سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

گلبرگ

New member
سلام پیچک جان
عزیزم اگه بخوام با خودم مقایسه ت کنم میتونم بگم که نه اصلا کند درس نخوندی..خیلی هم نسبت به من خوب پیش رفتی ..آخه من شیمی تازه فصل نهم..بیوشیمی آمینواسیدها و کربوهیدراتها و آب و الکترولیتها و آنزیمها رو خوندم فقط..زبان مهارت یک لزگی رو دارم تموم میکنم و وقتی واسه بقیه درسا نذاشتم یعنی راستش اصلا وقت نمیکنم ..وقتی میرم سراغ یه درس ازیه درس دیگه جا میمونم و وقت کم میارم ،نمیدونم با این مشکلم چکار کنم:sadsmiley::65d6a5d6s:
ولی با این وجود امیدوارم و تلاشمو میکنم..شرایط خیلی مناسبی هم واسه درس خوندن ندارم با یه بچه کوچیک و شوهر داری و.....شمام به تلاشت ادامه بده بنظرم مهم نیست چه حجمی رو بخونی مهم اینه که اون چیزی که خوندی و خوب بخونی و بتونی سوالاشو جواب بدی:tsimuzpzwoap1t9y3o7:a2d3:

Ana67

New member
سلام دوستای گلم
امروز قسمت وراثت و تولید مثل زیست رو خوندم.
الان هم میخوام لغت بخونم
موفق باشین

star1234

New member
سلام به همگی
میشه برای ردس داروشناسی و سم شناسی منو راهنمایی کنین؟
کتابارو چجوری میتونم گیر بیارم
کسی فایل pdf داره؟
ممنون

Ana67

New member
سلام.واسه سم شناسی که دو فصله تو فروشگاه علوم پزشکی هست .ما هم فقط همونو میخونیم
واسه دارو هم کتابشو گرفتیم.داروشناسی کاتزونگ اخرین چاپش

Ana67

New member
بچه ها خسته نباشییییین
یه مدتی مریض بودم نتونستم بخونم.ولی از امروز شروع کردم
هورمونها و زبان میخونم
موفق باشین

tasa

New member
سلام به همگی
منم امروز بیوشیمی فصل متابولیسم کربوهیدرات هارو خوندم
و زبان
:smilies-azardl (181

zy zy

New member
سلام به همگی ، منم تقریبا یه هفته ای نتونستم درس بخونم امروز شروع کردم
بیوشیمی متابولیسم آمینو اسیدها ، شیمی محلول ها ،فیزیو حواس ویژه و زبان همچنان مهارت 5

tasa

New member
سلام به همگی ، منم تقریبا یه هفته ای نتونستم درس بخونم امروز شروع کردم
بیوشیمی متابولیسم آمینو اسیدها ، شیمی محلول ها ،فیزیو حواس ویژه و زبان همچنان مهارت 5

باید فیزیو هم بخونیم؟

zy zy

New member
من واسه زیست شناسی ، فیزیولوژی گایتون رو میخونم ، مگه شما منبعت چیه؟

zy zy

New member
بچه ها کسی منابع جدید زبان رو گرفته ؟ من هرچی گشتم واسه خرید اینترنتی نبود
به نظرم کتاب english for the students of medicine بدردمون میخوره

Ana67

New member
بچه ها کسی منابع جدید زبان رو گرفته ؟ من هرچی گشتم واسه خرید اینترنتی نبود
به نظرم کتاب english for the students of medicine بدردمون میخوره

سلام.منم پیدا نکردم .
ولی توی بازار هستن.منم فکر کنم خوب باشه

sam shenasi

New member
سم شناسان عزیز من میخواستم بپرسم آیا باید بیولوژی مولکولی رو بخونیم ؟؟؟؟ :65d6a5d6s: خیلی سخته آخهههههه من هیچی نمی فهمم از این رونوبسی و همانندسازی و اینا :65d6a5d6s:

بعد یه سوال دیگه : توی کتاب ضروریات بیوشیمی بخش 5 که بیوشیمی اختصاصی هست رو نیازه که ما بخونیم ؟؟؟

sam shenasi

New member
دوستان، من اصلآ زیست نخوندم .... بیوشیمی رو هم هنوز مباحث متابولیسم رو نخوندم و شیمی عمومی رو هم از کتاب اول 3 فصل مونده کتاب دوم هم مونده .... زبان هم که دیدم منابع عوض شده .... من چی کار کنم؟؟؟؟ وقت کم میارم تا موقع امتحان :(( بعید میدونم موفق بشم .. دارم از استرس میمیرم :((

zy zy

New member
سم شناسان عزیز من میخواستم بپرسم آیا باید بیولوژی مولکولی رو بخونیم ؟؟؟؟ :65d6a5d6s: خیلی سخته آخهههههه من هیچی نمی فهمم از این رونوبسی و همانندسازی و اینا :65d6a5d6s:

بعد یه سوال دیگه : توی کتاب ضروریات بیوشیمی بخش 5 که بیوشیمی اختصاصی هست رو نیازه که ما بخونیم ؟؟؟
بیولوژی مولکولی رو که سوال میدن مخصوصا همانندسازی و رونویسی ولی بخش اخرو منم زیاد نخوندم واقعا اختصاصی رشته علوم ازمایشگاهیه فکر نمیکنم سوال بدن، بیشتر رو متابولیسم و مخصوصا چرخه ها زوم میکنن

zy zy

New member
دوستان، من اصلآ زیست نخوندم .... بیوشیمی رو هم هنوز مباحث متابولیسم رو نخوندم و شیمی عمومی رو هم از کتاب اول 3 فصل مونده کتاب دوم هم مونده .... زبان هم که دیدم منابع عوض شده .... من چی کار کنم؟؟؟؟ وقت کم میارم تا موقع امتحان :(( بعید میدونم موفق بشم .. دارم از استرس میمیرم :((
هرچی بیشتر بشینی بهش فکر کنی وقتت بیشتر هدر میره ، از این زمان باقی مونده نهایت استفاده رو ببر اگه بخوای میتونی

star1234

New member
سلام
من نتونستم کتاب سم شناسی که گفته بودین برای توی سایت علوم پزشکی هست رو پیدا کنم
میشه لطفا لینک بذارین
یا اگه کسی بتونه لطف کنه برام ایمیل کنه
shddhs@yahoo.com

Ana67

New member
سلام.همگی خسته نباشین
بچه ها این کتاب ضروریات خیلی خلاصه گفتههه.یه توصیه اگه بتونین یه کمی هارپر و کتاب از لنینجر تا استرایر رو هم باهاش بخونین خیلی خوبه
در مورد زیست سلولی که ازش سوال میاد
فصل 5 ضروریات قسمتهای مهم توش هست.یه نگاه حتما بهش بندازین.الان ک هورمونها و ویتامینها ر خوندم دیدم مهمه
یه سوال:کسی زیست دبیرستانو میخونه؟

بالا