سوریه

راه حل شما برای سوریه چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    0

factorVIII

Member
به به جای من خالی، بهتره دوستان عرزشی! (که فکر میکنن همه حرفاشون کاملا صحیحه) به کارشون ادامه بدن! اما توصیه من به سایر دوستان (از نظر امنیتی گفتم) اینه که اینجا جای این بحثا نیست، فیس بوک بهترین گزینه برای این جور بحث ها است!
والله موندم اینا با هشت سال دفاع کردن از یک فرد... و این همه گرونی تورم و ...و آشکار شدن اشتباهاتشون باز هم از رو نرفتن!!! جل الخالق!

love virology

New member

اونایی که دیروز به ایران حمله کردن و 8 سال مردممونو به خاک و خون کشیدن بعثیای عراق بودن که صدام بظاهر سردسته اشون بود و البته در واقع یه عروسک بود برا رسیدن یه عده ابرقدرت به اهدافشون که خداروشکر نشد و نرسیدن

الان صدام و اون بعثیا کجان ؟

ما با ملت مسلمون عراق که مشکلی نداریم .... دولتشم که عوض شده از اون موقع ... حرف شما مصداق این ضرب المثله : " گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری ." حرفای شما بیشتر بوی کینه ورزی میده ... درسته ما خیلی خسارت دیدیم تو اون سالا ... هیشکیم یادش نمیره اون همه شهامت و رشادت مردم جنوبو ... امنیت الان ما از ایثار اون زمان جنوبیاس ... منتها هر چیزی جای خودش

درود شما هر جور دوست داری فکر کن من کینه توز فقط خوشم میاد بعضی ها خودشونو به اون راه میزنن و ...

love virology

New member
دنیای سیاست، فقط دنیای سیاست است! نه منطق، نه تلافی، نه ... پس در سیاست کشورها، فقط دنبال منافع ملی کشور باشید!
روابط ایران با بقیه ی کشورها ی مسلمان، پر پشت نقاب حمایت از هم کیشان و جمایت از مظلومان، فقط فقط در جهت تامین منافع ملی است!

در ثانی، من موندم، چرا برای دنیا لشکر کشی آمریکا از چند ده هزار کیلومتر آنطرف تر به مرز کشور ما، توجه پذیر است!!!!! ولی حمایت ایران از دشمن دشمنش، نه!!!!

دکتر جان حمایت ایران بخاظر یه چیزه دیگس دلش برا سوریه نسوخته

mj1919

New member
دکتر جان حمایت ایران بخاظر یه چیزه دیگس دلش برا سوریه نسوخته

خب مگه من غیر این عرض کردم،
:)
منم می گم ما دنبال منافع خودمونیم

دنیای سیاست، فقط دنیای سیاست است! نه منطق، نه تلافی، نه ... پس در سیاست کشورها، فقط دنبال منافع ملی کشور باشید!
روابط ایران با بقیه ی کشورها ی مسلمان، پر پشت نقاب حمایت از هم کیشان و جمایت از مظلومان، فقط فقط در جهت تامین منافع ملی است!

در ثانی، من موندم، چرا برای دنیا لشکر کشی آمریکا از چند ده هزار کیلومتر آنطرف تر به مرز کشور ما، توجه پذیر است!!!!! ولی حمایت ایران از دشمن دشمنش، نه!!!!

Taraa

Well-known member
بابا شماها حتی پستا رو هم دقیق نمیخونید ... چی میشه گفت با این حساب

Taraa

Well-known member
هر جا سخن از سيا ست هست ......نام تارا مي دررخشد. ....

بابا من هزار بار بهت نكفتم ,دست به سياسيت نزن ...جيزه ....كفتم يا نكفتم??

11301_connie_19.gif

وووووووووووووووووی بابام اومد
32259_viannen_39.gif

گفتی بابایی
27369_biggrin2.gif
... ولی میدونی که نمیتونم بشینم ... اینجوری میشم
73789_287.gif

خزر

New member
آقا شما نمیخاد غصه ملل دیگرو بخورید سوریه اگه سقوط کنه بهتره به دلایلی که همه ما هم میدونیم....

تا دیروز میگوفتید عراق بله اله حالا شده مظلوووووووووم شما فکر نکنم جنوبی باشی و خوزستانی اگه باشی دیگه نمیگی مظلوم عراق همین عراق چه بلایی سر ماها نیوردن چه کارای نکردن توی ابودان خرمشهر چه تو قبایل چه بانوانی بودند که خودشونو توی تنور انداختند که دست این ادمای پست بهشون نرسه برای من عراق مظلوم نیست چوب خدا صدا نداره و نفرین شده هستند بزار تا طعم استعمارو بچشند

همین دولت های عربی تا روبروت هستن خوبند ولی از پشت خنجر میزنند اینا هنوز میخوان قادسیه راه بندازن با ایران ولی بدون ایرانی میمیرد ذلت نمیپذیرد

درود بر تمام ایرانیان و زنده باد ایران و ایرانی

دمت گرم:auizz3ffy9vla57584x

گل گفتی واقعا............ما بجای اینکه مشکلات خودمونو حل کنیم بفکر سوریه افتادیم....چرا؟

و این همه مشکل مالی ، فقر و ........ مشکل نیستن؟..................فقط مونده ما بریم مشکل سوریه رو حل کنیم
که چی بشه ...................مردم ما دارن از گرسنگی میمیرن بعد بفکر کمک و غذارسانی به بقیه کشورها هستیم ؟واقعا چرا؟

love virology

New member
بچه هاااااااااااااااااا حمله قطعی شد باراک اوباما گفت امریکا به سوریه حمله میکند

TaTi

مدیر بخش
فک کنم یه اشتباهی شده .... ما که هر چی دیدیم این قوم جاهل دارن به امریکا و اسراییل پا میدن که

اگر نمایش دفاع اعراب در برابر دشمنانشون رو دیده باشید حتما سنگ های تو دست مردمشونم دیدید!!!
و سران و رهبرانشون هم که در پشت پرده ها به نماز و استغفار!!! مشغولند و دعا برای پیروزی مردم سنگ به دست (دقیقا همون کاری که یزید و معاویه در زمان جنگ هاشون می کردن) تا مبادا خطی از شمشیر دشمن ، صورت صافشونو خراش بده ...

Asena90

New member
ما با این کشور ها رابطه نداریم! اگه به بطن قضیه مراجعه کنید! می بینید، که ما در طی 30-40 سال گذشته حداقل 4-5 بار با آمریکا و اسرائیل جنگیدیم! ولی نه در خاک خودمون، ما کشورهایی که شما مثال زدید را حیاط خلوت خودمون برای جلوگیری از لشکر کشی به ایران قرار دادیم!

ببینید واضح است؛
1- ما با آمریکا اعتقادی مشکل داریم. یا ما آنها را بپذیریم و یا آنها مارا بپذیرند.
2- در صورت نپذیرفتن عقاید هم؛ جنگ و درگیری ناگزیر است.
3- جنگ کجا باشد که برای ما کمترین هزینه را داشته باشد؟ خارج از خاک ما > سوریه، لبنان، فلسطین ....

شاید بگید، خب ما عقاید آنها را بپذریم که جنگ پیش نیاد> خب این را مقامات ما نمی خواهند. خب پس گزینه ی دوم باید ادامه پیدا کند.

آره به نکته خوبی اشاره کردید این کشورا مث خط مقدم جبهه ی ایران هستن ...

love virology

New member
باراک #اوباما، رئیس‌جمهور ایالات متحده #آمریکا، اعلام کرد که تصمیم گرفته که آمریکا به اقدام نظامی علیه #سوریه دست بزند.
آقای اوباما گفت آماده است که دستور حمله را به زودی صادر کند، اما گفت این دستور را با موافقت کنگره صادر خواهد کرد

TaTi

مدیر بخش
بله تایید بود ولی من این حرفشون که مکرر گفته بودند اعراب جاهل رو قبول ندارم چون اگه اونا جاهل باشند پس ما ...

کسی که نتونه دوست رو از دشمن تشخیص بده جاهله .... !
اونم از نوع جهل مرکب (آن کس که نداند و نداند که نداند ،،،، در جهل مرکب ابد الدهر بماند)

Taraa

Well-known member
میگویند : از ماست که بر ماست ... !!! (از جاهلیت است که بر اعراب است!!!)

پیامبر بزرگوار اسلام در میان این قوم جاهل اعراب برانگیخته شد ...

ولی اعراب ، با هر آزار و اذیتی که از دستشون براومد با ایشون مقابله کردن و در کمترین مقابله به ایشون سنگ زدن !!!

از اون زمان (14 قرن پیش) تا الان ،،، همچنان این اعراب سنگ به دست باقی موندن!!!

اون موقع هدف سنگشون پیامبر بزرگوارمون بود و الان هدف سنگاشون آمریکا و اسرائیله ...!

آخه کِی قراره این قوم جاهل ، از عقلشون برای آسایش زندگیشون ، استفاده کنن!!!

جاهلیت این قوم همه ی خاورمیانه رو تهدید می کنه!!!

اگر ایرانی جماعت حمایتی ازشون کنه برای حفظ آرامش در منطقه ست و لاغیر...!

زنده باد ایران ... زنده باد ایرانی دور اندیش ... :auizz3ffy9vla57584x

دوره ی جنگ در کشور ما وضعمون خیلی بدتر از اینا بود ... !!!

هیچ حمایتی از هیچ کشوری نداشتیم ...

در حالیکه امریکا و چندین کشور اروپایی و حتی همین اعراب همه پشت عراق بودن ،،، اما با درایتمون نذاشتیم به این سادگی شرف مملکتمون به باد بره ...

هنوز که هنوز ما دهه ی شصتیا داریم تاوان حمله ی عراق به ایران رو پس می دیم ... ولی با افتخار پرچم کشورمون رو بالا نگه داشتیم ...!!!

قدرت علمی و نظامی و استراتژیک ایران ، امروز به حدی رسیده که نه امریکا و نه اسرائیل و نه هیچ کشور دیگه جرات حمله به کشورمون رو نداره ...

تنها خطر تهدید کننده برای ما ، جاهلیت همین قوم جاهله!!!

اگر نمایش دفاع اعراب در برابر دشمنانشون رو دیده باشید حتما سنگ های تو دست مردمشونم دیدید!!!
و سران و رهبرانشون هم که در پشت پرده ها به نماز و استغفار!!! مشغولند و دعا برای پیروزی مردم سنگ به دست (دقیقا همون کاری که یزید و معاویه در زمان جنگ هاشون می کردن) تا مبادا خطی از شمشیر دشمن ، صورت صافشونو خراش بده ...

والا این بدبختا هم دارن از خودشون دفاع میکنن .... من متوجه نمیشم .. ینی شما میگید دفاع نکنن ؟

اگه سنگ زدن اعراب به دشمنانشون ایراد داره پ چرا با سنگ زدنشون به پیامبر برابرش کردید ... اگرم درسته که دیگه انتقاد نداره .... بهر حال هر تصمیمی یه سری عواقب خوب و بد داره

ینی اونا ساکت بشینن تا تو کشورشون دخالت شه و هیچی نگن که مبادا دهه 90یای ایران مث دهه 60یا سرشون بیاد ؟

آخرین ویرایش:

love virology

New member
آغاز پروازهای ناتو در سوریه
منابع نظامی ناتو از آغاز عملیات شناسایی هواپیماهای آمریکا و همپیمانانش در مرز سوریه با ترکیه خبر دادند.
به گزارش مشرق، ایسنا به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی نوشت: از صبح امروز چندین فروند از هواپیماهای نظامی آمریکا و برخی از هم پیمانانش عملیات اطلاعاتی گسترده‌ای را در مرز سوریه با ترکیه آغاز کرده‌اند که گفته می شود برای جمع آوری اطلاعات از خاک سوریه است.

love virology

New member
خداییش این قدر سنگ اعراب رو به سینه میزنید واقعا سنگ ایران رو هم همینطور به سینه میزنید بعید میدونم...

اگه سوریه با مذاکره درست میشد چرا بشار نیمد سر میز مذاکره چرا بیشتر کشت و کشتار کرد چرا ؟؟؟ این آقا دیکتاتوره مثله قذافی و امثال اینا دیگه تاریخ مصرفش تموم شده کار با سازش دیگه جلو نمیره باید یکی دیگه جلوشو بگیره

TaTi

مدیر بخش
والا این بدبختا هم دارن از خودشون دفاع میکنن .... من متوجه نمیشم .. ینی شما میگید دفاع نکنن ؟

اگه سنگ زدن اعراب به دشمنانشون ایراد داره پ چرا با سنگ زدنشون به پیامبر برابرش کردید ... اگرم درسته که دیگه انتقاد نداره ....
بهر حال هر تصمیمی یه سری عواقب خوب و بد داره

ینی اونا ساکت بشینن تا تو کشورشون دخالت شه و هیچی نگن که مبادا دهه 90یای ایران مث دهه 60یا سرشون بیاد ؟

آره خب تو فلسطین که بیش از نیم قرنه به همین شکل دارن دفاع می کنن ... !!! به همین شکل دفاع کنن حتما پیروزند ...!

مقایسه ای صورت نگرفته ... اون زمان هم پیامبر ما رو دشمن عقاید آبا و اجدادشون می دیدن ، برا همین به ایشون سنگ می زدن!!!

خب تصمیماتی که اینا می گیرن ، همیشه که فقط عاقبت بد داشته براشون ... !!!

برای همینه که ایران برای حفظ آرامش منطقه حتما لازم می بینه حمایتشون کنه و منتظر تصمیمات اونا نباشه!

sara77

New member
من که نه از اون عرباشون خوشم میاد نه از اون امریکاییای چشم سفید بذار بزنن همو ناقص کنن اینا همشون یه کین تا خوشن بدبختیاشون واسه ماس تا جنگشونه بازم بدبختیاشون واسه ماس

love virology

New member
من که نه از اون عرباشون خوشم میاد نه از اون امریکاییای چشم سفید بذار بزنن همو ناقص کنن اینا همشون یه کین تا خوشن بدبختیاشون واسه ماس تا جنگشونه بازم بدبختیاشون واسه ماس

نترس سنااااااااااااا قبول کرد جنگووووووو چند روزه آینده حمله میکنه

بالا