طرح ختم 40 زیارت عاشورا از 40 روز مانده به عاشورای حسینی علیه السلام

leylii

New member
61902752821851235777.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pariya

New member
سلام دوستای گلم.
منم تا امروز ک دارم این پستو میذارم همشو خوندم..
خدا ایشالا از هممون قبول کنه..
منکه اخت عجیبی با زیارت عاشورا پیدا کردم..عهد بستم بعد اینم بخونم تا اوروزی ک توان داشته باشم..
ادم بعضی وقتا خوبه ب خودش برگرده..من حالمو خیلی دگرگون کرد این 1ماهی ک میخوندم زیارت عاشورا هرشب..
التماس دعا:rose::rose:

mw.ashel

New member
YaHossein_www_patugh_ir_8.jpg

سلام به همه دوستای خوبم.
منم هر شب میخونم برای همین چون نمیتونم بیام به انجمن سر بزنم وقتی میام ، اطلاع میدم که خوندم.
التماس دعا
:riz304:

آخرین ویرایش:

شفق بانو

New member
سلام دوستان
خدا به من توفیق داد زیارت عاشورا را اگه اشتباه نکنم دوسال خوندم و تاثیرشو توزندگیم دیدم
پس بیایید اصلا قطش نکنیم وهمچنان ادامه بدیم.التماس دعا

pariya

New member
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمدو آل محمد و اخر تابع له علی ذلک ....

mohana

Well-known member
سلام دوستای خوبم...عزاداریتون قبول...
mahsa. هم 40 شب زیارت عاشورا رو قرائت کردن....
ان شالله همگی حاجت روا شین
:riz304:

M@RY@M

New member
سلام دوستان گلم.
منم طبق برنامه ,40 شب زیارت عاشورا رو خوندم...
تاثیر خیلی خوبی توی روحیم داشت ...خداروشکر
:rose:

mahii

New member
منم نزدیک ختمم........بعد از ختم اون دوباره ب نیت قبلیم هر شب می خونمش

mahsa.

New member
دوستان من 40شب ختم رو انچام دادم ولی به حاجتم نرسیدم و تا اربعین هم ادامه میدم تا انشااله جوابمو بگیرم.

درود به همه دوستانی که تو ختم شرکت کردن!

من حاجت گرفتم بعضی حاجاتم رو با تاخیر گرفتم و قصد دارم همچنان تا آخر عمر به خوندن زیارت عاشورا ادامه بدم اگه توفیق داشته باشم

برای همه آرزوی بهترین ها رو دارم :bunnyearsmiley:

سفارش آیت الله بهجت درباره زیارت عاشورا

299363_142.jpg

از آیت الله بهجت پرسیدند: داستان ها و قضایایى از کسانى که پیوسته زیارت عاشورا مى خواندند و به این صورت، متوسل مى شدند، گردآورى و چاپ شده است. نظر حضرت عالى در این باره چیست؟

ایشان پاسخ داده اند که: متن زیارت عاشورا، بر عظمت آن گواه است؛ خصوصا با ملاحظه آنچه در سند زیارت رسیده است که حضرت صادق (علیه السلام) به صفوان مى فرماید: این زیارت و دعا را بخوان و بر آن مواظبت کن. به درستى که من چند چیز را بر خواننده آن تضمین مى کنم:
۱. زیارتش قبول شود. ۲. سعى و کوشش وى مشکور باشد ۳. حاجات او هرچه باشد، برآورده شود و ناامید از درگاه خدا برنگردد.

اى صفوان! این زیارت را با این ضمان، از پدرم یافتم و پدرم از پدرش...تا امیرالمؤمنین (علیه السلام) و حضرت امیر نیز از رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم) و رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم) از جبرئیل و او هم از خداى متعال نقل می کند و هرکدام این زیارت را با این ضمان، تضمین کرده اند و خداوند به ذات اقدس خود قسم یاد نموده که: هرکس این زیارت و دعا را بخواند، دعا و زیارت وى را بپذیرم و خواسته اش هر چه باشد، برآورده سازم.
و از سند او استفاده مى شود که زیارت عاشورا از احادیث قدسى است و همین مطالب، سبب شده است که علماى بزرگ ما و استادان ما - با آن همه مشغولیت هاى علمى و مراجعاتى که داشتند - به خواندن آن مقید بودند تا جایى که استاد ما، مرحوم حاج شیخ محمد حسین اصفهانى، از خداوند خواسته بودند که در آخر عمرشان، زیارت عاشورا را بخوانند و سپس قبض ‍ روح شوند و دعایشان هم مستجاب شد و پس از پایان این زیارت، درگذشتند.

بالا