شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

hosseintorabi

New member
امشب کسی خوابش میبره؟
همه فکرمون مشغوله...
خدا خیرشون نده کلی ذوق داشتیم قبول بشیم بریم دنبال ثبت نام....اما الان افسرده یه گوشه نشستیم مایوسانه سنجش رو رفرش میکنیم.....

امشب قطعا اتفاقی نمیفته خیالت راحت.. بعدشم نیاز نیس سنجش پی رفرش کنی همین سایتو چند وقت یه بار ببینی دستت میاد نتایجو زدیم یانه..

گل ارام

New member
من چندتا پست گذاشتم تو سایت خبر نشون نمیدن!اخرشه هااا،یعنی همه دستشون تو یه کاسه اس!

hosseintorabi

New member
عمو درد بگیری فردا تا ظهری میزنی جوابارو؟!

همچنین عمو :sadsmiley:قول نمیدوم.. ولی قطعا تا ظهر اگه هم جوابا نیاد یه اطلاعیه میزنم از نگرانی در بیاین

- - - Updated - - -

اوه اوه

بیا یه اسپند برات دود کنیم. چش نخوری یه وقت

دستت درد نکنه عمو دسستو بند میکنم توو وزارتخونه.. سربازی که رفتی؟..

فاطمه...

New member
همچنین عمو :sadsmiley:قول نمیدوم.. ولی قطعا تا ظهر اگه هم جوابا نیاد یه اطلاعیه میزنم از نگرانی در بیاین

- - - Updated - - -

زحمتت میشه بخدا میخوای اصلا ن جوابا بزن ن اطلاعیه ای!!! کشته منو این همه بیخیالیت

infomdmir

New member
دوستان به سایت جام جم بریدو در قسمت تماس با ما متن زیر رو وارد کنید :
با سلام
امروز خبری مبنی در اعلام نتایج ارشد پزشکی اعلام گردید که متاسفانه علی رغم اعلام این خبر از طرف سایت سنجش پزشکی، وقتی داوطلبین برای مشاهده نتایج به سایت مراجعه کردند مشاهده شد که سایت مختل شده و فقط نتیجه مردودین ازمون اعلام می گردد . لذا خواهشمند است خبر فوق را منتشر نموده و از سایت سنجش پزشکی توضیحات لازم را بخواهید.
با تشکر
لینک سایت :
جام جم آنلاین

shahla2030

New member
دوستان کسی به سایت خبری من و تو دسترسی نداره؟؟؟از طریق اونا اقدام کنید شاید نتیجه بده

alireza-ja

New member
این لینک مال امروز هستش. نظرات رو هم سریع منتشر میکنن. برید اینجا حرفاتونو بزنید.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی اعلام شد

اینقدر نظر بدید تا بشه خبر اول بخش پر بحث ترین ها. به گوششون حتما میرسه. این خبرگزاری ها دنبال این این سوژه هان.

دوستان همین الان شروع کردن به نمایش دادن نظرات. شروع کنید به نظر نوشتن و تا میتونید نظرات رو لایک کنید. بی نتیجه نمیمونه. تا حالا تعداد خیلی زیادی نظر گذاشتن. هرکدومتون 3 4 تا بزارید با متن های گوناگون.

greenbook

New member

- - - Updated - - -

عمو من خونه دارم. سربازی ندارم

ولی اگه وام بلاعوض بدی.یا کاری کنی دانشگاه قبول شم ممنونت میشم.

shahla2030

New member
این لینک مال امروز هستش. نظرات رو هم سریع منتشر میکنن. برید اینجا حرفاتونو بزنید.

اینقدر نظر بدید تا بشه خبر اول بخش پر بحث ترین ها. به گوششون حتما میرسه. این خبرگزاری ها دنبال این این سوژه هان.

دوستان همین الان شروع کردن به نمایش دادن نظرات. شروع کنید به نظر نوشتن و تا میتونید نظرات رو لایک کنید. بی نتیجه نمیمونه. تا حالا تعداد خیلی زیادی نظر گذاشتن. هرکدومتون 3 4 تا بزارید با متن های گوناگون.

میگم تو همین نظرات یه نفر گفته کسانی که مال حوزه ی تهران هستند تونستن نتایج رو ببینن کسی صحتشو میدونه؟؟ایا کسی بوده از تهران که نتیجه رو دیده باشه؟؟؟؟

maryam fr

New member
دوستان به سایت جام جم بریدو در قسمت تماس با ما متن زیر رو وارد کنید :
با سلام
امروز خبری مبنی در اعلام نتایج ارشد پزشکی اعلام گردید که متاسفانه علی رغم اعلام این خبر از طرف سایت سنجش پزشکی، وقتی داوطلبین برای مشاهده نتایج به سایت مراجعه کردند مشاهده شد که سایت مختل شده و فقط نتیجه مردودین ازمون اعلام می گردد . لذا خواهشمند است خبر فوق را منتشر نموده و از سایت سنجش پزشکی توضیحات لازم را بخواهید.
با تشکر

لینک سایت :
جام جم آنلاین

به کدوم بخشش ارسال کردید؟؟؟

ايووول ترکونديم خبرو شد جزو پر بحث ترين ها خدا کنه يه فرجى شه

alireza-ja

New member

دمشون گرم همه نظرات رو نشون میدن.

greenbook

New member
توجه توجه

دونفر نتایجشونو دیدند.

یک نفر با رتبه 21 کاشان قبول شده. که متاسفانه پدرش اجازه بهش نمیده بره.

یک نفر هم با رتبه 53 مازاد کرمانشاه آورده که اونم گفته نمیرم. نمیدونم کرمانشاه انتخاب چندمش بوده ولی اگر انتخاب آخرش بوده باشه واقعا ما قبول نشدیم!!!

بالا