شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

12500

Member
اینو دیگه راست میگن خداییش من با 36 دعام اینهن معجزه شه روزانه بیارم اگه نه لااقل بین الملل تهران رو بیارم وگرنه از غصه دق میکنم دعا کنید دوستان
شما چ رشته ای هستی ک با 36 معجزه روزانه داری؟

elham.shirazi

New member
بچه هاااااااااا چرا کد رهگیری میزنم باز نمیکنه؟ آخه این چه وضشه؟؟؟؟؟؟ من از استرس دیگه حالم داره بهم میخوره!!!!!!!!

DAVID_H

New member
بچه ها به نظر من زنگ بزنید.ایسنا تا خبرنگارشون پیگیری کنه.ما که دستمون به اینا نمیرسه
فقط همتون زنگ بزنید که فک نکنن دروغ میگیم
شماره خبرگزاری ایسنا
61972000

دوستان زنگ بزنید دیگه.همه زنگ بزنید 61972000 021

hosseintorabi

New member
رییس نه اینگه استفبال کردم خنده ام گرفت که ما چه حالی داریم و تو چه حالی. خوشبحالت

ما تلاشمون افزایش روحیه ی شماست.. ثواب داره:smiliess (14): وگرنه دیر اومدن و حتی قبول نشدن ارشدم کفِ مشکلاتِ زندگیه :smiliess (3)::ad54ad:

VERSA

New member
با عرض معذرت په نه په !
خب من با رتبه 8 از 2 ماه پیش خودم میدونستم قبولم
فقط نمیدونم تهران قبول میشم یا شهید بهشتی؟ آخه تهران فقط 6 تا روزانه میگیره
خب این دیگه چه جورشه؟؟؟
خب مثل آدم میگفتن نتیجه آماده نیست .فردا میزنیم! میخوان شیره بمالن سرمون ؟ که ما نتایج رو مثلا! زود اعلام کردیم؟؟؟

دوست عزیز خیلی ها لب مرزن حداقل شاید امیدوار شد که مردود نیستن
در بی احترامی به دانشجو تو این سیستم که شکی نیست.

shahla2030

New member
دقیق خاطرم نیس ولی بیوشیمی حدود 500 بود. همه جاها رو هم زدم بینول همه جا. زده پذیرفته نشدید.

برا شماهم پایین همون صفحه نتایج اسم و فامیل میزنه بعدم نوشته پذیرفته نشده اید!؟؟؟
اخه این چه وضع اعلام مردودیته حداقل یه صفحه جدا باز میکردن میگفتن اینجوری دو دل نمونیم....

hosseintorabi

New member
این وسطا یکی دو دقیقه کسی نیس دوباره یهو چهار پنج نفر پست میدن.. مشخصه میرید سنجش پی هی رهگیری میدین ضایع میشین برمیگردین:25r30wi:

arezou.mehrabi

New member
برا شماهم پایین همون صفحه نتایج اسم و فامیل میزنه بعدم نوشته پذیرفته نشده اید!؟؟؟
اخه این چه وضع اعلام مردودیته حداقل یه صفحه جدا باز میکردن میگفتن اینجوری دو دل نمونیم....

اره دوست عزیز من ک کد رهگیریه دو تا از دوستامو زدم اینجوری بود

alireza-ja

New member
بله

تفکر تعقل شعور انسانیت دوست داشتن اقوام توی این سازمان سنجش وجووود نداره. حالا یه صفحه دیگه؟ اینا اصن به این چیزا فکر میکنن؟

hosseintorabi

New member
همه ميگن خوش اشتهام :))))
هماتو 25 تهران
خوباشو سوا کن پليز :))))

کلا 24 نفر تهران میگیریم... شما بین بهشتی و سازمان انتقال خون روو هر کدوم دوس داشتی حساب کن.. بگو فقط اسمتو بنویسم

- - - Updated - - -

همه ميگن خوش اشتهام :))))
هماتو 25 تهران
خوباشو سوا کن پليز :))))

کلا 24 نفر تهران میگیریم... شما بین بهشتی و سازمان انتقال خون روو هر کدوم دوس داشتی حساب کن.. بگو فقط اسمتو بنویسم

- - - Updated - - -

بله

تفکر تعقل شعور انسانیت دوست داشتن اقوام توی این سازمان سنجش وجووود نداره. حالا یه صفحه دیگه؟ اینا اصن به این چیزا فکر میکنن؟

دوس داشتنِ اقوام:25r30wi: مخصوصا خانواده ی پدری:25r30wi:

بچها معمولا ساعت 6 سایت سازمان رفرش میشه توسط خودشون.
انشالا که قبول میشین. یه چند دقیقه تحمل کنین.
خدایا به امید تو.

بالا