ظرفیت های جدید آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

matin

New member
طبق اخبار (موثق یا ناموثق) نکونام داره برمیگرده تو دست b اسپانیا، میخواد دوباره تو اوساسونا بازی کنه ... :rolleyessmileyanim:

من استقلالیم ولی هیچ وخت با جوات حال نکردم ، منم خوندم تو ورزش 3 ولی میخواستم ببینم راهنما میدونه یا نععععععععععععععععععععععععععععععع
واسه اینکه اسپم نشه :
جدا بچه ها تا فردا اعتراض رو بزاریم ، چون جدی زیاد وقت ندادن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

Persian-Masoud

New member
خداوکیلی تا دیروز داشتین گریه میکردین برای ظرفیت ها الان بحث فوتبال و... رو آوردین وسط؟
آخی چی باید گفت به حال ملتی که خیلی زود زیر بار میرن،
تو سری خوری عادتمون شده متاسفانه.
من نمیگم با اعتراض حتما ظرفیت ها زیاد میشه! خیر! این اتفاق نمیوفته و نخواهد افتاد، اما با اعتراض حداقل در وزارت خونه میفهمن این دانشجوها وجود دارن و زبون دارن و هر تصمیمی رو نمیتونیم بهشون تحمیل کنیم!
در اون تاپیک هم گفتم، من خودم خرم از پل گذشته و ارشد رو رد کردم ولی شماها که موندین اعتراض کنید، تا دیده بشید. تا به شکل سرباز وظیفه بهتون نگاه نکنند،

sepideeee

New member
خداوکیلی تا دیروز داشتین گریه میکردین برای ظرفیت ها الان بحث فوتبال و... رو آوردین وسط؟
آخی چی باید گفت به حال ملتی که خیلی زود زیر بار میرن،
تو سری خوری عادتمون شده متاسفانه.
من نمیگم با اعتراض حتما ظرفیت ها زیاد میشه! خیر! این اتفاق نمیوفته و نخواهد افتاد، اما با اعتراض حداقل در وزارت خونه میفهمن این دانشجوها وجود دارن و زبون دارن و هر تصمیمی رو نمیتونیم بهشون تحمیل کنیم!
در اون تاپیک هم گفتم، من خودم خرم از پل گذشته و ارشد رو رد کردم ولی شماها که موندین اعتراض کنید، تا دیده بشید. تا به شکل سرباز وظیفه بهتون نگاه نکنند،

همین الانشم جناب اقای مسعود داریم گریه می کنیم .. نگفتیم الان حالمون خوبه .. ولی واقعا می سوزم وقتی می بینم یه سری از افراد دارن پولارو میلیاردی میبرن ... اونوقت سر چند تا ظرفیت یه سری بچه های زحمت کشیده رو اینجوری به ناراحتی میندازن .. تو این دنیا همه چی به هم ربط داره .. همه ی این پولا مال بیت الماله ولی داره تو راه نادرست خرج می شه و این که ما میگیم خوشی زیر دلمون نزده از ناراحتیمونه

midwif.mah

New member
:New (6):من با کاهش یا افزایش ظرفیت ها کاری ندارم ....
اصلا کلا یه نفر ور دارن ولی اونی که بیشترین درس رو خونده ولایق بوده.....
بدترین چیز این دانشگاه های پولی اند....
من به اسم دانشگاه آزاد هم کهیر میزدم...حالا انواع واقسامش داره در میاد....
هر نوعی که منبع درآمد باشه....
واقعا که این وضع اسفناکههههههههههههههههههههههه

Ramze.shab

New member
اینکه ظرفیت ها کمتر شده و پولی شده ریشه در یک چیز داره که متاسفانه نمیشه گفت وهمه هم میدونن:rose:

sara77

New member
عاغا ایران داره تو بی پولی قر میزنه مسئولا دارن از گشنگی میمیرن باید از یجایی پولشونو در بیارن
دیگه باید یجوری پولشو از همین دانشگا ازادو بین الملل درارن اصن بحث دانشگا ازادش هم نیست چرا جامعه ما باید این قد عقب مونده بار بیاد
اصن زحمتای ما بدرک بره گیر کنه تو گلو همون کسایی که این قانو تصویب کردن چرا باید یه ادم بی لیاقت مفت خور اینقد تو راحتی باشه

sara77

New member
میکروب پارسال199نفر بوده حالا 80 تا کاهش ظرفیت داشته
خدا لعنتشون کنه
حالا میرم تو پیچ مسئولای کشور هرچی دستم میاد مینویسم حداقلش اینجوری اروم میشم بدونن 2 نفرم داره نفرینشون میکنه اروم شم والا

- - - Updated - - -

اینکه ظرفیت ها کمتر شده و پولی شده ریشه در یک چیز داره که متاسفانه نمیشه گفت وهمه هم میدونن:rose:

من گفتم شما راحت باش بگو که اعصابت اروم شه حداقل

MW.Bita

New member
و حتما یادتون باشه تو حرفاتون تاکید بر سهمیه ها داشته باشید. اگر قرار بر کاهش ظرفیت و شایسته سالاریه پس یعنی چی که نصفی با سهمیه استاد دانشگاه و جانباز و الخ میرن و نصفی هم که با پول! میخوان کم کنن؟ باشه ! ولی به پولی اضافه نکنن. اونی که درسخونه و پولن داره نتونه بره "یک عده" ازا ونهایی که درس نخونن با پول برن. این منو خیلی آزار داد

دوست عزیز بهتره به احساساتمون غلبه کنیم و به کسی توهین نکنیمین کاهش ظرفیت همهی مارو ناراحت و عصبی کرده ولی اگه منطقی به قضیه نگاه کنیم میبینیم کسانی که به قول همه میرن پولی میخونن سنجش شدن و مجاز شدن پس خیلی پرت نیستن من خودم رتبه زیر صد اوردم ولی فقط یک شهر رو میتونم انتخاب کنم بخاطر موقعیت زندگیم وقتی توان مالیشو دارم به دور از عقله که مازاد رو انتخاب نکنم وصد در صد دولتی و مازاد یک شهر رو میزنم حالا جنابعالی میفرمایید بنده درس نخون پولدارم ؟؟؟؟نه عزیزم شرایط زندگیم حکم میکنه این کارو بکنم و پشت در دانشگاه نمونم حسرت بخورم .بنابراین تو صحبتهاتون رعایت یکسری مسایل رو بکنید نه شما ,همه ی دوستان! فعلا شرایط اینه و همه عادت میکنن که دانشگاههای بقول شما پولی رو قبول کنن به عنوان یک واقعیت .امیدوارم موفق و پیروز باشید.

asayesh

New member
دوستان یه لحظه صبر کنید!

الان که با چرتکه حساب میکنم میبینم ظرفیت ها اونقدر ها هم کم نشدن! کدوم رشته ها بیش از 30% کم شدن؟ پرستاری ها و آموزش بهداشت تغییر خیلی زیادی نداشتن! در حد 10 15 درصد کم شدن.

سم شناسی از 45 نفر روزانه شده 21 4دانشگاه اصلا امسال نگرفتن دوتاشون به راحتی هرچه تمامفقط مازاد گرفته

asayesh

New member
نمیخواستم چیزی بگم..
من توی کنکور با سهمیه آزاد رتبم 2 شد!الانم جدیدا سهمیه ی استعدادهای درخشان رو پرکردم!خواهشا همه رو به ی چوب نزنید!یعنی استعدادهای درخشان سهم همه رو خوردن؟؟؟

اون دوستمون گفت سهمیه رزمنده که درستم میگه وگرنه استعداد درخشان جای کسی رو نمگیری چون اصلا جدا از ظرفیته

asayesh

New member
من توی صفحه ی اقای روحانی هرچی حرف دلم بود نوشتم. خودمونی و ساده. دیگه کلافه شدم. ما که به کار و درآمد امیدی نداریم. لااقل حق تحصیل ما رو به یک عده پولدار نفروشن. بعد میگن چرا مملکت داغونه. خب معلومه وقتی شایسته سالاری وجود نداره و یک تیکه کاغذ میفروشید بایدم همین باشه.
شمام خیلی ساده حرفاتونو بزنید. جرم که نمیکنیم حرف دلمونه و خواستمون هم مشخصه.

راستی نظرتون چیه آدرس این جا رو براشون بذاریم؟! یا برای خبرنگاران؟ خودشون بیان دنبال کنن حرف بچه ها رو. چطوره؟

پیشنهادتون عالیه البته اگراونا واسمون وقت داشته باشن

asayesh

New member
سلام
دوست عزیز
به این سادگی نگید عدالت نیست
رتبه اول یه دوره کارشناسی شدن به اون آسونیا هم نیست
فقط یک نفر رتبه یک میشه
به عنوان مثال ما تو یه دانشگاه روزانه سه نفر با معدل کل کارشناسی بالای 19.3 داشت!!!
به نظرتون این معدل رو آوردن کار آسونیه؟
تازه قانون میگه که تنها و تنها نفر اول دوره کارشناسی میتونه از سهمیه بدون ازمون استفاده کنه
نه نفرات چهارم و پنجم
حتی اگر نفر اول نخواد از این سهمیه استفاده کنه به نفرات بعدی تعلق نمی گیره
نفرات بعدی (10 درصد برتر) هم فقط سهمیه با ازمون دارن که برای اون هم باید 90 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده رو در رشته و دانشگاه مورد نظر خودشون بیارن تا قبول بشن.
واقعا نمیتونم با صحبتهایی که اینجا میخونم سکوت کنم دوست عزیز من خودم دارای سهمیه استعداد درخشا برای وزارت علوم بودم پس اطلاع کافی برای نظر دادن دارم درسته که استعداد درخشان جای کسی رو نمگیره ولیصحبت شما بحثیه جدا بله گرفتن این معدل برای بعضیه اب خوردنه چون برای استعداد درخشان فقط درس سنجیده نمیشه وامتیازاتی مثل فعالیت فرهنگی و.... هم اثر داده میشه ودر نهایت امتیاز کل داده میشه حداقل در وزارت علوم که اینگونست واین بدون درنظر گرفتن انهایی که برگه امتحانیشون متفاوت از رقیه صحیح میشه صحیح میشه

asayesh

New member
حمید جون دوست من 165 اورده و من 5 الان میدونی به من چی میگه؟میگه میخوام بین الملل تهران بخونم میگه دانشگاه تهران میبینمت جالب شده کلا::25r30wi:

بله دیگه این نتیجه همون چیزیه که بهش میگید کار کارشناسی شمایی که به رتبه 21 سم میگید لب مرز اگر با همین رتبتون که خیلیهم خوبه وبهتون تبریک میگم رشته سم بودید خواب تهران رو باید ببینید وبین اهواز وساری حق انتخاب داشتین

zms

New member
من، یه پسر، با این سن و هیکلم برم گریه کنم......

641019_cryingbig.gif

176019_drtboeiwydmrw9jt.gif

حالا گریه کردی واقعا؟!؟
خوش بحالت..... من دخترم دو روز دارم سعی میکنم گریه کنم آروم شم نمیتونم.... ای کاش بودی جلو روی من گریه میکردی منم دلم خالی میشد اشکام سرازیر میشد
اگه گواتر پیشرفته گرفته بودم اینقد واسم سنگین نبود که این بغضه هست.... داره میکشه منو!!!!!!!!
گریه خیلی خوبه جلو سکته رو میگیره البته اگه با این وضعیت خودش باعث سکته نشه..... شایدم بغضه موند دق کردم راحت شدم......

joojoo :)

New member
حالا گریه کردی واقعا؟!؟
خوش بحالت..... من دخترم دو روز دارم سعی میکنم گریه کنم آروم شم نمیتونم.... ای کاش بودی جلو روی من گریه میکردی منم دلم خالی میشد اشکام سرازیر میشد
اگه گواتر پیشرفته گرفته بودم اینقد واسم سنگین نبود که این بغضه هست.... داره میکشه منو!!!!!!!!
گریه خیلی خوبه جلو سکته رو میگیره البته اگه با این وضعیت خودش باعث سکته نشه..... شایدم بغضه موند دق کردم راحت شدم......

خدااااااااااا نکنه عزیزم همه شرایطشون مثل همه خدا کریمه ایشاالله کمکمون میکنه و اونچه که به صلاحمون هست رو برامون قرار میده توکل بخدا :tsimuzpzwoap1t9y3o7:heart:

mahsa20082009

New member
دوستان ای وب دکتر پزشکیان نماینده تبریز و وزیر سابق بهداشت بودن
ایشون هم میتونن تو پیگیری کمک کنن حتما متنی برای ایشون هم بفرستین
پايگاه اطلاع رساني دکتر پزشکيان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا