شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

love virology

New member
درست شد / امروز گل باروووووووونه / لب کاررررررررررونه/ خوشم اوووووووووووومد

hosseintorabi

New member
بچه ها من بایستی یکی از بین الارو قبول میشدم ولی هنوووزم مث دیروز مینویسه خانم فلانی پذیرفته نشده اید .تو همون صفحه... ایده ای ندارین ؟

اشکالی نداره .. انشاءا.. سال دیگه.. خیلی از بچه های اینجا سال دومن.. تقریبا اکثرشون..

hosseintorabi

New member
مهندسی بهداشت محیط رتبه 130 دانشگاه قزوین..
............
دوستان کسی اهل قزوینه اینجا؟.. من خیلی ناراحتم از نتیجه :14: یه کم روحیه بدین بهم داغونم :dadad4:

- - - Updated - - -

خدای نکرده شما که سال اینده ای نیستید؟

نه قزوین قبول شدم:dadad4:

صیاد

New member
taghvim94-95.jpg
سایت ثبت نام اینترنتی دانشگاه علومپزشکی تهران البته برا ارشد هنوز چیزی اعلام نکرده به معاونت آموزشی به غیر اون تلفن گویایی هم که داده زنگ میزنی کسی جواب نمیده er.tums.ac.ir

............
دوستان کسی اهل قزوینه اینجا؟.. من خیلی ناراحتم از نتیجه :14: یه کم روحیه بدین بهم داغونم :dadad4:

- - - Updated - - -

تو مگه عروج نکردى ديشب؟؟؟؟ :)))))

بابا از تهران تا قزوين راهى نيس ک ميگن دانشگاه خوبيه اتفاقا :)))

love virology

New member
............

- - - Updated - - -

دیدی دنیا وفا نداره / عمو با این کارات / ولی تبریک /

Immunity

Well-known member
دانشگاه ایران چه گروپی شد........باید کمیپینی بپا کنیم بچهای علوم پزشکی دانشچوی ایران

RBC!

New member
............

- - - Updated - - -

:

ناراحت نباش دوست گلم

این چند روز شیطنت ها و حضور شما باعث شد کلی از استرس و فشارمون کم بشه.

من یکی واقعا ازت ممنونم.

ایشالا برای دکترا همون دانشگاهی که دوست داری قبول میشی. :heart:

ارشد مرحله ی گذر هست.

قوی باشی، به لطف خدا حتما دکترا جای خوب قبول میشی. همون طور که خیلی از دوستان قبول شدن.

حالت زود خوب شه لطفا :28:

behzad28

New member
............

- - - Updated - - -

تبریک من اهل قزوین نیستم ولی یه بار رفتم ستاد دانشگاه علوم پزشکی قزوین

hosseintorabi

New member
ناراحت نباش دوست گلم

این چند روز شیطنت ها و حضور شما باعث شد کلی از استرس و فشارمون کم بشه.

من یکی واقعا ازت ممنونم.

ایشالا برای دکترا همون دانشگاهی که دوست داری قبول میشی. :heart:

ارشد مرحله ی گذر هست.

قوی باشی، به لطف خدا حتما دکترا جای خوب قبول میشی. همون طور که خیلی از دوستان قبول شدن.

حالت زود خوب شه لطفا :28:
مرسی لطف دارین.. این بین اگه باعث ناراحتی کسی هم شدم عذر میخوام هدف تلطیف جو بود..
آره حق با شماست ولی خب میگن از سال دیگه انتخاب پی اچ دی با دانشگاس.. منم دارم میرم دانشگاهی که پی اچ دی نداره.. دیگه همه از دانشجوهای خودشون میگیرن:sad:

gognussss

New member
مهندس ترابی قزوین بافت شهری بسیار خوبی داره شاید مرتبه علمی دانشگاهش پایین باشه اما امکانات و تسهیلات زیادی در اختیار میذاره

simaa225

New member
سلام بچه ها. تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن . انشالله همیشه موفق باشین. منم خداراشکر اپیدمیولوژی دانشگاه شیراز قبول شدم رتبه ام 21بودخیلی خوشحالم من بخاطر شرایط کاری باید شیراز میاوردم خیلی زحمت کشیدم وخداراشکر موفق شدم بچه هایی که قبولم نشدن انشالله سال بعد. مطمن باشین یه کم زحمت بکشین هرجا دلتون بخواد قبول میشین .

khorsand

New member
دوستانی که علوم پزشکی تهران قبول شدن تو سایت معاونت آموزشی چیزی نزده یه تقویم داده گفته از یکشنبه تا چهارشنبه ثبت نامه کسی خبری چیزی نداره
تقویمش کجاست؟؟؟من رفتم ولی ندیدم چیزی برای جدیدالورودا

RBC!

New member
مرسی لطف دارین.. این بین اگه باعث ناراحتی کسی هم شدم عذر میخوام هدف تلطیف جو بود..
آره حق با شماست ولی خب میگن از سال دیگه انتخاب پی اچ دی با دانشگاس.. منم دارم میرم دانشگاهی که پی اچ دی نداره.. دیگه همه از دانشجوهای خودشون میگیرن:sad:

تا سه سال دیگه خدا بزرگه.
از الان غصه ی اون موقع رو نخور.
رتبه ت هم بالا بود یه کم.
باز شکر خدا امسال پشت در نموندی.
ایشالا دکترا یه جای خوب قبول میشی. (دکترا تک رقمی بشی مگه جرات دارن برت ندارن.)

سلام بچه ها. تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن . انشالله همیشه موفق باشین. منم خداراشکر اپیدمیولوژی دانشگاه شیراز قبول شدم رتبه ام 21بودخیلی خوشحالم من بخاطر شرایط کاری باید شیراز میاوردم خیلی زحمت کشیدم وخداراشکر موفق شدم بچه هایی که قبولم نشدن انشالله سال بعد. مطمن باشین یه کم زحمت بکشین هرجا دلتون بخواد قبول میشین .

شما همونی بودی که لوازمتم جمع کرده بودی؟

بالا