شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

infomdmir

New member
زنگ هم بزنیم فوق فوقش می گن ما توی اطلاعیه زدیم تا 13 شهریور اعلام می کنیم ، هنوز که سیزدهم نشده !!!!

maryam fr

New member
بچه ها باید به شماره های جدید زنگ بزنیم ، اگه کسی شماره ای داره از این وزارت خونه کوفتی که به سنجش مرتبط باشه یا رسیدگی کنند بذاره اینجا تا تماس بگیریم .
واقعا که الان یه روزه این همه ادم دارن استرس میکشن ، هیچ کس عین خیالش نیست . دیگه واقعا شورش رو در آوردن

:':':

New member
زنگ هم بزنیم فوق فوقش می گن ما توی اطلاعیه زدیم تا 13 شهریور اعلام می کنیم ، هنوز که سیزدهم نشده !!!!

ینی چی این حرف رو میزنید؟نمیتونن انقد بی تفاوت باشن,دیروز همه جا اعلام کردن که جوابا اومده این با اطلاعیه قبلیشون فرق داره

:':':

New member
بچه ها باید به شماره های جدید زنگ بزنیم ، اگه کسی شماره ای داره از این وزارت خونه کوفتی که به سنجش مرتبط باشه یا رسیدگی کنند بذاره اینجا تا تماس بگیریم .
واقعا که الان یه روزه این همه ادم دارن استرس میکشن ، هیچ کس عین خیالش نیست . دیگه واقعا شورش رو در آوردن

موافقم هر کی هر شماره ای داره بدین زنگ بزنیم,اصلا تو صحبتاتون فقط جواب رو نگید از بی نظمیشون بگیم

DAVID_H

New member
دوستان از همین الان شروع کنید به زنگ زدن به خبرگزاری ها مخصوصا ایسنا
چون هنوز هم که هنوزه من فکر میکنم پورکاظمی فک میکنه ما نتایج رو میبینیم و مسئله حل شده
انقدر زنگ بزنید که همه عالم خبردار شه.چقدر تو سرمون بزنن هیچی نگیم؟؟؟

ایسنا
61972000
داخلی 427

باشگاه خبرنگاران
22012647

خبرگزاری دانشجو
۸۸۳۸۱۵۲۱ | ۸۸۳۸۱۵۲۴

DAVID_H

New member
چون هنوز هم که هنوزه من فکر میکنم پورکاظمی فک میکنه ما نتایج رو میبینیم و مسئله حل شده

ایسنا
61972000
داخلی 427

باشگاه خبرنگاران
22012647

خبرگزاری دانشجو
۸۸۳۸۱۵۲۱ | ۸۸۳۸۱۵۲۴

بچه ها تمام توانتون رو بذارید رو زنگ زدن به خبرگزاری های دانشجویی
چون اینا خیلی از خبرنگار و سوتی دست اونا دادن میترسن

prinses

New member
سلام ، من دیدم جوابا برام نمیاد اومدم اینجا دیدم به به چه دسته گلی به اب دادن امسال ، حالا تا کی صبر کنیم؟ اههههه

ava123

New member
وای مردم از استرس من فک کردم اشکال از خودمه ..فک کردم انتخاب شهرم ثبت نشده...

DAVID_H

New member
بچه ها لطفا شماره خود سنجش رو هم بذارید

سنجش بر نمیداره.کی به ما اهمیت دادن که این دفعه دوم باشه.تلفنا یا اشغاله یا بر نمیدارن
این کارارو باید بسپریم به خبرنگارا.دیدید که دیروز انقدر زنگ زدیم به ایسنا که جواب گرفتیم و خبرشم رو سایتشون هست.فقط به ایسنا زنگ بزنید.

ایسنا
61972000
داخلی 427

باشگاه خبرنگاران
22012647

خبرگزاری دانشجو
۸۸۳۸۱۵۲۱ | ۸۸۳۸۱۵۲۴

donbeh

New member
من که دیشب رو نتونستم بخوابم. همه ش خواب و بیداری اون قسمتش هم که خوابم میبرد همه ش کابوس بود. امروز مجبورم جایی برم که اونجا اینترنت جواب نمیده، میمیرم تا برگردم خونه. خدا کنه برمیگردم جوابا اومده باشن. انشاالله که همه تون موفق باشید.
خدا وکیلی تو کارا خونه به کمی کمک کنید به مامان ،تا کمی خسته شوید خوابتون ببره
زندگی تون خلاصه شده تو استرس آخه کاری که از اولش اینقدر استرس دارد چه ارزشی دارد

DAVID_H

New member
بچه ها میبینید چطور خبر شیرین و خوشحال کننده قبولی تو ارشد و گرفتن نتیجه چند سال تلاشمونو
عین زهر مار بهمون تلخ میکنن.اگه همین الانم نتیجه بیاد حتی زده باشه دانشگاه تهران عکس العمل خاصی از خودم نشون نمیدم.چون دیگه انرژی برام نمونده
من که نمیبخشمشون

donbeh

New member
سنجش بر نمیداره.کی به ما اهمیت دادن که این دفعه دوم باشه.تلفنا یا اشغاله یا بر نمیدارن
این کارارو باید بسپریم به خبرنگارا.دیدید که دیروز انقدر زنگ زدیم به ایسنا که جواب گرفتیم و خبرشم رو سایتشون هست.فقط به ایسنا زنگ بزنید.
چه فایده ای دارد همه را از کار بی کار می کنید

مثل اینه که تو ترافیک بگویید همه با هم بوق بزنید

تا راه باز شود اون وقت راه باز میشه؟

DAVID_H

New member
چه فایده ای دارد همه را از کار بی کار می کنید

مثل اینه که تو ترافیک بگویید همه با هم بوق بزنید

تا راه باز شود اون وقت راه باز میشه؟

بله که راه باز میشه.وقتی این خبر همه جا پخش بشه,مدیریت این سیستم زیر سوال میره و اینجاست که خطر از دست دادن میز ریاست و یا توبیخ باعث میشه
زودتر کار رو درست کنن
از بیکار نشستن و به امید یه مشت از خدا بیخبر دست رو دست گذاشتن که بهتره.اگه همه با هم متحد بشیم درست میشه
به ایسنا زنگ بزنید

ایسنا
61972000
داخلی 427

آخرین ویرایش:

donbeh

New member
بچه ها میبینید چطور خبر شیرین و خوشحال کننده قبولی تو ارشد و گرفتن نتیجه چند سال تلاشمونو
عین زهر مار بهمون تلخ میکنن.اگه همین الانم نتیجه بیاد حتی زده باشه دانشگاه تهران عکس العمل خاصی از خودم نشون نمیدم.چون دیگه انرژی برام نمونده
من که نمیبخشمشون
من تجربه کردم برای هر چیز که خیلی خیلی خیلی بی تابی کنم سخت تر بدستش می آورم

شاید یه دلیلش این باشه که اجازه می دهم دیگران خواسته مرا کنترل کنند

DAVID_H

New member
ایسنا جواب نمیده که

هر کدوم جواب نداد به بقیه زنگ بزنید.من دارم یکی یکی به همه زنگ میزنم.مثلا خبرگزاری دانشجو خبر نداشت.انقدر زنگ بزنید که همه خبر بشن.زنگ بزنن به پورکاظمی تا خیر سرش درستش کنه

ایسنا
61972000
داخلی 427

باشگاه خبرنگاران
22012647

خبرگزاری دانشجو
۸۸۳۸۱۵۲۱ | ۸۸۳۸۱۵۲۴

خبرگزاری مهر
۴۳۰۵۱۰۰۰

آخرین ویرایش:
بالا