شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

amnb

New member
این جوری که من شنیدم امسال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای هر ترمی برای خوابگاه از دانشجوهاش 1میلیون میگیره البته سال قبل 600تومان میگرفت به احتمال زیاد امسال بیشتر من خودم اینو از دفتر امور خوابگاه دانشگاه شنیدم.

mmdreza.psy

New member
این جوری که من شنیدم امسال دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای هر ترمی برای خوابگاه از دانشجوهاش 1میلیون میگیره البته سال قبل 600تومان میگرفت به احتمال زیاد امسال بیشتر من خودم اینو از دفتر امور خوابگاه دانشگاه شنیدم.

فک کنم هر دو ترم میشه ۱ تومن...پارسال نرخش ترمی۳۶۰تومن بود.
البته اگر واقعا این قدر باشه٬ میتونید با خوابگاه های خودگردان دانشگاه اصفهان صحبت کنید و بگید علوم پزشکی اصفهان هستین ۱۰۰٪ بهتون خوابگاه با ع
همون کیفیت ولی ارزون تر میدن...
دانشگاه اصفهان با دانشگاه علوم پزشکی چسبیدن به هم و از نظر مسافتی فرقی براتون نداره.....

امینی

New member
به نظرتون هرشهری که اعلام کرده تعهدی برا خوابگاه نمیده واقعا خوابگاه دولتی نمیده؟باید رفت خودگردان؟ خوابگاههای خودگردان اصلا خوب نیستند

فاطمه...

New member
به نظرتون هرشهری که اعلام کرده تعهدی برا خوابگاه نمیده واقعا خوابگاه دولتی نمیده؟باید رفت خودگردان؟ خوابگاههای خودگردان اصلا خوب نیستند

ن اینجور نیس مثلا همدان واسه رشته های پزشکی دندانپزشکی و.... نوشته ک خوابگاه نمیدیم ولی ب کل بچها از کارشناسی و ارشد و .....گرفته همه رو خوابگاه میدن

love virology

New member
تا اعلام نتیجه باید صبر کرد و دانشگاه خودش اطلاعیه میزنه نگران نباشید

shita

New member
با توجه به اینکه انتظار کشیدن سخته و برخی شدیدا دچار استرس میشن و ممکنه ماهیت خودشون رو شفاف تر نشون بدهند خودم به شخصه خرده بهشون نمی گیرم .البته امیدوارم صرفا یه مزاح یا شیطنت لحظه ای باشه
منم بابت شوخیم معذرت میخوام
فک نمیکردم ناراحت شی
اما منم منظوری نداشتم و صرفا برا شوخی گفتم
بازم معذرت:riz304::heart::riz513:

mr1371

New member
اینا اینقدر دارن نتایجو دیر میزنن آدم با اینکه فک میکنه قبول میشه بازم به خودش شک میکنه.من به خودم شک کردم شما چطور.؟

امینی

New member
سنجش پزشکی بدیش اینه که هیچ وقت تاریخ دقیق نمیگه،همیشه میگه تا فلان تاریخ اعلام میشه،هفتم اعلام مینکه نتایخ تا سیزدهم میاد،اینطوری آدم صدبار میمیره،بخدا اینها انسان نیستند

prinses

New member
والا منم همینجورم
انگار همه کارو زندگیشونو گذاشتن فقط منتظر جواب منن

دقیقا همه از وقتی کنکور دادم هی پرسیدن کی جوابا میاد بعد از وقتی رتبه زدن هی گفتن کی معلوم میشه کجایی ، خدا بخیر کنه

love virology

New member
خوب چراغ اول در کنکور علوم مشخص شد / ببینیم امشب ساعت 8 به بعد تاپیکا سنگین میشه یا نه

بچه ها چقد استرس تو تاپيک موج مى زنه ريلکس باشين بابا دوماه صبر کردين اين چند روزم روش من ک عصر ميرم خريد فردام مهمونى چارشنبه نمى دونم چى کار کنم هنوووو :motat:

بالا