شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

maryam fr

New member
:smiliess (2)::5: واقعا کههه ، 13 ام اعلام میکنن ، 14 ام ثبت نام کنیدددد ..... واقعا که رسما به بازی گرفته شدیم ...

نه بابا کی گفته ؟
ایقد دانشگاه آزاد داره پرستاری میگیره که ما که تو دانشگاه دولتی درس خوندیم برامون به سختی کار پیدا میشه

راستی برا من همیشه سواله چرا پرستاریهای دانشگاههای دولتی سر کار نیستند.هرکیو من میشناسم ازاده.دلیلش چیه؟

Immunity

Well-known member
سلام .......واقعا عقل وشعورشون معلوم نیست کجا رفته...مگه چقدر کار داره انتخاب دانشگاه برای دستگاهشون...فقط قصدشون داوطلب ازاری ه

shita

New member
راستی برا من همیشه سواله چرا پرستاریهای دانشگاههای دولتی سر کار نیستند.هرکیو من میشناسم ازاده.دلیلش چیه؟

پرستارای دانشگاه دولتی فک میکنن که به حقشون نرسیدن و اکثرن درسشون خوب بوده اما دانشگاه آزادیا که هیچ جا دولتی قبول نشدن این موقعیت شغلی رو غنیمت میدونن و دو دستی میچسبنش
من خودم دنبال دور زدنه طرحم
اگه هم نشه که دورش بزنم فقط طرحمو میرم و دیگه سرکار نمیرم

DAVID_H

New member
من نمیدونم این کارمندای سنجش پزشکی جز صبحونه و نهار مفت خوردن و حقوق مفت گرفتن, کار دیگیه ای انجام میدن؟
دوستان به نظر شما امسال نسبت به پارسال چه اتفاق خاصی افتاده که پارسال 3 ام نتایج اومد امسال شاید ساعت 24 شب 13 ام.به خدا هیچی فقط ما براشون اهمیتی نداریم
الان همه دانشگاه ها زدن 14 15 16 زمان ثبت نامِ .آخه منی که شیرازم چجوری 1 روزه همه کارامو انجام بدم و برم تهران؟؟؟
اصن نباید 1 روز هم بشینم فکر کنم که علوم رو برم یا بهداشت؟
من به شخصه به خاطر آزار و اذیت و استرسی که اینا تو این چند ماه بهم وارد کردن از حق خودم نمیگذرم
خدا خیرشون نده.

henri

New member
واقعا 13ام میاد من هرچی میرم سنجش پی در این خصوص چیزی ندیدم خیر نببین الهی ... تورو خدا یکی اطلاعیه شو بذاره

hosseintorabi

New member
دیدین گفتم صبح شنبه اطلاعیه میزنن که تا پایان هفته ی جاری :smilies-azardl (181 :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

simaa225

New member
وای چرا سیزدهم.دارم خفه میشم.به نهمم راضی بودم دوماه برا یه نتیجه نهایی؟

khorsand

New member
اینا دیگه گندشو درآوردن مسخره های هیچی ندون:p7977cujr38iyymsu8::sdasdasd::smilies-azardl (12)

khorsand

New member
بچه ها کجا زده 13م؟؟؟ من چرا چيزى نمى بينم؟ اطلاعيه کوووووو؟؟؟

سایتشونم مثل خودشونه!!چندبار ریفرش کن میاد
ولی بچه ها دمتون گرم از دیروز عصر تا الان که من نیومدم ده صفحه اضافه کرده بودین!!:smilies-azardl (113:applause:

آخرین ویرایش:
بالا