ظرفیت های جدید آزمون کارشناسی ارشد 93 اعلام شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Persian-Masoud

New member
من میگم حالا کم میکنن بکنن به درک!ولی حداقل پولیش نکنن.اونی که پول داره علم رو باید بخره!
من فقط خداروشکر میکنم با این وضعیت شاهکار ظرفیتا میدونم حداقل قبول میشم ولی بقیه ی کسایی که رتبه شون مرزیه و با توجه به رتبه های پارسال درس خوندن چه گناهی کردن.

گناهشون تولد در ایران هست. :black_eyed:

- - - Updated - - -

mamaie

New member
من میگم حالا کم میکنن بکنن به درک!ولی حداقل پولیش نکنن.اونی که پول داره علم رو باید بخره!
من فقط خداروشکر میکنم با این وضعیت شاهکار ظرفیتا میدونم حداقل قبول میشم ولی بقیه ی کسایی که رتبه شون مرزیه و با توجه به رتبه های پارسال درس خوندن چه گناهی کردن.

منم مثل شما امیدم از تهران برید ولی میدونم حداقل شهرستان قبولم

- - - Updated - - -

منم مثل شما امیدم از تهران برید ولی میدونم حداقل شهرستان قبولم

Fariba 90

New member
حالا اینا رو ول کنیم دکترا رو چیکار کنیم تا ما برسیم هیچی ازش نمی مونه!:riz481:

مهلا1991

New member
پورکاظمی تاکید کرد: احتمال افزایش ظرفیت پذیرش در هر دو آزمون وجود دارد.
اره خوب معلومه دیگه هر کی پول داره باز بگه ما ظرفیتا رو زیاد میکنیم
واقعا ک...........
ای کاش میشد حرف دلمو بگم
خدایااااااااااااااا

sepideeee

New member
حالا اینا رو ول کنیم دکترا رو چیکار کنیم تا ما برسیم هیچی ازش نمی مونه!:riz481:
تنها راهش اینه که به هر طریقی تا رسیدن به دکترا پولدار شیم :)) من نمی دونم حالا از هر طریقی که میخ واین پول دار شین :))

irani

New member
دوستان یه لحظه صبر کنید!

الان که با چرتکه حساب میکنم میبینم ظرفیت ها اونقدر ها هم کم نشدن! کدوم رشته ها بیش از 30% کم شدن؟ پرستاری ها و آموزش بهداشت تغییر خیلی زیادی نداشتن! در حد 10 15 درصد کم شدن.

ژنتیک نزدیک به 50 درصد کم شده، جالبه که برخلاف باقی رشته ها که گذاشتن رو ظرفیت بین الملل ، ژنتیک هم روزانه هم با پرداخت شهریه اش کم شده

Fariba 90

New member
من باید برم برا بانک زدن یه نقشه بکشم پول بینالملل دکترام در بیاد:j58r36j3gcr4suxymup.داره یواش یواش استعدادمون شکوفا میشه!:whistle:

nafasn

New member
پور کاظمی بیخود کرد.....
بچه ها من از الان دارم به شماره هایی که مهلا گذاشته زنگ میزنم
بچه ها شما هم شروع کنین

mahbanoo

New member
بچه ها یه سوال ؟
اساتید دوره شبانه از همون دوره روزانه هستند یا فرق دارند ؟

رها93

New member
حالا مهر ماه قیافه هممون دیدن داره! خسته دلمرده افسرده بعد کلی تنش و استرس میریم میشینیم سر ارشد!:wacsmiley::sadsmiley::smiliess (12)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

داینا

New member
وب سایت دکتر حسن روحانی
این ادرس سایت اقای روحانیه
تو قسمت درباره ی من لینک تماس با من هست
ولی من به حدی الان بهم ریخته ام که نمیتونم یه متن درست و حسابی بنویسم
خواهشا هر کس این کا از دستش بر میاد دریغ نکنه
تا همه یمتن شبیه به هم رو بفرستیم

سلام و خسته نباشید

و قبولی طاعات و عبادات شما

وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی :مرکز سنجش اموزش پزشکی

احترامانظر به اینکه برای هر رشته کاهشی چشمگیر نزدیک به 30 نفر یـا در برخی موارد بیشتر مشاهده شده است !!

و این کاهش چشمگیر طی یک سال و بدون اعلام و صدور اطلاعیه ای قبل از کنکور امسال ، دور از انتظار و انصاف می باشد

کلیه دانشجویان اعتراض خودرا مبنی بر کاهش ظرفیت ها بدین وسیله اعلام نموده خواهشمندیم اصلاحات لازم صورت گیرد

امید است وزارتخانه مانند همیشه منطقی عمل نموده و با روندی عادلانه کاهش ظرفیت در چند سال رخ دهد

تا زحمات شرکت کننده ها با رتبه های برتر هدر نرود

بـــا تـشـکـر

nafasn

New member
حالا مهر ماه قیافه هممون دیدن داره! خسته دلمرده افسرده بعد کلی تنش و استرس میریم میشینیم سر ارشد!:wacsmiley::sadsmiley::smiliess (12)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

حالا خوبه تو قبول میشی
من با این ظرفیت قبول نمیشم.باید دوباره جون بکنم

biomar

New member
من توی صفحه ی اقای روحانی هرچی حرف دلم بود نوشتم. خودمونی و ساده. دیگه کلافه شدم. ما که به کار و درآمد امیدی نداریم. لااقل حق تحصیل ما رو به یک عده پولدار نفروشن. بعد میگن چرا مملکت داغونه. خب معلومه وقتی شایسته سالاری وجود نداره و یک تیکه کاغذ میفروشید بایدم همین باشه.
شمام خیلی ساده حرفاتونو بزنید. جرم که نمیکنیم حرف دلمونه و خواستمون هم مشخصه.

راستی نظرتون چیه آدرس این جا رو براشون بذاریم؟! یا برای خبرنگاران؟ خودشون بیان دنبال کنن حرف بچه ها رو. چطوره؟

مهلا1991

New member
سلام و خسته نباشید

و قبولی طاعات و عبادات شما

وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی :مرکز سنجش اموزش پزشکی

احترامانظر به اینکه برای هر رشته کاهشی چشمگیر نزدیک به 30 نفر یـا در برخی موارد بیشتر مشاهده شده است !!

و این کاهش چشمگیر طی یک سال و بدون اعلام و صدور اطلاعیه ای قبل از کنکور امسال ، دور از انتظار و انصاف می باشد

کلیه دانشجویان اعتراض خودرا مبنی بر کاهش ظرفیت ها بدین وسیله اعلام نموده خواهشمندیم اصلاحات لازم صورت گیرد

امید است وزارتخانه مانند همیشه منطقی عمل نموده و با روندی عادلانه کاهش ظرفیت در چند سال رخ دهد

تا زحمات شرکت کننده ها با رتبه های برتر هدر نرود

بـــا تـشـکـر

دستتون درد نکنه
لطفا تو این تایپیک بزارید تا همه یجا باشیم
اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

vet lab sciences

New member
دیدید دوستان ظرفیت ها دقیقا همون بود که علوم پزشکی قم زده بود (با تفاوت حداکثر 5نفری)
ظرفیت های قبل از اعلام رسمی : ایمنی شناسی 83 / ویروس شناسی : 28 / بیوشیمی بالینی : 118 / میکروب شناسی : 120 / بیوتکنولوژی : 50 / انگل شناسی : 91

ظرفیت های بعد از اعلام رسمی : ایمنی شناسی : 85 / ویروس شناسی : 32 / بیوشیمی بالینی : 123 / میکروب شناسی : 121 / بیوتکنولوژی : 54 / انگل شناسی : 92

sepideeee

New member
شبکه ی خبر کارش شده اخبار لحظه به لحظه از کشور های همسایه اما دریغ از یه زیر نویس یه خطی از اخبار وزارت بهداشت خودمون .. یعنی انقد بی اهمیته ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا