سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

roshan

New member
سلام بچه ها
کسی از بسته های آموزش سنا استفاده کرده. می خواستم بدونم اگه اونا رو بخونی کامل هستن واسه ارشد سم شناسی

بله من تهیه کردم و اصلا راضی نبودم .... چون مثل خلاصه نویسی میمونه و واسه وقتی خوبه که تو منابع رو کامل خونده باشی و بخوای از اونا به عنوان خلاصه نویسی و واسه مرور استقاده کنی

nirvana.m

New member
بله من تهیه کردم و اصلا راضی نبودم .... چون مثل خلاصه نویسی میمونه و واسه وقتی خوبه که تو منابع رو کامل خونده باشی و بخوای از اونا به عنوان خلاصه نویسی و واسه مرور استقاده کنی

مرسی عزیزم

pichak

New member
بله به عنوان منبع مورتیمر معرفی شده ولی عملا در سوالات آزمون از منابع غیر از اونم سوال داده میشه

مرسی روشن جان ممنونم از راهنماییت..میشه بگی کتاب قطب سم رو از کجا باید تهیه کنم؟

گلبرگ

New member
ممنونم،یعنی با خوندن این کتاب میشه بیوشیمی رو در حد70 اینا زد؟یا. کنارش از منابعی مثله ضروریات بیوشیمی رضا محمدی هم استفاده کنم؟اصن وقت میکنم؟!!کاش میشد با از اونایی که قبول شدن پرسی که چی خوندن،هر درسیو چند درصد زدن

zy zy

New member
سلام دوستان ،خسته نباشین!
من که حسابی خسته شدم از دست آقای مورتیمر:::wacsmiley::wacsmiley::1dco2x0p1lilzhfpg1t
شیمی خوندن واسم خیلی سخته تو بقیه درسا مشکلی ندارم ولی همینکه به شیمی میرسم کلا حس درس خوندنم میپره،موندم چیکار کنم

آخرین ویرایش:

atlantic_86

New member
سلام دوستان ،خسته نباشین!
من که حسابی خسته شدم از دست آقای مورتیمر:::wacsmiley::wacsmiley::1dco2x0p1lilzhfpg1t
شیمی خوندن واسم خیلی سخته تو بقیه درسا مشکلی ندارم ولی همینکه به شیمی میرسم کلا حس درس خوندنم میپره،موندم چیکار کنم

سلام تازه اولشه خسته شدم نداريم كه فقط باس بهش علاقه داشته باشي تا بتوني بخونيش:tsimuzpzwoap1t9y3o7
من كه خودم هنوز شروع نكردم دنبال منابع ميگردم

Ana67

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین
منم با شیمی مشکل دارم.واسه همین میرم.
کسی بیوشیمی از لنینجر تا استرایر رو خونده؟
واسه شیمی الی فصل الی مورتیمر کافیه؟

لبخند

New member
سلام بچه ها کارنامه ها اومده...برید نگاه کنید بیاین درصدا و نمره و رتبه اتونو بگید..........من تکمیل ظرفیت هم قبول نشدم...
من رتبه ام 58و نمره ام 145 شده..نمره آخرین فرد قبولی هم 149هست
درصدام:
بیوشیمی:33.33
زیست و شیمی :37.78
قطب سم شناسی:84.44
داروشناسی:20
زبان:نزدم

آخرین ویرایش:

pichak

New member
سلام بچه ها کارنامه ها اومده...برید نگاه کنید بیاین درصدا و نمره و رتبه اتونو بگید..........من تکمیل ظرفیت هم قبول نشدم...
من رتبه ام 58و نمره ام 145 شده..نمره آخرین فرد قبولی هم 149هست
درصدام:
بیوشیمی:33.33
زیست و شیمی :37.78
قطب سم شناسی:84.44
داروشناسی:20
زبان:نزدم
[/quote

سلام انشالله سال دیگه دانشگاهی که دوست داری قبول میشی...ازت یه خواهشی داشتم میشه بگی برای هر کدوم از کتابا از چه منبعی استفاده کردی بخصوص قطب سم که درصدت بالاست
و هر راهنمایی که لازم میدونی بگی چون من سال اولمه که میخوام سم امتحان بدم..ازت ممنون میشم.

zy zy

New member
سلام به همگی
میگم بچه ها واسه شیمی بیشتر از چه مباحثی سوال میدن؟
:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

nirvana.m

New member
سلام به همگی
برای سوالایی گه از قسمت شیمی آلی میاد. از چه منبعی باید استفاده کرد؟

kiana

New member
سلام دوستان برای بیوشیمی عمومی چی میخونید واسه سم؟ مثلا برای بیوشیمی بالینی مباحث ساختمان و متابولیسم رو می خونیم ولی برای این درس کدوم فصل ها و بخش ها رو می خونید؟

zy zy

New member
سلام به همگی ، درسا چطور پیش میره بچه ها؟:smilies-azardl (181
من این اخر هفته فقط تونستم کلیات متابولیسم بیوشیمی و قسمتی از فیزیولوژی غدد درون ریز رو بخونم
آخر شبا هم یدونه passage از سوالات زبان سالای پیش رو میخونم ،سوالاش به نظر من راحته فقط یکم دقت میخاد
موفق باشین دوستان

zy zy

New member
سلام
اینجا کسی نییییییییییییییییییییییییییست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :smiliess (12):
سم شناسیای 93 کم پیدا شدین، مث اینکه حسابی سرتون گرم درس خوندنه وقت ندارین! :smilies-azardl (181
من امروز به خودم استراحت دادم البته نه به معنای واقعیش ، به این معنا : :riz303::riz303:
گزارش : شیمی مورتیمر فصل 11 ، بیوشیمی متابولیسم کربوهیدرات ها و فیزیولوژی غدد درون ریز

گلبرگ

New member
Zy zy عزیز سلام....من فکر میکردم فقط خودمم که استراحتام از نوع شبیه شماس!!من که تازه شروع کردم،بیوشیمی صفره صفره،شیمی ی نصف فصل ساختار اتم،زیست که اصن منبع ندارم،زبان مهارت یک لزگی و تازه شروع کردم،واقعا خسته نباشم!!!!

zy zy

New member
Zy zy عزیز سلام....من فکر میکردم فقط خودمم که استراحتام از نوع شبیه شماس!!من که تازه شروع کردم،بیوشیمی صفره صفره،شیمی ی نصف فصل ساختار اتم،زیست که اصن منبع ندارم،زبان مهارت یک لزگی و تازه شروع کردم،واقعا خسته نباشم!!!!

سلام عزیزم:ad54ad:
من فک میکنم استراحتای شما خیلی نسبت بمن بیشتره وقتی واسه درس خوندن نداری!!!!!! نکنه شمام ته تغاری و آخرین بازمانده ای مث من ؟
یخورده از استراحتات بزن هنوز دیر نشده با برنامه ریزی درس بخون:a2d3:

بالا