سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

zy zy

New member
سلااااام
تبریک میگم تاریخ آزمون رو عوض کردن :applause:
من امروز ثبت نام کردم ، پس اولویت بندی شهرا چی میشه؟؟؟ :21:

Ana67

New member
سلااااااااااام.
منم تبریک میگممم.
من فردا ثبت نام میکنم.موقع گرفتن کارت شهرها رو انتخاب میکنیم

zy zy

New member
سلام دوستان یه سوال:
از بتا-اکسیداسیون اسیدهای چرب فرد کربنه پروپیونیل-کوآ تولید میشه و در نهایت سوکسینیل-کوا ، حالا اگه تو یه تست هردوتای اینا باشن تکلیف چیه ؟ کدومشون درسته

Ana67

New member
سلام دوستان یه سوال:
از بتا-اکسیداسیون اسیدهای چرب فرد کربنه پروپیونیل-کوآ تولید میشه و در نهایت سوکسینیل-کوا ، حالا اگه تو یه تست هردوتای اینا باشن تکلیف چیه ؟ کدومشون درسته

سلام
فکر کنم پروپیونیل کوا.چون از اینه که سوکسینیل کوا ایجاد میشه

Negar.T

New member
راهنمایی برای ارشد سم شناسی 93

سلام خسته نباشی خواستم ببینم کی شروع کردی به خوندن ؟من هنوز شروع نکردم دیر نشده .منابعی که واسش میخونی چیه ؟ بیزحمت اگه رفیقی تو دانشگاه توی این رشته داری تلفنی آدرسی ازش بده لازم دارم خیلی ضروریه ؟؟؟؟ مرسی تشکر :ph34r-smiley:

neda6588

New member
سلام خسته نباشی خواستم ببینم کی شروع کردی به خوندن ؟من هنوز شروع نکردم دیر نشده .منابعی که واسش میخونی چیه ؟ بیزحمت اگه رفیقی تو دانشگاه توی این رشته داری تلفنی آدرسی ازش بده لازم دارم خیلی ضروریه ؟؟؟؟ مرسی تشکر :ph34r-smiley:

آخ منم باهات هم دردم:sad:

Negar.T

New member
راهنمایی برای ارشد سم شناسی 93

سلام خسته نباشید من مخام ارشد سم شرکت کنم اگه می تونید راهنمایی کنید ؟ کسی رو نمی شناسید که سال 92 ارشد سم قبول شده باشه ؟اگه میدونید درصدا و شهر قبولی رو بی زحمت بگین خیلی ضروریه ؟اخه من مخام سم شناسی مشهد بخونم میخام بدونم با چه رتبه و درصدهای میتونم اونجا قبول بشم راستی اگه کسی روش خاصی برای خوندن داره بگه ؟من هنوز شروع نکردم به نظرتون دیر نشده؟:smiliess (11):

Negar.T

New member
واسه چی همدرد مخای سم شرکت کنی و هنوز شروع نکردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

Ana67

New member
سلام خسته نباشید من مخام ارشد سم شرکت کنم اگه می تونید راهنمایی کنید ؟ کسی رو نمی شناسید که سال 92 ارشد سم قبول شده باشه ؟اگه میدونید درصدا و شهر قبولی رو بی زحمت بگین خیلی ضروریه ؟اخه من مخام سم شناسی مشهد بخونم میخام بدونم با چه رتبه و درصدهای میتونم اونجا قبول بشم راستی اگه کسی روش خاصی برای خوندن داره بگه ؟من هنوز شروع نکردم به نظرتون دیر نشده؟:smiliess (11):

سلام.مرسی.متاسفانه من کسی رو نمیشناسم
الان نمیدونم بگم دیر شده یا نه.ولی با این حجم بیوشیمی و زیست یه کم زودتر میخوندین بهتر بود
ولی امیدتو از دست نده

Negar.T

New member
سلام مگه تاریخ دقیق ازمون چه زمانیه که میگین عوض شده ؟راستی درسته که برای ثبت نام باید همه مدارکارو اسکن کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟>/

zy zy

New member
خسته نباشین
میگم ایزوبار و ایزوتون چه فرقی باهم دارن؟؟؟
:(50)::smiliess (11):

Ana67

New member
خسته نباشین
میگم ایزوبار و ایزوتون چه فرقی باهم دارن؟؟؟
:(50)::smiliess (11):

ایزوبار یعنی عدد جرمی یکسان و عدد اتمی متفاوت( امیدوارم درست باشه )
ایزوتون از نظر تعداد نوترون برابر اند

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !

smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::rose:

zy zy

New member
خداوندا!
اراده ام را به زمان کودکی بازگردان
همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما ناامید نمی شدم...

Negar.T

New member
سلام سیمین شب بخیر منم میخام واسه ازشد سم 93 بخونم شما از کی شروع کردین ؟الآن تو چه مرحله ای هستین ؟چقدر خوندین ؟چطوری باید بخونیم اگه شما برنامه خاصی واسه خوندن دارین بی زحمت بگید من تازه شروع کردم ؟ حتما جواب بدین هر چه سریعتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...........

Negar.T

New member
سلام خسته نباشید ببخشید شما چه منابعی دارید واسه ارشد سم میشه بگید مرسی ممنون راستی وضعیت چطوره خوب خوندین ؟؟؟..............///////////

بالا