ظرفیت های جدید آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

melinaa

New member
الان هیچ رشته ای وضعش بدتر از ژنتیک نیست..خداااااایا چیکار کنیم...
شوهر کنیم بهتره...

chemist tala

New member
اگه کسی میخواد قبول بشه باید کارشو با محکم کاری انجام بده و رتبه های نسبتا خوبی بیاره تا کارش به اما و اگر نکشه اتفاقا ظرفیتا که کم شد کار اینده نگری بود که خیلم خوب شد ظرفیت دکتری هم 1/3 میاد بایین تا فبول شده ها فردا بهتر بتونن مشغول به کار بشن یا هییت علمی یا بورس داخل یا ... با اینکه واسه بعضیا بد شد ولی کار کارشناسانه ای بود هزینه رو از دانشجویان بین الملل میگیرن هزینه میکنن به دانشگاه و دانشجویان روزانه

رتبه 14 رتبه کمی اقای محترم؟کار کارشناسانه ای هزینه بگیرن؟فکر میکنید من مشکل مالی دارم نخیر بلکه بسیار غنی هستم

فکرکردید من برام مهم برم سر کار نخیر اقای محترم اصلا
من فقط فقط بخاطر فرزند اینده ام دارم درس میخونم من هنوز تا هنوز عربی ریاضی زبان فارسی ادبیات دیفرانسیل درس میدم ک فردا روز جواب بچه ام و بدم اما برم دانشگاه پولی ب نظرتون ایندگان چی ب من میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا ملت هدف از درس خوندنو فقط کسب پول میدونن اخه وقتی بچه شما بره مدرسه ببین اون همکلاسی مامانش دکتر مامانش مهندس مامانش اشپز ماهر راننده ماهر.....نمیگه مادر توچی؟وقتی توو این روزگاری ک هروز علمش در حال پیشرفت شما میتونید پیشرفت نکنید؟؟؟؟؟؟بگم بازم؟؟؟

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
با این روند سال دیگه فکر کنم هر رشته ای زیر 30 نفر ظرفیت باشه!!!!!!!!!!!!!!!!
والا!!!!!!

:smiliess (2):

مطمئن باش!چون این کشور داره ب قهقرا میره
ما اینجا نشستیم از هیچی خبر نداریم
شما این اهمیت ندادن ب تحصیل جوونا رو ببین بقیشو بخون!

MRN

New member

رشته ي سم كه از 63 نفر شده 21 نفر روزانه

21 ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

منظورم البته این بود اون درس ظرفیت زیاده زیره 30، بقیه که دیگه هیچی

پارسال که ظرفیتا اضافه شد امیدوار شدیم ولی امسال...... خیلی ضدحال بود، اصن انگیزه برا خوندن باقی نذاشته

ali asghari

New member
رتبه 14 رتبه کمی اقای محترم؟کار کارشناسانه ای هزینه بگیرن؟فکر میکنید من مشکل مالی دارم نخیر بلکه بسیار غنی هستم

فکرکردید من برام مهم برم سر کار نخیر اقای محترم اصلا
من فقط فقط بخاطر فرزند اینده ام دارم درس میخونم من هنوز تا هنوز عربی ریاضی زبان فارسی ادبیات دیفرانسیل درس میدم ک فردا روز جواب بچه ام و بدم اما برم دانشگاه پولی ب نظرتون ایندگان چی ب من میگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا ملت هدف از درس خوندنو فقط کسب پول میدونن اخه وقتی بچه شما بره مدرسه ببین اون همکلاسی مامانش دکتر مامانش مهندس مامانش اشپز ماهر راننده ماهر.....نمیگه مادر توچی؟وقتی توو این روزگاری ک هروز علمش در حال پیشرفت شما میتونید پیشرفت نکنید؟؟؟؟؟؟بگم بازم؟؟؟

شما خانمی فردا بیکارم باشی یکی خرجتو میده هیچوقت خودتو با اقایون مقایسه نکن الان تو به فکر گذاشتن واسه اطرافیانو بجه ی خودتی؟درسته تربیت مهمه اما تو خانمی میدونی استرس سربازی الان خیلیارو بدبخت کرده؟اما تو چی؟تو ایرااااااااااان 90 درصد (اقایون)درسو واسه تامین نیاز های مالی میخونن در درجه ی اول

آخرین ویرایش:

MRN

New member
مطمئن باش!چون این کشور داره ب قهقرا میره
ما اینجا نشستیم از هیچی خبر نداریم
شما این اهمیت ندادن ب تحصیل جوونا رو ببین بقیشو بخون!

واقعاً وضع افتضاحه

من خودم میخواستم برم آلمان ولی پولم جور نشد

شاید بعدا برم (البته باید اونجا کار هم بکنم)

باید رفت از اینجا، فایده نداره

roshan

New member
الهی خدا ازشون نگذره که هر سال یه جور با روح و روان ما بازی میکنن

chemist tala

New member
شما خانمی فردا بیکارم باشی یکی خرجتو میده هیچوقت خودتو با اقایون مقایسه نکن الان تو به فکر گذاشتن واسه اطرافیانو بجه ی خودتی؟درسته تربیت مهمه اما تو خانمی میدونی استرس سربازی الان خیلیارو بدبخت کرده؟اما تو چی؟تو ایرااااااااااان 90 درصد (اقایون)درسو واسه تامین نیاز های مالی میخونن در درجه ی اول
الن دل و دماغ جواب دادنتو ندارم اما خیلی از این مردم ب نون شب خودشونم محتاجن بعد هزینه دار کردن کارشناسانه اس؟؟؟؟ب قول شما این قبولی نیاز شاید پسری باشه اون اقا پسربا هزار امید و ارزو امتحان داده بعد بیاد ببینه نوشته ظرفیت مازاد؟؟؟؟؟؟؟توروخدا دل ادمو به درد نیارید وقتی قشر کثیری از مردم وضع مالیشون افتضاح

melinaa

New member
خب بعدش میگی به شوهر میخام ادامه تحصیل بدم ..بعد همین آش و همین کاسه ...خخخخخخخخخ

دیگه راهی برامون نمونده مکسین...خیلی ناراحتیممممممم
چیکار میشه کرد....اعصابمون خورده......

sahar2

New member
همونطور که دوست عزیز mexin گفت اطلاعیه ظرفیت از طرف وزارت بهداشت برای معاونت آموزشی کل دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده بوده و در صحت و اعتبار اطلاعیه و ظرفیت ها هیچ شکی نبوده و همونطور هم که مشاهده کردید دقیقا ظرفیتا همون بود!
صحبت های دوستان واقع بینمون قبل از اعلام رسمی مبنی بر کاهش ظرفیت ها با شیب تند در جهت آماده سازی روانی دوستان داوطلب بوده که بعضا با واکنش های تند و خشن و بی مهری هایی همراه شده بود و حتی تاپیک های بدین مضمون، مسدود و یا حتی در اقدامی عجیب تر! کاملا از اساس و بنیان پاک می شد!!! (در صورتی که مباحث ارزنده ای رو می شد لابه لای پست هاش پیدا کرد).
درکل واقع بین باشیم و سعی کنیم حقیقت رو کتمان نکنیم چه عادلانه باشه چه ناعادلانه.

و همچنین مدیران محترم سایت در هر رده ای که هستند لطفا سعه ی صدر خودشون رو بالاتر ببرن و سریع اقدام به حذف و یا پاکسازی نظرات و یا تاپیک های مفیدی که هر چند حاوی مطالب تلخ و حقیقت هستند، نکنند تا در ذهنیت مخاطبین جدید این تارنمای وزین، فصایی همراه با بی اعتمادی و وجود سانسور شکل نگیره.
:rose:

زمان احمدی نژاد ظرفیت ها هر سال بالاتر میرفت .اگر ظرفیت های ارشد رو با چند سال پیش مقایسه کنید کاملن مشخصه وقتی ایشون تشریف بردن فکر میکنم از پارسال ظرفیت ها یواش یواش داشت کم میشد و امسال ظرفیت ها خیلی کمتر شد پارسال دکترا هم بعضی رشته ها مثلن ایمنی حدودن نصف شد و احتمالن امسال هم کاهش ظرفیت ها در رشته های بیشتری خواهیم داشت ولی خوب بود اطلاع رسانی میکردن حداقل.

mexin

Well-known member
دیگه راهی برامون نمونده مکسین...خیلی ناراحتیممممممم
چیکار میشه کرد....اعصابمون خورده......

من از قبل شنیده بودم که میخوان اینجوریش کنن ..نمیدونم واسه سال بعد همین برنامه رو داشته باشن ولی فکر نکنم سال بعد هم افزایش روزانه داشته باشه ..شاید در حد 4- 5 نفر اونم دانشگاه جدیدی که بگیره.

Hamidvet

New member
واسه دکترا رو خدا بخیر کنه :p

بهتره من هر چه سریعتر یک جا قبول بشم ...

MRN

New member
من، یه پسر، با این سن و هیکلم برم گریه کنم......

641019_cryingbig.gif

176019_drtboeiwydmrw9jt.gif

mexin

Well-known member
همونطور که دوست عزیز mexin گفت اطلاعیه ظرفیت از طرف وزارت بهداشت برای معاونت آموزشی کل دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شده بوده و در صحت و اعتبار اطلاعیه و ظرفیت ها هیچ شکی نبوده و همونطور هم که مشاهده کردید دقیقا ظرفیتا همون بود!
صحبت های دوستان واقع بینمون قبل از اعلام رسمی مبنی بر کاهش ظرفیت ها با شیب تند در جهت آماده سازی روانی دوستان داوطلب بوده که بعضا با واکنش های تند و خشن و بی مهری هایی همراه شده بود و حتی تاپیک های بدین مضمون، مسدود و یا حتی در اقدامی عجیب تر! کاملا از اساس و بنیان پاک می شد!!! (در صورتی که مباحث ارزنده ای رو می شد لابه لای پست هاش پیدا کرد).
درکل واقع بین باشیم و سعی کنیم حقیقت رو کتمان نکنیم چه عادلانه باشه چه ناعادلانه.

و همچنین مدیران محترم سایت در هر رده ای که هستند لطفا سعه ی صدر خودشون رو بالاتر ببرن و سریع اقدام به حذف و یا پاکسازی نظرات و یا تاپیک های مفیدی که هر چند حاوی مطالب تلخ و حقیقت هستند، نکنند تا در ذهنیت مخاطبین جدید این تارنمای وزین، فصایی همراه با بی اعتمادی و وجود سانسور شکل نگیره.
:rose:

از پارسال مدیر گروه ما که عضو هیئت برد اپیدمیولوژی هست گفت جلساتی داشتیم مبنی بر کاهش ظرفیت ها و اون ظرفیت هارو هم که نزدیک کنکور فرستادن ...بالاخره خیلی از رشته ها افزایش زیادی داشتن و بدون امکانات در اون دانشکده....
فکر کنم ظرفیت دکترا هم کم میشه واسه سال بعد ..

melinaa

New member
مگه ژنتیک چطوره اوضاع ظرفیت هاش؟!
میخای دیگه ژنتیک نخونی عایا؟!

افتضاحه...افتضاححححححح
شده 47 نفر.....اونم ی همچین رشته ای با اینهمه شرکت کنندش...
همش شده پولییییی
خب یکی نیس بگه اگه من قراره خودمو یک سال حبس کنم و خودمو بکشم و کور کنم رو درس و اخرش برم ترمی 5 ملیون بدم بشم پولی...
خب مرض ندارم که...دوماه میخونم میرم دانشگاه ازادی جایی امتحان میدم ی پزشکی دندانی چیزی میرم ...دیگه ن خودمو کور میکن نه پیر میکنم نه میترکم رو درس و کتاب لودیشششششششششششششششششششش

melinaa

New member
من از قبل شنیده بودم که میخوان اینجوریش کنن ..نمیدونم واسه سال بعد همین برنامه رو داشته باشن ولی فکر نکنم سال بعد هم افزایش روزانه داشته باشه ..شاید در حد 4- 5 نفر اونم دانشگاه جدیدی که بگیره.

میترسم اون 4-5 نفر هم 3 تاش خاله جون و عمو جون باشن...همین کارارو میکنن دیگه مردم درسو ول میکنن میرن معتاد میشن...بعد میگن جامعه معتادینمون زیاد شده.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا