طنز mexin ^__^

شیده

New member
باحال بود کلاس ما چند مورد ازاینا داشت.فقط مکسین جون فراموش کردی بنویسی اگه استاد و دانشجو هم جنس نباشن موارد فوق تاثیرش حتمیه. ولی کلا خودمون درس بخونیم که دردسرش از توصیه های شما کمتره عزیز

mexin

Well-known member
باحال بود کلاس ما چند مورد ازاینا داشت.فقط مکسین جون فراموش کردی بنویسی اگه استاد و دانشجو هم جنس نباشن موارد فوق تاثیرش حتمیه. ولی کلا خودمون درس بخونیم که دردسرش از توصیه های شما کمتره عزیز

توصیه کردیم درحد تیم ملی..........برید خوش باشید:smiliess (3):

@... zahra

New member
گاهی اوقات مجبورید بپذیرید که برخی آدم ها فقط می توانند در قلبتان باقی بمانند و نه در زندگی تان.

:65d6a5d6s:

@... zahra

New member
نیدونم....مکسین همه این حرفا حاصل تجربه بی پایان شماست در زندگی....:28:

yasmina

New member
زبونو خوب اومدی. دقت کردی چقدر هم اعتماد به نفسم دارن

yasmina

New member
پاچه خواری استادا واقعا جواب می ده ولی من تا حالا این اعمالو انجام ندادمو نمیدم اصرار هم نکنید :smiliess (15):

yasmina

New member
امروز خیلی فعال بودید حتما اسپند دود کنید نگی که نگفتی

yasmina

New member
همیشه فعالیم عزیزم.بعضی وقتا hyper active میشیم درحد تیم ملی.دست خودمون نیس دیگه.......:bunnyearsmiley:
من واقعا به شما افتخار ميكنم ولي تيم مليمون خيلي وقته hypo active شده بهتره در حد بوندس ليگا فعال باشيد

helena

New member
آره واقعا جواب میده من یکی از همکلاسیای کارشناسیم اکثر درساشو میفتاد واکثرنش را با سروزبونی که داشت نمره میگرفت.
اگه استاد مرد ودانشجو دختر باشه مطمین باشین که جواب میده

asie67

New member
خیلی باحال بود
واقعا ممنون امروز بدجور دپرس بودم با این مطالب کلی شاد شدم
:ad54ad:

merinos

New member

۳-پولدار باشه (اگه نباشه که خداییش به چه درد می خوره؟هااااااا….اخه پسری که نتونه روزی ۲۰۰۰۰ تومن خرج کنه که به درد جرز دیوار می خوره .نه؟ (تعارف نکنا)

عزیزم 20 تومنم مگه پوله؟
وقتی با یه خانم محترم میرید بیرون حداقل باید یه 300 تومنی همراهتون باشه:a2d3:

reza.n

New member
عزیزم 20 تومنم مگه پوله؟
وقتی با یه خانم محترم میرید بیرون حداقل باید یه 300 تومنی همراهتون باشه:a2d3:
از دید دخترا شماره 3 قسمت داخل پرانتز رو یه بار دیگه مطالعه بفرمایید جانم:dadad4:

bahramian0935

New member
اي ول حقيقت داره/اكثردخترها دنبال پول اند/عشق بي مفهومه واسشون/روزگار پستي شده

بالا