سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

Ana67

New member
شیمی:ترمودینامیک و واکنشها( نمیخوندم بهتر بود )
فارما:فصل 2
بیوشیمی:مرور قبلیا
از شیمیییی بدم میااااد خوووووووب

گلبرگ

New member
میگم بچه ها این اصول و روشهای آزمایشگاهی بیوشیمی (ضروریات ) ینی فصلای آخر رو باید خوند یا من دارم وقتمو تلف می کنم؟ احساس میکنم اختصاصی رشته علوم ازمایشگاهیه :smiliess (12):
عزیزم این سوال واسه منم مطرحه....من دارم بیو شیمی رو از های انتشارات میخونم که آخر هر مبحث روشهای آزمایشگاهی و توضیح داده منم فعلا که نمیخونم...خیلی هنر کنم اصلی ترا رو میخونم ..راستی عزیزم سم ودارو که گفتی از همین سایت تهیه کردی از کدوم قسمت میتونم دانلود کنم ؟بهم یاد میدی؟

گلبرگ

New member
میگم بچه ها این اصول و روشهای آزمایشگاهی بیوشیمی (ضروریات ) ینی فصلای آخر رو باید خوند یا من دارم وقتمو تلف می کنم؟ احساس میکنم اختصاصی رشته علوم ازمایشگاهیه :smiliess (12):
نمیدو نم چرا اسم هام نمیاد...والا ما قصد تبلیغاتم نداریم:smiliess (11):

لبخند

New member
سلام.بچه ها خسته نباشین...فراموش کردن مطالب مخصوصا واسه کسایی که اولین بار کتابارو میخونن خیلی عادیه...من با نفر اول کنکور امسال که اصفهان قبول شده صحبت کردم اونم همین مشکل رو داشت..میگفت وقتی بهمن ماه به مطالب قبلی برگشتم شروع کردم گریه کردن چون هیچی یادم نبود!!!!مطمئن باشین همتون به موقع کتابارو تموم میکنید...فقط با تست زدن ماههای آخر دستتون میاد که کدوم مطالب مهمتره.خیلی از تستها هم تکرار تستای سال قبله.

Ana67

New member
بچه ها نگران نباشین.من خودم یه فصل بیوشیمی ر ک میخونم چندین بار مرورش میکنم.یا زیستم همینطور

zy zy

New member
منظورت قسمتای بالینیه؟ اگه اونه انزیم ها ر بخون.سوال میاد.ولی روشها فکر نکنم
نه بیوشیمی عملی( محاسبات، تکنیکها و روش های ازمایشگاهی، اصول عملی آزمایش ادرار ) اینارو میگم

zy zy

New member
عزیزم این سوال واسه منم مطرحه....من دارم بیو شیمی رو از های انتشارات میخونم که آخر هر مبحث روشهای آزمایشگاهی و توضیح داده منم فعلا که نمیخونم...خیلی هنر کنم اصلی ترا رو میخونم ..راستی عزیزم سم ودارو که گفتی از همین سایت تهیه کردی از کدوم قسمت میتونم دانلود کنم ؟بهم یاد میدی؟
عزیزم من فقط سم رو گرفتم از سایت، دارو کتابشو خوندم ولی اگه کتاب اقای قادری رو بگیری خلاصه هردوتاشو داره
آدرس خرید سم هم :
shop.olompezeshki.com
تو قسمت پرفروش ترین محصولات

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
سلام به همگی
گزارش 80 روزه!!
همه درسارو یه دور خوندم از دیروز مرور و تست زنی رو شروع کردم، همه چی خوب پیش میره جز؟؟؟ شیمی !!! یکی به من بگه باید چیکار کنم چطوری باهاش کنار بیام :(50):
این شکلک من و شیمیه: :sdasdasd:

سلام به همگی
گزارش 80 روزه!!
همه درسارو یه دور خوندم از دیروز مرور و تست زنی رو شروع کردم، همه چی خوب پیش میره جز؟؟؟ شیمی !!! یکی به من بگه باید چیکار کنم چطوری باهاش کنار بیام :(50):
این شکلک من و شیمیه: :sdasdasd:
برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم . انشالله که منم بتونم بخونم

Ana67

New member
سلام بچه ها
خسته نباشین.
قسمت متابولیسم اسید های امینه و پروتیین ها ر امشب تمام میکنم
شیمی ی چند روزه نخوندم.بخونم و نخونم فرقی نمیکنه
زیست هم مروز قبلبا

zy zy

New member
برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم . انشالله که منم بتونم بخونم
مرسی عزیزم :riz304:
انشالا که همه مون نتیجه خوبی بگیریم ، تاحالاش خوب پیش رفتم ولی یکم بخاطر اینکه اولین ساله ارشد امتحان میدم میترسم کاش حداقل پارسال آزمایشی شرکت میکردم:dadad4: ، توکل به خدا

zy zy

New member
سلام
آخرهفته ها خیلی کند پیش میرم !
بیوشیمی مرور آنزیم ها همراه با تست ، زبان مرور مهارت 3، شیمی مرور ساختار الکترونی اتم

mw.ashel

New member
00412336238495900663.jpg

Ana67

New member
سلام.خسته نباشین.من چند تا سوال دارم.
1.سندرم رای حاصل نقص در کدام مسیر اکسیداسیون اسید چرب است؟

2.پروتیین انتقالی استر کلسترول cetp همراه با کدام لیپو پروتیین است؟

3. کدام گالاکتوسربروزید به یک اسید چرب 24 کربنه با اتصال امیدی اتصال یافته؟

مرسی بچه ها.

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
سلام.خسته نباشین.من چند تا سوال دارم.
1.سندرم رای حاصل نقص در کدام مسیر اکسیداسیون اسید چرب است؟

2.پروتیین انتقالی استر کلسترول cetp همراه با کدام لیپو پروتیین است؟

3. کدام گالاکتوسربروزید به یک اسید چرب 24 کربنه با اتصال امیدی اتصال یافته؟

مرسی بچه ها.

چه سوالای سختی!!! :21:
فقط میدونم که لیپوپروتپین lpl انتقال دهنده کلستروله حتما استر کلسترول هم هست!!!!! بقیه رو ندیدم والا

Ana67

New member
مرسی zy zy.واسه خودم هم سختن.ولی سوالای مهمی هستن
من کتاب محمدی ر گرفتم.فکر میکردم خیلی کامل و خوبه.ولی نیست.
واقعا واسه شیمی نگرانم.زبان هم لغتها زیاده و فرار

zy zy

New member
مرسی zy zy.واسه خودم هم سختن.ولی سوالای مهمی هستن
من کتاب محمدی ر گرفتم.فکر میکردم خیلی کامل و خوبه.ولی نیست.
واقعا واسه شیمی نگرانم.زبان هم لغتها زیاده و فرار
سلام
تا جاییکه من زبان خوندم یه سری لغات همش تکرار میشن تو بیشتر متنا، باید تا میتونی متن زیاد بخونی اینطوری لغات هی تکرار میشن و تو ذهنت میمونن، ولی شیمی رو منم واقعا توش موندم نمیشه بیخیالشم شد فقط خداکنه مسئله زیاد ندن حداقل یه چندتا از حفظ کردنیاشو جواب بدیم!!:sad:

بالا