شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

DAVID_H

New member
شماره خبرگزاری ایسنا
61972000
داخلی 427
همه زنگ بزنید.چون خبرنگارشون شماره پورکاظمی رو داره.شاید به گوشش رسید!

infomdmir

New member
باور کنید اینها به مشکل نرم افزاری بر خوردند و منتظر مدیر آی تی سنجش هستند!!!

donbeh

New member
ما تلاشمون افزایش روحیه ی شماست.. ثواب داره:smiliess (14): وگرنه دیر اومدن و حتی قبول نشدن ارشدم کفِ مشکلاتِ زندگیه :smiliess (3)::ad54ad:

آقا همت بسه لطفا بیشتر از این تلاش نکن یه کاری دستمون می دیا

آخرین ویرایش:
سلام.بچه ها من 34 سالمه شما شایداغلبتون خیلی سنتون کمتر از من باشه.شاید تجربه کاریم نداشته باشین.این یکی از 100000 حرص خوردناییه که توی زندگیتون دارین.تو ایران زندگی کردن یعنی کم کم به این نتیجه رسیدن که با دست خودت هیچ وقت نمیتونی اوضاعتو تغییر بدی.ما جماعت شیعه جوری تعلیم و تربیت دیدیم که اخرش به این نتیجه میرسیم که فقط باید منتظر امام زمان باشیم.و اعتقاد به مهدویت ذره ذره ثانیه به ثانیه تو تار و پود ما رسوخ میکنه.

DAVID_H

New member
من نظر گذاشتم همه بزارید.

من 1 ساعت پیش نظر گذاشتم.نظرات رو نمیزنه.فایده نداره
فقط زنگ بزنید
شماره خبرگزاری ایسنا
61972000
داخلی 427
فقط نگید که نتایج نیومده.دقیقا توضیح بدید چی شده,البته اگه طرف پشت خط از خنده روده بر نشه !

CTLA4

New member
الان با ایسنا حرف زدم. گف با پورکاظمی حرف زده و اون گفته که ارور ها به خاطر شلوغیه سایته و به مسءول سایت میگه که پیگیری کنه

hosseintorabi

New member
سلام.بچه ها من 34 سالمه شما شایداغلبتون خیلی سنتون کمتر از من باشه.شاید تجربه کاریم نداشته باشین.این یکی از 100000 حرص خوردناییه که توی زندگیتون دارین.تو ایران زندگی کردن یعنی کم کم به این نتیجه رسیدن که با دست خودت هیچ وقت نمیتونی اوضاعتو تغییر بدی.ما جماعت شیعه جوری تعلیم و تربیت دیدیم که اخرش به این نتیجه میرسیم که فقط باید منتظر امام زمان باشیم.و اعتقاد به مهدویت ذره ذره ثانیه به ثانیه تو تار و پود ما رسوخ میکنه.

لطفا فضای معنویِ حاکم بر تاپیک و انجمن رو به بیراهه سوق ندید:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ansar1991

New member
من زنگ زدم ایسنا یه خانمه ورداشت گفت من به پورکاظمی زنگ زدم گفته واسه شلوغی سایته

alireza-ja

New member
الان با ایسنا حرف زدم. گف با پورکاظمی حرف زده و اون گفته که ارور ها به خاطر شلوغیه سایته و به مسءول سایت میگه که پیگیری کنه

خب شلوغیه سایت باعث میشه با رتبه تک رقمی بنویسه پذیرفته نشدید.

پورکاظمی راست میگه؟ بهت زنگ زدن؟.

DAVID_H

New member

error? کاش ارر میداد.انقدر حرص نمیخوردیم.پر رو تر از این آدم(پورکاظمی) من تو عمرم ندیدم.میخواستی بگی برادر من اصن هیچی نشون نمیده سفید سفید .حتی دریغ از error !!!

khodaei

New member
خیلی مسخره س خداییش...ینی ما الان چون تو دل ماجراییم و تنمون گرمه متوجه نیستیم عمق فاجعه چقدره..یه ارگان مهم دولتی با این وضع نتایج رو اعلام کنه که فقط مردودی ها بفهمن مردود شدن الباقی هم هیچی سرکارن کلن سه ساعته!!!

امینی

New member
من زنگ زدم ایسنا یه خانمه ورداشت گفت من به پورکاظمی زنگ زدم گفته واسه شلوغی سایته

شلوغی یعنی چی،یعنی یه کدوم از ما نباید نتیجه مون رو بتونیم ببینیم،نکنه آزمون امسال به کل منحل بشه و پذیرشی در کار نباشه

alireza-ja

New member
خیلی مسخره س خداییش...ینی ما الان چون تو دل ماجراییم و تنمون گرمه متوجه نیستیم عمق فاجعه چقدره..یه ارگان مهم دولتی با این وضع نتایج رو اعلام کنه که فقط مردودی ها بفهمن مردود شدن الباقی هم هیچی سرکارن کلن سه ساعته!!!

این یعنی اینکه مردودین واسشون بیشتر مهمن. چون سال دیگه هم میخوان ثبت نام کنن پول بهشون بدن زودتر باید بشینن برنامه ریزی کنن.

قبولیا هم قبول شدن دیگه چکارشون دارن.

امینی

New member
خدا کنه این پور کاظمی امسال برکنار بشه،خیلی بی برنامه بود و حرصمون داد

بالا