دانشگاها داشته باشد. ما که از خدامونه ولی بعضی دوستان یه جوری میگن خوب میریم خارج انگار اونجا منتظر نشستن که فقط دوستان برن پول بدن ثبت نام کنن

عزیز من شما شاید شرایطشو نداری که بری خارج ولی ممکنه دیگری داشته باشه .... شما با شرایط خودت همه چیو میسنجی ... من نمیتونم و نمیخوام بگم کم وکیفش رو ولی نزدیکترین فرد زندگیم فارغ التحصیل یکی از همون دانشگاهاست که درسته هزینه کرده ولی انقدر سطح آموزش بالاس که بعیده هم رشته هاش تو اینجا به اون برسن و این موضوع باعث شده تا رییس بخش مهمی همین جا تو کشور خودمون باشه.... چرا که ورود به دانشگاه تو ایران قیف وارونه اس اما جاهای دیگه به راحتی شرایط ادامه تحصیل وجود داره مهم چطور درس خوندن تو دانشگاس......

آخرین ویرایش:

mamaie

New member
دوست عزیز اولا خدا رو شکر که رتبه من انقدر خوبه که جز شهید بهشتی و تهران به جای دیگه ای فکر نکنم...پول اضافه هم ندارم که به این بین الملل ها خرج کنم.....
در ضمن اگه خرج دانشگاه های خوب دنیا بالاست خواهشا یه نگاهی هم به رنکینگ اون دانشگاه ها کنید...
بهترین دانشگاه ما رتبه ی 600 وخورده ای در دنیا رو داره....باید هم هزینه هاش به این رتبه بخوره...

همکار خوبم کاملا باهات موافقم.... پیروز باشی ولی از یه دیدگاه دیگه هم میشه به موضوع بین الملل نگاه کرد همین که خودت تو صفحات قبل گفتی .... خب باید عده ای باشن تا تو این شرایط وا نفسا پول بدن و هزینه کنن تاهزینه ی دانشگاه تامین بشه .... منم خدا رو شکر به نتیجه ی دلخواهم میرسم و یک ریال هم واسه ارشد خرج نمیکنم و پولم رو واسه موارد دیگه کنار میذارم

mk.unknown

New member
عزیز من شما شاید شرایطشو نداری که بری خارج ولی ممکنه دیگری داشته باشه .... شما با شرایط خودت همه چیو میسنجی ... من نمیتونم و نمیخوام بگم کم وکیفش رو ولی نزدیکترین فرد زندگیم فارغ التحصیل یکی از همون دانشگاهاست که درسته هزینه کرده ولی انقدر سطح آموزش بالاس که بعیده هم رشته هاش تو اینجا به اون برسن و این موضوع باعث شده تا رییس بخش مهمی همین جا تو کشور خودمون باشه.... چرا که ورود به دانشگاه تو ایران قیف وارونه اس اما جاهای دیگه به راحتی شرایط ادامه تحصیل وجود داره مهم چطور درس خوندن تو دانشگاس......

شما اگه زحمتی نیست یه سرچ کوچیک از اسامی و بک گراند دانشجوهای ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه های تاپ آمریکا، کانادا و اروپا مثل Harvard و EPFL انجام بده تا به جواب سوال خودت برسی. تماماً رتبه های 1 تا 10 کنکور سراسری، نخبه ها و استعداد های درخشان مقاطع ارشد و دکترا. حالا ما دوستانی رو اینجا داریم که تو یه کنکور کارشناسی ارشد که کلاً در بعضی رشته هاش 1000 نفر شرکت کننده هم نداره و از این تعداد 80 درصدشون هم به دلیل مشکلات کار و زندگی اونقدری مطالعه نداشتن که بتونن با بقیه رقابت کنن حتی رتبه قبولی رو هم نیاوردن و بعد دم از خارج رفتن میزنن. بله در خارج از کشور ده ها هزار دانشگاه وجود داره و من هم دوستان زیادی دارم که معلوم نیست در کدوم دانشگاه در هند و مالزی درس خوندن. این لیست 10 دانشگاه برتر رشته های علوم پزشکی در دنیاست :

Top 10 Universities for Medicine & Life Sciences 2013

1. Harvard University

2. University of Oxford

3. University of Cambridge

4. Johns Hopkins University

5. Stanford University

6. Massachusetts Institute of Technology (MIT)

7. University of California, San Francisco

8. University of California, Los Angeles (UCLA)

9. Yale University

10. Karolinska Institute

اگر کسی توان پذیرش گرفتن از این دانشگا ها رو داشته باشه قطعاً جز نخبه های جامعه ست که حتی قبل از فارغ التحصیلی هم سطح علمییش از ما خیلی بالاتره و لایق هر نوع پست و جایگاهی در مملکت. خیلی از دانشگاه های خارج از کشور انقدر سطح علمی نازلی دارن که وزارت بهداشت ما مدرک اونها رو به رسمیت نمیشناسه و برای تحصیل در اونها باید چندین برابر شهریه آزاد و بین الملل دانشگاه های خودمون هزینه کرد

mamaie

New member
شما اگه زحمتی نیست یه سرچ کوچیک از اسامی و بک گراند دانشجوهای ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه های تاپ آمریکا، کانادا و اروپا مثل Harvard و EPFL انجام بده تا به جواب سوال خودت برسی. تماماً رتبه های 1 تا 10 کنکور سراسری، نخبه ها و استعداد های درخشان مقاطع ارشد و دکترا. حالا ما دوستانی رو اینجا داریم که تو یه کنکور کارشناسی ارشد که کلاً در بعضی رشته هاش 1000 نفر شرکت کننده هم نداره و از این تعداد 80 درصدشون هم به دلیل مشکلات کار و زندگی اونقدری مطالعه نداشتن که بتونن با بقیه رقابت کنن حتی رتبه قبولی رو هم نیاوردن و بعد دم از خارج رفتن میزنن. بله در خارج از کشور ده ها هزار دانشگاه وجود داره و من هم دوستان زیادی دارم که معلوم نیست در کدوم دانشگاه در هند و مالزی درس خوندن. این لیست 10 دانشگاه برتر رشته های علوم پزشکی در دنیاست :

Top 10 Universities for Medicine & Life Sciences 2013

1. Harvard University

2. University of Oxford

3. University of Cambridge

4. Johns Hopkins University

5. Stanford University

6. Massachusetts Institute of Technology (MIT)

7. University of California, San Francisco

8. University of California, Los Angeles (UCLA)

9. Yale University

10. Karolinska Institute

اگر کسی توان پذیرش گرفتن از این دانشگا ها رو داشته باشه قطعاً جز نخبه های جامعه ست که حتی قبل از فارغ التحصیلی هم سطح علمییش از ما خیلی بالاتره و لایق هر نوع پست و جایگاهی در مملکت. خیلی از دانشگاه های خارج از کشور انقدر سطح علمی نازلی دارن که وزارت بهداشت ما مدرک اونها رو به رسمیت نمیشناسه و برای تحصیل در اونها باید چندین برابر شهریه آزاد و بین الملل دانشگاه های خودمون هزینه کرد

اوکی... ولی من همه ی اطلاعاتمو از همسرم گرفتم و اون که فارغ التحصیل اروپاس بهم همه ی راهها رو گفته البته من هم در مورد هند یا مالزی حرف نزدم ... در ضمن حالا کسی هم که الآن به قول شما درس نخونده باید اطمینان داشته باشیم هیچ جای دیگه هم نمیتونه بخونه... اعتقاد شخصی خودم اینه که کسی که با زبان مادری درس نخونده چطور میخواد با زبان دیگه ای بخونه، با تشکر از راهنماییتون

آخرین ویرایش:
بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

M M

New member
مثل اینکه متاسفانه باز باید امسال یه سری بشن نسل سوخته، اسم خودشونو بذارن موش آزمایشگاهی...

و این حکایت همچنان باقی‌ست...

abtin13

New member
مثل اینکه متاسفانه باز باید امسال یه سری بشن نسل سوخته، اسم خودشونو بذارن موش آزمایشگاهی...

و این حکایت همچنان باقی‌ست...

دلیل اینکه نسل سوخته یا موش آزمایشگاهی میشیم اینه که هر بلایی بخوان سرمون میارن و ما صدامون در نمیاد.اگه هر دفعه ای که می خواستن از این اداها در بیارن جلوشون درمیومدن اینطوری نمی شد.اینا هم می بینن صدای ما در نمیاد هر کاری دلشون می خواد می کنن.موش آزمایگشاهی هم اگه صداش در میومد که دیگه موش آزمایگشاهی نمی شد.

nafasn

New member
بچه ها من حرصم دراومده دیگه
چرا همش 18 نفر اسم نوشتن برای رفتن به تهران
یعنی همه تون راضی هستین؟؟؟؟؟
پس اینقدر نگید چرا کشورمون عقب افتاده ست؟؟؟!!!!!!
بخاطر اینه که هر چی به ما تحمیل میکنن ما قبول میکنیم!!!!!!!!!!
می خواین یک سال دیگه دوباره بخونین؟ که آخرشم معلوم نیست چی سر ظرفیتای سال بعد بیاد؟؟
حداقل کسایی که الان امتحان دادن و لب مرزن یا حقشون خورده میشه شما بیاین ، خودتونو عقب نکشین!
نذارید فقط یه عده برن جلو و خوشحال باشین که خب اونا کارمونو راه انداختن!نخیر اینطوری نیست!!!

چون تعدادشون کمه!!!!!!!
همه یه یا علی بگید و بلند شین!!!!!!

mexin

Well-known member
دانشجوی ایمنی که دانشگاه تهران قبول نمیشه دنبال جابجاییه. اگر میشناسید تهرانیا رو معرفی کنید. تا 30 تومن میده. حالا بیشتر کمتر .

انتقالی و جابجایی تو ارشد وجود نداره ..بخصوص اینککه از دانشگاه پایین تر بخواد بره بالاتر ...خب این همه پول داره دیگه چرا بین الملل تهران نمیزنه؟؟! هوم؟؟:21:

abtin13

New member
انتقالی و جابجایی تو ارشد وجود نداره ..بخصوص اینککه از دانشگاه پایین تر بخواد بره بالاتر ...خب این همه پول داره دیگه چرا بین الملل تهران نمیزنه؟؟! هوم؟؟:21:

وجود نداره که نمیشه.یکم سخته.شامل بند "پ" میشه.اینجا هر ناممکنی ممکن میشه فقط قیمتش کم و زیاده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا