شاهکارهای انیمیشن های جهان

maxin

Well-known member
nf00131160-1.jpg

جالب بود یه دخدر پر انرژی!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

maxin

Well-known member
افسانه ببر بزرگ جنگل.
یه جوجه پنگوئن ک پیش یه ببر بزرگ شده و افسانه ای برای پنگوئنای قطب هستش که میان ازش برای مبارزه با شیرای دریای کمک بگیرن.

jb_icefloe_screenshot07.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

biotechnologist

New member
9
از اون انیمیشن های معناگرایانه، البته در مورد مفاهیم آخرالزمانی و منجی هستش، با دقت ببینید.
9characters-3208.jpeg

Leyenda

Well-known member
میشه انیمیشنی رو هم که دوست نداشتیمو بگیم؟؟ :دی

از این انیمیشن واقعا بدم میاد!!من فقط نصفشو دیدم...اما کلا به قدری تشبیهات بدی کرده بود و همش مثلا از بوی بد انواع مواد مختلف!!تو توصیفاتش به کار میبرد,که من واقعا حالم بد شد...:smiliess (5):نمیدونم شاید آخرش قشنگ میشد!اما وسطش وقتی دیدم حس بدی بهم منتقل کرد بقیه شو ندیدم...

انیمشن :مکس و ماری!!!!:thumbsdownsmileyani
b.jpg

biotechnologist

New member
Frankenweenie
داستان پسربچه ای که وابستگی شدیدی به سگش داره ولی سگش طی حادثه ای میمیره و سعی میکنه دوباره زنده اش کنه
image00.jpg

ZOT

New member
آخی قشنگه این! یه کم غمناک انگیز است! این پسر بچه یکسری آدم کوچولو رو میبینه و . . .

swan20

New member
میشه انیمیشنی رو هم که دوست نداشتیمو بگیم؟؟ :دی

از این انیمیشن واقعا بدم میاد!!من فقط نصفشو دیدم...اما کلا به قدری تشبیهات بدی کرده بود و همش مثلا از بوی بد انواع مواد مختلف!!تو توصیفاتش به کار میبرد,که من واقعا حالم بد شد...نمیدونم شاید آخرش قشنگ میشد!اما وسطش وقتی دیدم حس بدی بهم منتقل کرد بقیه شو ندیدم...

انیمشن :مکس و ماری!!!!:thumbsdownsmileyani
b.jpg
انیمیشنه قشنگیه؛بیشترشبیه فیلمه،یکمیم غمگینه،آخرشم یه جورایی...جالبه
به لطف پسرخالم90٪انیمیشنایی که گفتینوحداقل 5باردیدم!واحتمالا قراره صدهاباردیگه هم ببینم!چون پسرخالم علاقه شدیدی داره که بامن بشینه کارتون تماشاکنه!:smiliess (2):خودش که اینقد تماشاشون کرده دیالوگاشم حفظه:wacsmiley:

zErOOn3

Well-known member
SLM

دانلود انیمیشن جذاب Tarzan محصول 1999 به صورت دوبله فارسی

Cover

:: بـرنـده 1 جـایـزه اسـکـار و 10 جـایـزه مـعـتـبـر دیـگـر ::

زبان : دوبله فارسی (دو زبانه) - برای اولین بار فیلم های دوبله فارسی بصورت دو زبانه ارائه شده اند. بدین صورت که هردو صوت زبان اصلی و دوبله فارسی در فیلم گنجانده شده است. بصورت پیشفرض صوت دوبله فارسی هنگام اجرای فیلم پخش میگردد . برای تغییر زبان در نرم افزار KMPlayer از کلید های ترکیبی Ctrl+X استفاده نمایید. همچنین امکان تغییر زبان در دستگاههای پخش خانگی نیز وجود دارد.

خلاصه داستان :
تارزان یک پسر نجیبزاده و دارای یک خانواده سلطتنی انگلیسی بود که در کودکی بر حسب اتفاق و سهل انگاری در جنگلهای آفریقا گم شد و پس از درد سرهای زیاد و تمامی سختی هایی که کشید توسط بوزینهای به نام منگانی پرورش یافت...

Download Tarzan 1999 720p[DubleFA] [Night Movie] mkv

Fa Sub

بالا