طنز mexin ^__^

mexin

Well-known member
راستی یه سوال من یه روز کامل نشستم این اواتارتو نگا کردم مخم هنگ کرد هیچیم نفهمیدم یعنی چی؟؟؟:auizz3ffy9vla57584xپرچم تسلیمو حال کن اولین چیزی بود که ذهنمو درگیر کرد
ممنون که وقت گذاشتی.معلومه از طرفدارای پروپا قرص خودمی!:a2d3:مجسمه روز و شب تو لیتوانی هست.تصاویر گویاست دیگه:smiliess (1):

helena

New member
مکسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین..........................

helena

New member
بخدا دیگه داری دیوونم میکنی مکسین....
داداش مهران اینا چیه که مینویسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما پسرا که فک میکنین زن و دوس دختر تو دانشگاه پیدا میشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mexin

Well-known member
بخدا دیگه داری دیوونم میکنی مکسین....
داداش مهران اینا چیه که مینویسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما پسرا که فک میکنین زن و دوس دختر تو دانشگاه پیدا میشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول متن رو نخوندی هلنا جو.عرض کردم یه نفس عمیق بکشید و یه لیوان آب هم میتونید بخورید.چیز بدی نوشتیم هلناجون؟؟:28:

helena

New member
شفیع چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدتی ازت خبر نداشتم.روبراهی داداشی؟

mexin

Well-known member
:riz481::smiliess (15):کلا برای خستگی درکردن خوب بود
پیشنهادات توپ گذاشتیم واستون درحد تیم ملی.یه هفته ای خواستگار میاد خونتون در حد..........خلاصه پرینت بگیرید و به دخترخاله دختر عمه و عمو و ...........پخش کنین دیگه:thumbsupsmileyanim:

hoorsa

New member
منم سرگردونم...اما منهای 2 و4و6تاحدودی 8
و البته به علاوه ی هزاران چیز دیگه

آخرین ویرایش:

asal 92

New member
:image170:هرچی باشیم به پای مردای بی جنبه نمیرسیم جرات داری به همکارت سلام کن درجاشمارشو میده ودیگه دست ازسرت هم برنمیداره تازه پیش همه میگه خانم xشیفته م شده وازاین جورحرفا ....

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
هرچی باشیم به پای مردای بی جنبه نمیرسیم جرات داری به همکلاسی یاهمکارت سلام کن درجاشمارشو میده :sdasdasd:
عسل جون دلت پره ها!!!تو هم یه لیوان آب بخور و بجای یه نفس 100تا نفس عمیق بکش عزیزم:ad54ad:

parnia

New member
پیشنهادات توپ گذاشتیم واستون درحد تیم ملی.یه هفته ای خواستگار میاد خونتون در حد..........خلاصه پرینت بگیرید و به دخترخاله دختر عمه و عمو و ...........پخش کنین دیگه:thumbsupsmileyanim:
میگم این وقتی ک مکسین واسه دخترا صرف میکنه اگه واسه درسش میذاشت الان ی چی شده بوداااا....مرسی ک انقد برات مهم هستیم..
38120_girl_claping.gif

بالا