طرح ختم 40 زیارت عاشورا از 40 روز مانده به عاشورای حسینی علیه السلام

سلام عزیزان
التماس دعا
میشه من ازامروز شروع کنم ؟ آخه وقت نکرده بودم:smiliess (7)::tsimuzpzwoap1t9y3o7

خوشبحالتون من ک موندم امروز دیدم تایپیک متاسفانه

سلام خوش آمدین دوستانی که از امروز به ما می پیوندند فقط چند روز دیر تر از ما تموم می کنن مهم چهل شبه من گروه دیگری رو سراغ دارم که چهل شبشون روز اول محرم تموم می شه برای ما روز عاشورای حسینی
ایشالا همه حاجت روا می شیم :thanks:

biosta

Well-known member
اینجا سایتی رو بهتون معرفی می کنم که می تونین زیارت عاشورا رو با صدای مداحان معروف دانلود کنین :)

پایگاه اینترنتی بین الحرمین زاهدان - دانلود زیارت عاشورا از مداحان اهل بیت

دوستان شما زیارت عاشورا با صدای کدام مداح می شنوید
پیشنهاد دهید به من .

shayeste12

New member
سلام بچه ها
خواهشا مریضا رو فراموش نکنید همه شون چشم انتظار دعاهای شما هستن
التماس دعا

- شب پنجم

siFP3l5.jpg

بسم رب الحسین
سلام خیلی ممنون از حضورتون پنجمین شب زیارت عاشورا قرائت شد.

آخرین ویرایش:

دلنوشته

درد دل با کربلا

قدم آرام آرام بر می دارم، نفس آرام می کشم سعی می کنم کسی صدای تپش قلبم را نشنود. دست و پایم می لرزد نمی دانم با کربلا این زمین پر شور و نوا چه بگویم با زمینی که سالهاست از خون اربابم رنگین با بویش اجین و یاد دار همه وقایع عاشورا 61 هجری است.

زمینی که تنها شاهد پاهای پر ابله رقیه 3 ساله است زمینی که تنها ناظر اشکهای بی پایان زینب (سلام الله علیها) است سخنم با توست ای کربلا... ای خاک کربلا چگونه توانستی سکوت کنی آنگاه که تمام ملائک و اسمان و پرندگان و جنبدگان برای اربابم بی تابی می کردند چگونه چشمانت تاب دیدن این وقایع را داشت. ای خنجر ها شما را چه شده که اینگونه بی حیاء و بی پروا بر روی فرزند رسول خدا بالا و پایین می رفتید. شرم از آن خنجری کنید که سر اسماعیل را نبرید آیا شما را از پاره ی آن آهن نساخته بودند. ای آب فرات آیا تو را از آبهای چشم علی که در چاه کوفه ریخته شرم نمی آید که خود را به حسین و فرزندانش روا نداشتی ای شعله های آتش که بر دامان رقیه اید آیا شما را از شعله های همان آتشی که بر در خانه زهرا زده اند گرفته اند چگونه شرم نمی کنید کاش شما را از همان شعله هایی که بر ابراهیم گلستان شد می گرفتند ای غل و زنجیر ها چگونه اید وقتی بر روی دستان فرزندان مکه و منایید آیا شرم نمی کنید گویا شما را از همان ریسمانها دستان علی ساخته اند. ای مسلمانان آیاد یادتان رفته که پیامبر فرمودند حسن و حسین سرور جوانان بهشتند آیا شما حسین پیامبر را لب تشنه سر می برید در حالیکه اگر بخواهید حیوانی را سر ببرید آبش می دهید.ای خارهای بیابان شرم کنید این پاها پاهای دخترکی است شبیه زهرا(س) پس خود را به زیر پایش گل کنید. ای زمین کربلا گله بسیار دارم از تو که نامت در جهان شهره گشته به خاطر حسین بن علی و خونش و تو جلوه گری می کنی ای زمین کربلا بگو با من که در آن روز گرد آلود چه دیدی چرا رنگ خاکت رنگ خون است. چرا سکوت کردی تا حسین غریب ، غریبتر از همیشه باشد و چرا های بسیار.....

چه خوش نامه می زند مولایم مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

السلام علی الغریب الغربا

السلام علی الشهید الشهداء

السلام علی قطیع الوتین السلام

علی من بکته ملائک السماء

mahsa.

New member
منم تا حالا خوندم قبول باشه ازهمه.

- - - Updated - - -

منم تا حالا خوندم قبول باشه ازهمه.

..eli

New member
سلام خیلی دیر رسیدم میدونم ولی میخوام از امروز شروع کنم..
نهایتش تا اواسط محرم تموم میشه
دوستان همگی التماس دعا:rose:

maryam1010

New member
منم تا حالا خوندم .
از همه قبول باشه.
اين روزا التماس دعاي مخصوص اميدوارم همگي حاجت روا شيم.

profsor

New member
سلام دوستان من متاسفانه چند شبي رو نتونستم بخونم ولي سعي ميكنم ادامه بدم
التماس دعا

بالا