شمارش معکوس برای اعلان اعلان نتایج کنکور ارشد بهداشت

love virology

New member
نه بابا کی گفته ؟
ایقد دانشگاه آزاد داره پرستاری میگیره که ما که تو دانشگاه دولتی درس خوندیم برامون به سختی کار پیدا میشه

الان هرکس میپرسم میگه پشیمونم میخام برم پرستاری حقوقش خوبه / توی این مملکت هیچ کس راضی نیست فقط ...

love virology

New member
سلام بچه ها
اومدیم اینا نتایجو جمعه زدن...
بنظرتون شنبه باید بریم دانشگاهی که قبول شدیم ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟
من از دانشگاه لیسانسم هیچ مدرکی نگرفتم ...کی برم اونجا !!

خدا لعنتشون کنه

نه بابا مگه با سرعت نور در حرکتیم / هر دانشگاه اطلاعیه برای ثبت نام ورودی جدید میزنه نگران نباش / شما زود تر اگر تونستی این هفته برو برا ریز نمرات و مدارک جور کن که خیالت از این باب راحت باشه

khorsand

New member
بچه ها هر دانشگاهی فکر میکنین میارین برین اطلاعیه هاشو نگاه کنین اگر مال امسالو هنوز نزده بودن هم مال پارسالشو ببینین که چه چیزایی میخواسته حداقل حدودی دستتون میاد
مثلا من رفتم مال پارسال تهرانو دیدم (اعتماد بنفسو حال کنین!!:a2d3: ) یه چیزی داشت ب اسم هیات گزینش و این کوفتا که حضوری بود ریزنمرات هم میخواست برای ثبت نامش

prinses

New member

سلام به همه دوستان ، من بعد از اخرین پیامی که دادم نتم قطع شرد و الان برگشتم به فضای مجازی:a2d3:
حالا یه خواهش هرکی دانشگاهی رو رفت مدارک مورد نیاز و تاریخ ثبت نامشو دید لینکشو برای بقیه هم
به اشتراک بذاره مثل نقل قکول بالا که دوستمون گذاشته
هممون همکاری کنیم خیلی برای بقیه هم خوب میشه :bunnyearsmiley:

love virology

New member
فرم های تعهد مثلا شیراز پارسال میگرفت برای اینکه خدمت کنید چه میدونم فرمشو دارم

prinses

New member
عه چرا من نه تهران رو پیدا کردم نه شهید بهشتی؟ کجای سایتش بریم؟
تا یکی بهم بگه من برم سایت ایران ببینم چی میشه...

ansar1991

New member
من زنگ زدم وزارت بهداشت وصل کردن سنجش پزشکی گفتم یعنی چی تا آخر هفته؟گفت تا دوشنبه میذاریم.امیدوارم راست گفته باشه

digoxin

New member
دوستان ازتون خواهش میکنم مخصوصا کسایی که پرستاری شرکت کردن . نتایج قبولیتونو در این تاپیک به همراه رتبه قبولی ذکر کنید ...

love virology

New member
متاسفانه این برنامه های جدید انجمن فلج کرده ولی امیدوارم با اومدن نتیجه دوستان تشریف بیارن

khorsand

New member
عه چرا من نه تهران رو پیدا کردم نه شهید بهشتی؟ کجای سایتش بریم؟
تا یکی بهم بگه من برم سایت ایران ببینم چی میشه...

تهران جدید رو نزده من مال پارسالشو نگاه کردم که حدودی دستم یاد تو همون صفحه اول معاونت آموزشی هست اطلاعیه هاش
راستی اون شکلکایی که میخواستی قبلا هم سرچ کن توی نت شکلک های انجمن ها بعد سایتایی هستن ک گفتن چجوری بذارین سرچ کن کلی اسمایلی خوب هست
همچنان منتظریم
fight.gif

امیدوارم دوشنبه بیاد من سه شنبه باید برم برای کارای جراحیم بعدشم که کلی درد و اینا ...
129fs4252631.gif

آخرین ویرایش:
بالا