شاهکارهای انیمیشن های جهان

zErOOn3

Well-known member
SLM

دانلود انیمیشن بسیار جذاب و تماشایی Rango محصول 2011

|| با 2 کیفیت خارق العاده Bluray 720p و Bluray 1080p ( ریلیز معتبر ) ||

[ لینک های مـسـتـقـیـم ، اخـتـصـاصـی و کـمـکـی نـایـت مـــووی ]

.. بـرنـده 1 جـایـزه اســـکار و 26 جـایـزه مـعـتـبـر دیـگـر ..

rango-2011.jpg

لینک IMDB

مشاهده تریلر
امتیاز منتقدین : 75 / 100
ژانر : انیمیشن ، ماجراجویی ، کمدی
کارگردان : Gore Verbinski
ستارگان : Johnny Depp, Isla Fisher, Timothy Olyphant
کیفیت : خارق العاده Bluray 720p و Bluray 1080p
حجم : 750 و 1400 مگابایت
انکودر : Ganool
زمان : 107 دقیقه
اسکرین شات : دارد
زیرنویس پارسی : دارد

خلاصه داستان :
این انیمیشن داستان زندگی یک آفتاب پرست است که به طور اتفاقی از یک اتومبیل به درون صحرایی خشک و بی آب و علف پرت میشود. او با راهنمایی یک آرمادیلو خردمند به شهر کوچکی میرسد که مردم آن در خشکی و بی آبی به سر میبرند. رنگو با داستانهای خیالی که برای مردم شهر تعریف میکند و نیز کشته شدن اتفاقی یک عقاب بهدست او، به کلانتر و منجی شهر تبدیل میشود. او سرانجام میتواند با کمک تعدادی از مردم، این شهر را از بیآبی و فقر نجات دهد…

HD 720 Us
Download Rango 2011 Bluray 1080p Night Movie mkv
HD 1080 720 Trailer Sub & etc
Redirecting to leaseweb.com81.in/forum/showthread.php?18013-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%DB%8C%DB%8C-Rango-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-2011-%D8%A8%D8%A7-2-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-Bluray

c2jjzm2d0r772w4x7lt1.jpg

لینک IMDB امتیاز : ۷٫۳ / ۱۰ امتیاز منتقدین : ۷۵ / ۱۰۰ ژانر : انیمیشن ، ماجراجویی ، کمدی کارگردان : Gore Verbinski ستارگان : Johnny Depp, Isla Fisher, Timothy Olyphant کیفیت : فوق العاده BluRay 720p حجم : ۸۰۰ مگابایت زمان : ۱۰۷ دقیقه کیفیت صدا : بسیار خوب ۳۲۰Kbps , 48000Hz , Stereo زبان فیلم : دو زبانه ، پارسی / انگیسی [ تغییر با کلید میانبر Ctrl + X ]

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

لینک دانلود صوت

مینک - کوتاه کننده لینک و کسب درآمد با بالاترین نرخ پرداختی - C Show

دوبله ای کــ ما دیدیم 20 بود /... ایشاا... اینوم همون باشه /...

دوستان دوبله گلوری این انیمیشن در مقابل دوبله کوالیما عددی بحساب نمیاد پیشنهاد میکنم این دوبله رو ببینید اونم با صدای چنگیز جلیلوند

Redirecting to leaseweb.com81.in/forum/showthread.php?18528-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D9%84%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-Rango-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-2011&p=125223#post125223

zErOOn3

Well-known member
سلام /...

اینـــو درخواست بکرده بودیم ... ولی هنـــو ...

گفتن میزاریم ــا ... ولی ...

فوتبالیست هــــــــــــــا

نزدیک بود یا2ــوم وره /...

tsubasa___img004.jpg

mohana

Well-known member
آخی قشنگه این! یه کم غمناک انگیز است! این پسر بچه یکسری آدم کوچولو رو میبینه و . . .

منم میخواستم اسم همین انیمه رو بنویسم:)
انیمیشن های ژاپنی رو میپسندم...معمولا بار معنایی دارن و صرفا برای سرگرمی نیس...همیشه ظرافت دارن و ب جزئیات توجه میکنن طوری ک انگاری داریم فیلم تماشا میکنیم!
اما خب معمولا غم انگیزن:)

colorful

26053093852162611184.jpg

موضوع اصلی داستان درمورد تناسخ هست ک خب از نظر ما مسلمونا مردوده....اما در کل پیام های جالبی داره ک دیدنش خالی از لطف نیس...

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

somi3

New member
درود بر انیمیشن دوستان عزیز.
آغا این کارتونا چرا اینقدر ترسناک شدن؟مخصوصا این فیلمای ساعت 8 شبکه پویا.
شخصیت هاش بد ترکیب.همه بزن و بکش یا مسابقه ماشینا و تصادف و......... خلاصه کلی تصاویر منفی
این دختر ما میشینه پای تلویزیون اینا رو میبینه نمیذاری ببینه شیون میکنه که آخه نوبت من بود تلویزیون نگاه کنم.میذاری ببینه بعدش 2 ساعت باید نقد و بررسی کنی واسه خانم که علت این چی بود و چرا و اینا تخیلیه(بچه چی میفهمه)و الکی و ترسناک نیست بعدش هم تا دو سه ماه از همه چی ترس داره .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

The Guy

Well-known member
اینم یه انیمیشن کمدی فرانسوی که ایده جالبی داره، ولی اگه امید به زندگیتون پایینه تماشا نکنیدش.
من تصادفا" خونه یکی از دوستان دیدمش...

Le magasin de suicide
مغازه خودکشی

The.Suicide.Shop.2012.www.IR-DL.com.C.jpg

• Like

mohana

Well-known member
من اصولا تحت تاثیر فیلم اینا قرار نمیگیرم...ینی کلا خیلی کم پیش میاد با دیدن فیلمی گریه کنم...
خیلی کم..
ناراحت میشم ولی گریه اینا نه...
چند ماه پیش دنبال انیمیشن خوب میگشتم برا دانلود...
یکی پیدا کردم تو نظرات میدیدم کاربرا نوشته بودن خیلی قشنگ ولی غمگین بود حتما ببینید...
دیگه وقتی دیدم پسرا نوشتن کلی گریه کردیم گفتم دانلود کنم ببینم چیه...

آرامگاه کرم های شب تاب
gsxfsfgth.png

_(4).jpg

b.jpg

یعنی من بگم نه تنها همزمان با دیدن انیمیشن گریه میکردم، تا چند روز وضعیت همین بود :(
ینی هروقت یاد صحنه هاش می افتادم بی اختیار گریه م میگرفت...
تازه دوبار دیگه هم انیمه رو دیدم... واقعا قشنگ بود...موضوع...شخصیت های داستان...موسیقی...همه چیز عالی...انگار نه انگار که کارتون بود!
هفته بعدش دوبله فارسی همین انیمه رو تی وی پخش کرد که اصصصصلا خوب نبود..یعنی حسش به آدم منتقل نمیشد.هم دیالوگ رو تغییر داده بودن همینکه اصلا غمگین هم نبود! آهنگش رو هم حذف کرده بودن!

• Like

AWWA

New member
میشه انیمیشنی رو هم که دوست نداشتیمو بگیم؟؟ :دی

از این انیمیشن واقعا بدم میاد!!من فقط نصفشو دیدم...اما کلا به قدری تشبیهات بدی کرده بود و همش مثلا از بوی بد انواع مواد مختلف!!تو توصیفاتش به کار میبرد,که من واقعا حالم بد شد...:smiliess (5):نمیدونم شاید آخرش قشنگ میشد!اما وسطش وقتی دیدم حس بدی بهم منتقل کرد بقیه شو ندیدم...

انیمشن :مکس و ماری!!!!:thumbsdownsmileyani
b.jpg

این یکی از بهترین کارتونایی هست که تو زندگیم دیدم. منم چند بار نصفه گذاشته بودمش ولی وقتی تا آخر دیدم عاشقش شدم.

ZOT

New member
انیمیشن کوتاه شش دقیقه ای "مرد ِ کاغذی" محصول سال 2012 شرکت والت دیسنی

"مرد کاغذی" از آن دسته انیمیشن هایی ست که تماشای چندین و چند باره اش آدم را نه تنها خسته نمی کند که به اندازه ی دفعه ی اول به وجد می آورد و ذوق زده می کند. مرد ِ کاغذی داستان کارمندِ جوانی ست که در ایستگاه مترو ( یا قطار) بر حسب یک اتفاق خیلی ساده عاشق دختری می شود و در فاصله ی کوتاهی بعد از عاشق شدن مرد ِ جوان، دخترک سوار مترو و دور می شود.

مرد ِ جوان ِ بی عشق که از عاشق شدن خودش خوشحال بود، به ثانیه ای عشق اش را از دست می دهد. اما از آنجا که دنیا مهربان تر از آن است که آدم های بی عشق را برای همیشه بی عشق بگذارد، پنجره کوچکی را باز می کند برای امیدوار کردن مرد ِ جوان برای رسیدن.

انیمیشن "مرد کاغذی" داستان ِ تلاش مرد ِ جوان ِ تصویر است برای رسیدن به دخترک کمر باریک ِ کنارش. تلاش ِ استثنایی و متفاوتی که حتم دارم به ذهن ِ هیچ عاشقی خطور نمی کند. این انیمیشن ِ سیاه و سفید صامت به کارگردانی John Kahrs موفق به دریافت هشتاد و پنجمین جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه و جایزه های متعدد دیگری شده است.

انیمیشن مرد کاغذی بهترین انیمیشن سال خیلی قشنگه حتما بب

آخرین ویرایش:
بالا