صندلی داغ با حضور mf2009

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

obstetrician88

New member
با سلام و خسته نباشی خدمت همه شما دوستان و تبری عید فطر به همه شما

من با mf2009آقا محمد زیاد آشنایی نداشتم..................................ولی بخاطر محبتی که خالصانه و بی دریغ به همه بچهای انجمن برای درس زبان انجام داد همیشه دعا میکنم هرجا هستن سالم و تندرست باشن.........واقعا بزرگترین لطف را در کنار دوستان تاپیک زبان ایشان انجام دادن ...مخصوصا با دیکشنری خوبی که ارایه دادن.................................سپاسگزارم از شما آقا محمد ....برای شما بهترینها رو آرزو میکنم.........................روح مادر گرامی شما شاد باشه....همیشه.........
پاینده باشید
با احترام

melinaa

New member
سلام بر شما دوست عزیز
خوشحالم که تونستم هر چند قدم کوچکی برای اعتلای شما بردارم انشا الله اگر وقت شود کنکورهای سال گذشته را هم کامل خواهم کرد

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
آره دیگه پیر شدیم رفت :smiliess (12):

خخخخخخخخخخ پیر چیه...تازه اول چلچلیته....

mf2009

New member
با سلام و خسته نباشی خدمت همه شما دوستان و تبری عید فطر به همه شما

من با mf2009آقا محمد زیاد آشنایی نداشتم..................................ولی بخاطر محبتی که خالصانه و بی دریغ به همه بچهای انجمن برای درس زبان انجام داد همیشه دعا میکنم هرجا هستن سالم و تندرست باشن.........واقعا بزرگترین لطف را در کنار دوستان تاپیک زبان ایشان انجام دادن ...مخصوصا با دیکشنری خوبی که ارایه دادن.................................سپاسگزارم از شما آقا محمد ....برای شما بهترینها رو آرزو میکنم.........................روح مادر گرامی شما شاد باشه....همیشه.........
پاینده باشید
با احترام
ممنون بابت اظهار لطف امیدوارم لایقش باشم :riz304:

mf2009

New member
24 ساعت دیگر تا شروع صندلی داغ

animated-gif-flowers-images-glitter-26.gif

آخرین ویرایش:

hamidehjoon

New member
سلام ام اف جان اماده گداخته شدن هستی؟؟
24 ساعت دیگه داری از این 24 ساعت لذت ببر

MAHSABANOO

New member
سلام بالاخره روز موعود فرا آقایه محمد رضا حیف باشه برو کلی خوشحال باش که من تو صندلیت نمیتونم شرکت کنم برام کاری پیش اومده که نمیتونم باشم برات ارزوی موفقیت میکنم ولی ............
من سوالامو بعدا اگه فرصتی بود میپرسم ازت خخخخخخخخخخخخخخ

mf2009

New member
سلام به همه
هههههههه اینجوری که به نظر میاد کسی امشب توی انجمن نیست در حال حاظر کل تعداد عضوهای آنلاین کمتر از 20 پس خدا رو شکر شب آرومی داریم

badkonak2.png

AWWA

New member
سلام به همه
هههههههه اینجوری که به نظر میاد کسی امشب توی انجمن نیست در حال حاظر کل تعداد عضوهای آنلاین کمتر از 20 پس خدا رو شکر شب آرومی داریم

مشاهده فایل‌پیوست 6351

نه بابا آقا محمد رضا......منم مث شما فک میکردم دقیقا همون ساعت مث اینکه اتوماتیک همه به سایت وصل میشن. پس دلتونو خوش نکنین

mf2009

New member

نه بابا آقا محمد رضا......منم مث شما فک میکردم دقیقا همون ساعت مث اینکه اتوماتیک همه به سایت وصل میشن. پس دلتونو خوش نکنین
آره همه دارن بازی استقلال رو میبنن لابد :25r30wi:

monkeyb.png

sara77

New member
خب اگه فک کردی کسی نمیاد اشتبا فک کردی
من یکی سخت منتظرم حالتو بگیرم
بعللللللللللللللللللللللله از این خوش خیالیا خبری نیس
برو از الان استراحت کن کم میاری

sara77

New member
عاغا من احتمالا ی چن مین دیر کنم از الان میخام سوالا رو بپرسم
با اجازه همگی

mf2009

New member
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا