شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

DAVID_H

New member
من هر بار که کد رهگیریمو میزنم.انگار یه تیر به قلبم میزنن.قلبم میاد تو دهنم.
اگه مث آدم نتایج رو میزدن همون دفعه اول فقط قلبت میومد تو دهنت نه 1000 بار :((

DAVID_H

New member
به ایسنا زنگ بزنید.بگید پورکاظمی واسه توجیه گندی که زده و بستن دهنتون. این حرفا رو به شما زده
وگرنه سایت که شلوغ باشه اصن باز نمیشه یا ارروری چیزی میده
الان کد رهگیری غلط بزنی میگه کد وارد شده صحیح نیست.نتیجه مردوردین رو میگه.کد ملی اشتباه واسه استعداد درخشان بزنی میگه غلطه
سایت فقط و فقط واسه نتایج قبول شده ها خراب شده؟؟؟ واسه چیزای دیگه که خوب کار میکنه !!!
ما رو چی فرض میکنن اینا؟؟

ansar1991

New member
من این دوستم برنامه نویسه گفت هیچ ربطی به شلوغی سایت نداره.هنو دیتابیس رو وارد نکردن

alireza-ja

New member
احتمالا سایتشون دچار حمله سایبری شده. دیدن اسکل تر از اینا نیس همین شده

امینی

New member
من که بخدا دارم روانی میشم،چه جور مارو به بازی گرفتند،اینها آدم نیستند

واقعا اگه تا 6 نيومد بايد بفهميم ک نتايج ماها هنو آماده نيس هنو معلوم نيس کى کجا قبول شده، واقعا تاسف اوره بايد همون موقع که رتبه ها يه هفته ديرتر اومد ميرفتيم جلو وزارتخونه اعتراض اونوقت مجبور نبوديم به هر سازشون برقصيم

sara120

New member
واقعا حالا تکلیف این همه شرکت کننده ازمون چیه همه استرس گرفتن
من دیگه نمیدونم چیکار کنم

hosseintorabi

New member
واقعا اگه تا 6 نيومد بايد بفهميم ک نتايج ماها هنو آماده نيس هنو معلوم نيس کى کجا قبول شده، واقعا تاسف اوره بايد همون موقع که رتبه ها يه هفته ديرتر اومد ميرفتيم جلو وزارتخونه اعتراض اونوقت مجبور نبوديم به هر سازشون برقصيم

نخیر اگه همون موقع همه میومدن جلو سازمان باید همونجا میرقصیدن.. بعدشم توو کلانتری فیلم رقصاشونو میذاشتن ببینن:25r30wi:

- - - Updated - - -

نخیر اگه همون موقع همه میومدن جلو سازمان باید همونجا میرقصیدن.. بعدشم توو کلانتری فیلم رقصاشونو میذاشتن ببینن:25r30wi:

DAVID_H

New member
من دیگه حرف خاصی ندارم بزنم.این همه حرف زدیم چی شد؟
فقط این ذکر رو زمزمه میکنم.چون واقعا درمودنم

أَمَّنْ يُجيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ

بالا