شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zy zy

New member
منم کارتمو گرفتم
بچه ها امروزم رفتم بیمارستان سررررررم وصل کردم.
اینقدر که استرس دارم.امروزم الکی هدر رفت..........
یه حرفه ای تو مدیریت استرسشم باید حرفه ای باشه خانوم مهندس ، منو ببین چقد رله م :1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
منم کارتمو گرفتم
بچه ها امروزم رفتم بیمارستان سررررررم وصل کردم.
اینقدر که استرس دارم.امروزم الکی هدر رفت..........

بی خیال بابا
همه چیز خیلی زود تموم میشه کافی فقط به اون فکر نکنید
برید تو سایت آپارات کلمه" شوخی خرکی "رو سرچ کنید چندتا کلیپ ببینید و با صدای بلند بخندید فردا صبح هم برید بدوید این ها باعث میشه هرمون هایی توی بدنتون ترشح بشه و کمی ریلکس بشید
یه راه حل دیگه این که 30 ثانیه نفستون رو حبس کنید و همزمان تمام ماهیچه هاتون رو منقبض کنید .(کسانیکه نارحتی قلبی دارن نکن )
نماز ودعا وحتی گریه بعد از نماز هم خیلی میتونه کمکتون کنه که آروم شید...

Genetic1400

New member
بچه ها منم امروز یهو حالم بد شد عرق سرد نشست رو تنم و چشام سیاهی رفت
بنوروبیون زدم یکم بهترم امیدوارم دیگه تکرار نشه
:wacsmiley:

ROJO

New member
وااا بچه ها من چرا اینقد رلکسم پس :( غمگین شدم

ینی من چیزیم هست! با شما فرق دارم ک

خب یکمی نگرانی دارم ولی مطمئنم تا 4شنبه جمع میشه و سر جلسه هم کاملا حواسم جمعه ان شاالله :)

یکم بر اعصاب خودتون مسلط باشین، ی امتحانه دیگه، ب اینکه یکسال خوندمو وای اگه اتفاق بدی بیوفتهو ..
ازین چیزا فکر نکنید، اونقدر خودتونو سرگرم کنید ک فرصت منفی بافی رو نداشته باشید

فکر منفی و استرس رو با صلوات و درس خوندن و خوردن خوراکی های خوشمزه :p از خودتون دور کنید

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها منم امروز یهو حالم بد شد عرق سرد نشست رو تنم و چشام سیاهی رفت
بنوروبیون زدم یکم بهترم امیدوارم دیگه تکرار نشه
:wacsmiley:

دوست عزیز خیلی مراقب خودت باش اگه عرق کردی و جلو چشمات سیاهی رفته ممکنه فشارت رفته باشه بالا منم چند وقت پیش اینجوری شدم اما با خوردن سیر و دویدن صبحگاهی حلش کردم البته چای ترش هم میتونه فشار رو بیاره پایین

N@RVIN

Well-known member
دوستان اصلا استرس نداشته باشید این چند روزم میگذره و همه چی تموم میشه فقط میمونه نتیجه های خوب..به آرامش پس از امتحان فکر کنید و به خدا توکل کنید

موفق باشین همگی :)
:riz304::riz304:

emmy

Member
دوستان گل سلام.باید توی تنظیمات page previewباید حالت landscape را انتخاب کنید تا کارت کامل پرینت بشه.موفق باشید و تندرست.

Mrs.Pink

New member
اینکه آدم ببینه کارت همه اومده الا خودش,خیلیی خیلیی دلگیروضجرآوروآزاردهنده واسترس آوره
دعا کنییید هرچه سریییعتر این مشکل حل شه :sad:

خیلی خیلی خیلی ناراحتم.حتی اگه این موضوع حل بشه که میشه.ولی دیدن جمله "کارت صادر نشده ست" دم کنکوری یه ضجرروحی روانیه!

nafasn

New member
مرسی بچه ها .
منم تا دیروز اصلا استرس نداشتم ولی امروز نمیدونم چی شد یهو استرس رفت تو جونم
zy zy عزیز هر چقدر مدیریت کردم بازم نشد .پس معلوم میشه هنوز مدیریت بحران رو نمیتونم خوب مدیریت کنم:smiliess (3):
وقتی سرم تموم شد اومدم بیرون چند تا نفس عمیق کشیدم خیلی لذت بخش بود.
راستی من امروز بعد از 38 روز از خونه زدم بیرون .آدم ها،مغازه ها، کلا شکل خیابون واسم جدید بود:25r30wi:
اما قبلش با ماشین 2 دفعه به مدت نیم ساعت بیرون رفته بودم.

به امید خدا این چند روز رو ادامه میدم.دوست دارم آخرش پایان خوبی برام داشته باشه......

ان شالله قبولی همگی........:riz304::thanks:

infomdmir

New member
اینکه آدم ببینه کارت همه اومده الا خودش,خیلیی خیلیی دلگیروضجرآوروآزاردهنده واسترس آوره
دعا کنییید هرچه سریییعتر این مشکل حل شه :sad:

خیلی خیلی خیلی ناراحتم.حتی اگه این موضوع حل بشه که میشه.ولی دیدن جمله "کارت صادر نشده ست" دم کنکوری یه ضجرروحی روانیه!
دوست عزیز اینها حاشیه های کنکور هستند که باید مواظب باشی تاثیر منفی روت نگذارند.

ROJO

New member
1387102210_84857603843231245806.jpg

ارشد93

New member
مال منم صدر نشده شوکه شدم

سلام بچه ها من تازه تماس گرفتم
یک خانم خوش اخلاقی گوشی رو برداشت، ظاهرا از دید اونها مشکلی وجود نداره، ولی میدونست احتملا مشکل از سیستمشون هست گفت یکساعت دیگه تماس بگیر تا سیستم رو چک کنیم
شمارش:
81453117

بچه ها حتما با این شماره تماس بگیرید و مشکل رو بشون اطلاع بدید تا انشالله رسیدگی کنن
موفق باشید

mahsa khanum

New member
خدارو شاکرم حداقل این کارت ما صادر شده مثه کارنامه خ.لیلی جون بسرم نکرد از بس هر سری دیر میمومد:black_eyed:

Mrs.Pink

New member
کارت منم اوومد:thanks:

پ.ن:ولی کارشون خیلیییی زشت بود.خداییش...

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها کسی امروز انرژی مثبت نداره؟
مثل دونده هایی نباشید که همشون با قدرت شروع به دویدن می کنند اما نرسیده به خط پایان دست روزانوهاشون میزارن و نفس نفس زنان کنار میکشن

انرژی مثبت
من پیروزم:4d564ad6:آخ جون کنکور:thanks:

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها بعد از کنکور می خواید چیکار کنید ؟
من خودم می خوام بگردم دنبال یه کار پاره وقتی چیزی در کنارش زبان بخونم

rojiin

New member
شماها احتمالا خیلی خوندین که این همه استرس دارین.استرس نداره که.یه نگاهی به درصد های بچه ها سال بیش بندازین.اونا که همه رو 80 یا 90 نزدن که.اونا هم مثل ما.ایشالله همه به هر چی میخوان برسن.امییییییییییییییین

Genetic1400

New member
دوست عزیز خیلی مراقب خودت باش اگه عرق کردی و جلو چشمات سیاهی رفته ممکنه فشارت رفته باشه بالا منم چند وقت پیش اینجوری شدم اما با خوردن سیر و دویدن صبحگاهی حلش کردم البته چای ترش هم میتونه فشار رو بیاره پایین

فشارمو گرفتم 9 روی 7بود
قبلأ سر یه امتحانی اینطوری شدم رفتم دکتر گفت
آمپول خانواده b رو بزنم( بنروبیون) هفته ای یکی 3تاهم تو جعبه داشت
دیشب زدم خداروشکر خوبم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا