شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

love virology

New member
من نمى فهمم اين همه استرس شما براى چيه کاملا مشخصه که سيستمشون مشکل داره و چون الان ساعت کارى نيست بايد تا فردا صبر کرد. اين همه استرس براى چيه اخه وقتى شرايط براى همه يکسانه! شما امروز شنيدين کسى قبول شده باشه؟؟ نه چون سايت کلا مشکل داره پس الکى نه خودتون استرس داشته باشين نه اين جو رو ايجاد کنين

من شنیدم یک نفرررررررررر/

- - - Updated - - -

من نمى فهمم اين همه استرس شما براى چيه کاملا مشخصه که سيستمشون مشکل داره و چون الان ساعت کارى نيست بايد تا فردا صبر کرد. اين همه استرس براى چيه اخه وقتى شرايط براى همه يکسانه! شما امروز شنيدين کسى قبول شده باشه؟؟ نه چون سايت کلا مشکل داره پس الکى نه خودتون استرس داشته باشين نه اين جو رو ايجاد کنين

من شنیدم یک نفرررررررررر/

sara120

New member
منم رتبم15شده وقتی کد رهگیری رو وارد می کنم برمی گرده صفحه اول ولی ازاسترس دارم سکنه می کنم

nazanin...

New member
این وزارت بهداشت دیگه شورشو دراورده. از وقتی که فهمیدم دارم روانی میشم.

love virology

New member
بچه ها اگر این خرابی سرور و قظیه تقلب ممکن انتخابا عوض شده / کلا سیستم الکی بود امسال

nazanin...

New member
چه اعصاب خوردی شد این نتایج ارشد امسال. خدا خیرتون نده با این بلاهایی که سر داوطلبای بدبخت آوردید. خدا خیرتون نده.

maryam fr

New member
یکی از دوستای منم رتبش 25 شده اما چون فقط دانشگاه های تهران رو زده بود ، براش نوشته پذیرفته نشدید ، دور از انتظار نبود ، چون که قبل از رتبه 25 تهران پر میشد .تهران فقط 14 نفر میخواست.
پس بستگی به انتخاب های بچه ها داره ...
امیدوارم که اشتباه باشه و همه دوستان قبول بشن ..

mmdreza.psy

New member
بچه ها بخدا دارین الکی الکی با چارتا اما و شاید و اگر و... خودتونو اذیت میکنید ٬ اگه تا فردا نهایتا عصر درست نشه اونوقت میشه گفت خبریه و همگی جمع میشیم دم سازمان سنجش....
البته ایشالا درست میشه...

mmdreza.psy

New member
بچه ها اگر این خرابی سرور و قظیه تقلب ممکن انتخابا عوض شده / کلا سیستم الکی بود امسال

برادر من شایعه درست نکن نصف این جمع امشب سکته میزننا ...
سال دیگه هم خودت کنکور داری خداییش خودم میام استرس بارونت میکنم...صب کن خخخخ

greenbook

New member
اگه میخواین جمع بشین. شنبه یکشنبه قرار بذاریم که ما شهرستانیا هم برسیم بیایم.

بالا