سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

bahram-68

New member
آفرین روشان خیلی عالیه ولی من هنوز شروع نکردم فعلا تا آخرشهریور میخوام لغات لزگی رو بخونم.

دوست عزیز به نظر من بیشتر تمرکزتو بذار روی لغات سوالات کنکور های سال قبل که بیشترین نتیجه رو میگیری،من که اینطور خوندم خوب نتیجه گرفتم
مکانیسم طراحی سوالات لغت زبان به این شکله که تقریبا از همون لغات سالای پیش استفاده میکنن ولی فقط پیشوند یا پسوند به اون اضافه میکنن که بخوان دانشجو رو بپیچونن

- - - Updated - - -

آفرین روشان خیلی عالیه ولی من هنوز شروع نکردم فعلا تا آخرشهریور میخوام لغات لزگی رو بخونم.

دوست عزیز به نظر من بیشتر تمرکزتو بذار روی لغات سوالات کنکور های سال قبل که بیشترین نتیجه رو میگیری،من که اینطور خوندم خوب نتیجه گرفتم
مکانیسم طراحی سوالات لغت زبان به این شکله که تقریبا از همون لغات سالای پیش استفاده میکنن ولی فقط پیشوند یا پسوند به اون اضافه میکنن که بخوان دانشجو رو بپیچونن

mikhak s

New member
گزارش این هفته :

فصل کربوهیدراتها ( ساختار و متابولیسم ) از کتاب لنینجر + جز.وه هام + بیوشیمی برای کنکور و در آخر هم تستای همین مبحث رو در کتاب پاسالار

مهارت اول لزگی رو هم خوندم

آفرین خیلی خوبه که از الان شروع کردی فقط روشن جان آرومو پیوسته بخون اصلا توی خوندن سریع ،تموم کردن ها تمرکز نکن طوری بخون که از خوندن بعد مدتی زده نشی. به نظرمن با کتاب لزگیو... کاری نداشته باش سوالای سال قبل لغتاشو تمرین کن. اینطوری توی زبان بهتر پیشرفت میکنی. موفق باشی. ایشالله سال دیگه دانشگاه دولتی قبول بشی.

Ana67

New member
سلام
زیست شناسی( گوارش )+ و گایتون و تست
شیمی( ساختار اتم )+ و تست
مرور لغات لزگی

pichak

New member
بچه ها برا زیست شماها چی میخونید؟ کتاب هیئت مولفان تو بازار نیست شما چی پیشنهاد میکنید سریعتر راهنماییم کنید؟

Ana67

New member
بچه ها برا زیست شماها چی میخونید؟ کتاب هیئت مولفان تو بازار نیست شما چی پیشنهاد میکنید سریعتر راهنماییم کنید؟

گایتون-زیست شناسی برای کنکور -دانش زیست شناسی که منبعه-هییت مولفان -
تست مریم خالصی-زیست ابوالقاسم امین هم هست ولی من ندارمش-خلاصه گایتون هم خوبه

pichak

New member
گایتون-زیست شناسی برای کنکور -دانش زیست شناسی که منبعه-هییت مولفان -
تست مریم خالصی-زیست ابوالقاسم امین هم هست ولی من ندارمش-خلاصه گایتون هم خوبه

از راهنماییت خیلی ممنونم..من هنوز شروع نکردم الان دارم لغات تافلا میخونم اگه خدا بخواد میخوام از یک مهر شروع کنم از اونموقع به بعد

گزارش درس خوندنما براتون میذارم..

pichak

New member
بچه ها میشه آدرس فروشگاه معتبر آنلاین کتاب بهم معرفی کنید که سریعتر کتاباما تهیه کنم؟ دارم عقب میفتم تو بازار بعضی از کتابا نیست لطفا کمکم کنید؟

sanaz d

New member
ssssss.JPG
بچه ها این عکس جلد ری کتاب اقای قادری هستش ازمون هم داره برای سم شناسی میتونه کمکتون کنه

zy zy

New member
سلام
منم امسال میخام سم شرکت کنم، منابعم ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی، فیزیولوژی گایتون، شیمی مورتیمر، سم شناسی قطب، داروشناسی کاتزونگ و زبان لزگی هستش ، یکی دو هفته س شروع کردم سم و دارو که حجمش کم بود رو خوندم راحت بود، الان بقیه رو شروع کردم تقریبا هر دو روز 1 فصل از هرکدومشون میخونم( البته اگه وقتم ازاد باشه و مطالبش سنگین نباشه)
، زبان هم کتابشو سفارش دادم تو راهه !!!

گلبرگ

New member
سلام به همه ی کاربرای عزیزسایت...منم تصمیم دارم امسال ازمون سم شرکت کنم،،اما شرایطم یه کمی خاصه،چهار سال.از.دوره لیسانسم میگذره و از درسا تقریبا هیچی یادم نیست..واسه شیمی کتاب مورتیمر و دارم،زبان لزگی و بیوشیمی دانشمند،که هیچی ازش نمیفهمم،اگه ممکنه یه منبع خوب.واسه بیوشیمی بهم معرفی کنید،واسه زیست وسم ودارو هم هیچی ندارم..

zy zy

New member
عزیزم منم مث شما خاصم ! دو سال از کارشناسیم میگذره و تاحالا آزمون ارشد شرکت نکردم، واسه بیوشیمی لنینجر هست که خیلی سخت و وقتگیره من ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی رو میخونم کامل و آسونتره ، سوالای چند سال گذشته رو که چک کردم جواب میده! سم شناسی قطب، داروشناسی کاتزونگ هم فصلایی که گفتن خودشون کافیه،واسه زیست هم تمام سوالا رو از فیزیولوژی دادن ،گایتون رو بخونی کامله

atlantic_86

New member
سلام بچه ها
خوبين
منم ميخوام سم شركت كنم البته در حال حاضر سربازم:13::13:
هنوزم هيچي نخوندم:smilies: تازه دارم دنبال منابع ميگردم:smiliess (14):

mw.ashel

New member

موفقیت یعنی...

موفقیت یعنی از مخروبه های شکست،کاخ پیروزی ساختن
موفقیت یعنی از ناممکن ها،ممکن ساختن
موفقیت یعنی همیشه جانب حق را نگاه داشتن
موفقیت یعنی با آرامش زیستن
موفقیت یعنی ناکامی ها را جدی نگرفتن
موفقیت یعنی از تجارب انسان های موفق درس گرفتن
موفقیت یعنی اشتباه را پذیرفتن و تکرار نکردن آن
موفقیت یعنی با شرایط مختلف خود را وفق دادن
موفقیت یعنی تکیه گاه بودن برای دیگران
موفقیت یعنی قدردان بودن
موفقیت یعنی خسته نشدن از مبارزه با دشواری ها
موفقیت یعنی خندیدن به آنچه دیگران مشکلش می پندارند
موفقیت یعنی توانایی دوست داشتن
موفقیت یعنی عاشق زندگی بودن
موفقیت یعنی صبور بودن

موفقیت یعنی
حفظ خونسردی در شرایط دشوار

:riz304::a2d3::a2d3::riz304:

pichak

New member
سلام بچه ها خسته نباشید..من 3 فصل از بیوشیمی کتاب دکتر احسانی رو خوندم خیلی راضی بودم یه سوال داشتم:
اینکه شیمی عمومی مورتیمر مترجم عیسی یاوری رو باید بخونیم؟

nirvana.m

New member
سلام بچه ها
کسی از بسته های آموزش سنا استفاده کرده. می خواستم بدونم اگه اونا رو بخونی کامل هستن واسه ارشد سم شناسی

roshan

New member
سلام بچه ها خسته نباشید..من 3 فصل از بیوشیمی کتاب دکتر احسانی رو خوندم خیلی راضی بودم یه سوال داشتم:
اینکه شیمی عمومی مورتیمر مترجم عیسی یاوری رو باید بخونیم؟

بله به عنوان منبع مورتیمر معرفی شده ولی عملا در سوالات آزمون از منابع غیر از اونم سوال داده میشه

بالا