شیوه صحیح مطالعه برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

bashaw

New member
سلام به همگى

بچه ها ميشه در مورد مرور کردن درس ها موقع مطالعه برا کنکور توضيح بديد؟ فعلا که حجم زيادى لز مطالب مونده بيشتر دوس دارم مطالب جديد رو بخونم تا اينکه قبلي ها رو دوبار مرور کنم.......

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

bashaw

New member
چه بچه هاى بدى هستيد چرا جواب نميديد؟؟؟؟ ,:smiliess (7):
من نميخوام بيام تو خ مزاحمتون بشم شما مجبورررم ميکنيد...:sad:

rawy

New member
سلام به همگى

بچه ها ميشه در مورد مرور کردن درس ها موقع مطالعه برا کنکور توضيح بديد؟ فعلا که حجم زيادى لز مطالب مونده بيشتر دوس دارم مطالب جديد رو بخونم تا اينکه قبلي ها رو دوبار مرور کنم.......

چه بچه هاى بدى هستيد چرا جواب نميديد؟؟؟؟ ,
من نميخوام بيام تو خ مزاحمتون بشم شما مجبورررم ميکنيد...

سلام دوست گرامی, خوش اومدید, سوالتون خیلی کلی هست, لطف کنید واضح تر منظورتون رو بگید, سوالتون در مورد زمان مرورهست؟ یا نحوه ی مرور؟
هرکسی روش خودش رو داره, مثلا یکی از روش ها مرور به شیوه لایتنر هست که یک روز بعد, یک هفته بعد, یکماه بعد و چهارماه بعد است, بستگی داره به اینکه با چه روش مطالعه ای راحت ترهستید و درس می خونید

پیام خصوصی مزاحمتی نداره, حضور بچه ها تو انجمن کمتر شده و به این تاپیک هم کم سر می زنن, برای همین جوابی ندادند

bashaw

New member
سلام راوي جان ممنون...بچه ها واقعا لطف دارند تا الان هر سوالي داشتم جواب دادن ديگه خودم روم نميشه از بس سوال پرسيدم...
راستش هم زمانش هم نحوه اش...اين سه ماه تابستون رو خيلي خوب پيشرفتم ولي مرور مطالبم کم بوده, الان حس ميکنم داره تسلطم رو مطالب قبلي کم ميشه, براي زبان هر روز مرور دارم ولي درس هاي ديگه خيلي کم. خواستم ببينم بچه ها مطالب رو چند وقت يه بار و چجوري مرور کردن ...مرسي گلي

rawy

New member
سلام راوي جان ممنون...بچه ها واقعا لطف دارند تا الان هر سوالي داشتم جواب دادن ديگه خودم روم نميشه از بس سوال پرسيدم...
راستش هم زمانش هم نحوه اش...اين سه ماه تابستون رو خيلي خوب پيشرفتم ولي مرور مطالبم کم بوده, الان حس ميکنم داره تسلطم رو مطالب قبلي کم ميشه, براي زبان هر روز مرور دارم ولي درس هاي ديگه خيلي کم. خواستم ببينم بچه ها مطالب رو چند وقت يه بار و چجوري مرور کردن ...مرسي گلي

آموزش استفاده از جعبه یادگیری لایتنر

bashaw

New member
:riz304:ممنون راوى جان.....
فقط اين روش براى اون همه حجم مطالب دهشتناکه....بازم ممنون

rawy

New member
:riz304:ممنون راوى جان.....
فقط اين روش براى اون همه حجم مطالب دهشتناکه....بازم ممنون

خودتون باید انتخاب کنید که کدوم درس و چه قسمت هاییش رو با چه روشی مطالعه و مرور کنید
موضوع این تاپیک و پست هاش دقیقا جواب سوال شماست که دوستانی که نتایج خوبی گرفتند نظراتشون رو مفصل توضیح دادند, صفحات قبلی رو بخونید
این پست تو صفحه ی اول هست که می تونه به سوالتون مربوط باشه, اما اگر همه ایده ها رو بخونید, خودتون می تونید انتخاب کنید که کدوم براتون مناسب تر هست

ببین وقتاتو برای کنکور 4 قسمت کن
1: زبان و آمار هرروز.. حتی شده نیم ساعت
2: نگاه سرسری و کلی به مثلا فصل 3 فیست
3: خوندن جدی و واقعی همرا با پرسش و پاسخ فصل 2 فیست که دیروز فقط نگاه کردی
4: مرور فصل 1 فیست گه پریروز نگاه سرسری و دیروز خوندن مفصل و الان مرور کلی...

bashaw

New member
اره حتما ميخونم , پس سعي ميکنم يه روش برا خودم پيدا کنم بازم ممنون از راهنماييات:riz304:

saqar

New member
سلام.بچه هاکسی میتونه برای کنکورارشدروانشناسی بالینی بهداشت کمکم کنه؟
اخه میخوام شروع کنم بخونم امانمیدونم ازکجاوچطوری...ممنون میشم کمکم کنین...

sheila

New member
سلام ببخشید ایا روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی وزارت بهداشت فرق دارن

sepideeee

New member
سلام ببخشید ایا روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی وزارت بهداشت فرق دارن

منظورت از این سوال یه کم گنگه :shocked: کلا روان شناسی بالینی از نظر اموزش تو مقطع ارشد دو دسته میشه .. یک وزارت علوم .. یکی بهداشت

sepideeee

New member
سلام.بچه هاکسی میتونه برای کنکورارشدروانشناسی بالینی بهداشت کمکم کنه؟
اخه میخوام شروع کنم بخونم امانمیدونم ازکجاوچطوری...ممنون میشم کمکم کنین...
سلام
تو تاپیک مطالعه ی گروهی همه ی بچه ها دارن واسه ارشد بهداشت می خونن... همه هم به هم کمک می کنن .. سوالت خیلی کلیه دوست گلم..

پرند62

New member
دوستان مطالعه زبان وامار برنامه هرروزتون باشه...موفق باشید...باارزوی بهترین ها:riz304:

فهیمه 1

New member
سلام.بچه ها. من تازه عضو شدم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید
میشه بگید واسه زبان چه کتابی رو باید خوند؟
چون واقعا تو زبان سردر گم هستم

marzieh88

New member
سلام.بچه ها. من تازه عضو شدم.ممنون میشم منو راهنمایی کنید
میشه بگید واسه زبان چه کتابی رو باید خوند؟
چون واقعا تو زبان سردر گم هستم

سلام فهیمه ،خوش اومدی
البته من جز قبول شده ها نیستم ولی بچه اغلب کتاب "درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی" رو میخونن (نوشته امیر لزگی -نشر جامعه نگر)
بسته به سطح زبانت شاید لازم باشه قبلش لغات ضروریه تافل هم بخونی.
این تاپیکا هم سر بزنی مفیده
http://olumpezeshki.ir/thread13353.html

بالا