سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

Ana67

New member
زبان درس مهمیه.نمیشه اصلا نخوندش.به نظر من همه درسا ر باید خوند

roshan

New member
روشان جان پارسال از کی شروع کردی؟؟

عزیزم من پارسال از اول آبان شروع کردم ولی یه بیماری هم داشتم که به خاطر اون هر از گاهی مجبور بودم دست از درس خوندن بکشم و بین مطالعاتم فاصله می افتاد

roshan

New member
دقیقا من وقتی فهمیدم قبول نشدم عذاب وجدان داشتم که چرا زبان نزدم و حتما دلیل قبول نشدنم واسه همینه اما بعد که دوستم اینطور گفت شوکه شدم .موندم امسال زبان بخونم یا نه

ولی فکر کنم زبان نیاز باشه خوندنش به هر حال یکی از درسای آزمونه ...

لبخند

New member
ما امسال حتما پیروز میشیم.....
پارسال خودمو خیلی به درس محدود کردم.احساس میکنم اینجوری خیلی اشتباهه امسال قصد دارم به خودم استراحت و تفریح بیشتری بدم

لبخند

New member
درسته درس امتیازآویه ولی من زبانم خیلی خوب نیست!!پارسال کمی خوندم ولی نتونستم سر جلسه زبان بزنم لغات جدید زیاد داره

roshan

New member
بچه ها فکر میکنید واسه دروس سم شناسی و فارماکولوژی همون فصلایی که واسه امتحان امسال بود بازم هستن یا اضافه میشن؟

لبخند

New member
بچه ها فکر میکنید واسه دروس سم شناسی و فارماکولوژی همون فصلایی که واسه امتحان امسال بود بازم هستن یا اضافه میشن؟

به نظر من که صد در صد اضافه میشه از همین حالا باید خودمونو آماده کنیم که بعدا شوکه نشیم

roshan

New member
درسته درس امتیازآویه ولی من زبانم خیلی خوب نیست!!پارسال کمی خوندم ولی نتونستم سر جلسه زبان بزنم لغات جدید زیاد داره

شروع کن به روزی یک ساعت مثلآ 30 تا لغت خوندن ..... به امتحان ارشدت فقط فکر نکن ... فکر کن ارشد که قبول شدی نیاز داری به زبان و به خصوص واسه دکتری ... پس از همین حالا کم کم شروع کن پایه رو قوی کن تا واسه دکتری مشکل نداشته باشی دوستم

roshan

New member
ما امسال حتما پیروز میشیم.....
پارسال خودمو خیلی به درس محدود کردم.احساس میکنم اینجوری خیلی اشتباهه امسال قصد دارم به خودم استراحت و تفریح بیشتری بدم

آره عزیزم باید کاری کنی که از خوندن خسته نشی ... وقت بیشتری رو واسه درس خوندن میذاریم اما نه اینکه همه چیزو تعطیل کنیم ... ولی عزیزم من تجربه ای که از پارسال دارم اینه که نباید یه روز درس خوندنو کامل تعطیل کنی و بخوای روز بعد جبرانش کنی ... باید هر جور هست با برنامه ای که داری جلو بری .... یه حداقل و یه حداکثر واسه ساعات درس خوندن تعیین میکنیم که هر روز بتونیم بدون استرس پیش بریم

لبخند

New member
شروع کن به روزی یک ساعت مثلآ 30 تا لغت خوندن ..... به امتحان ارشدت فقط فکر نکن ... فکر کن ارشد که قبول شدی نیاز داری به زبان و به خصوص واسه دکتری ... پس از همین حالا کم کم شروع کن پایه رو قوی کن تا واسه دکتری مشکل نداشته باشی دوستم

آره درست میگی.راستی رشته ی شما چی بوده؟؟من گیاهپزشکی بودم

roshan

New member
به نظر من که صد در صد اضافه میشه از همین حالا باید خودمونو آماده کنیم که بعدا شوکه نشیم

پارسال که رسمآ با اضافه کردن این دو منبع منو دیوونه کردن نامردا

- - - Updated - - -

آره درست میگی.راستی رشته ی شما چی بوده؟؟من گیاهپزشکی بودم

من بهداشت حرفه ای بودم

لبخند

New member

من همون موقع که اینارو دیدم پای کامپیوتر فقط اشکام سرازیر شد...آخه تو شراط سختی درس میخوندم و درس خوندنم خیلی کنده.واسه اینا برنامه ریزی نداشتم واقعا عصبی شدم....

roshan

New member
بچه ها فکر کنم امسال از کتاب سم شناسی فصلای بیشتری رو بدن واسه امتحان .... توی یکی از این موسساتی که آزمون آزمایشی میذارن دیدم توی آیتم بندیهاشون فصلای دیگه کتاب رو هم گذاشتن واسه آزمون آزمایشی

roshan

New member

من همون موقع که اینارو دیدم پای کامپیوتر فقط اشکام سرازیر شد...آخه تو شراط سختی درس میخوندم و درس خوندنم خیلی کنده.واسه اینا برنامه ریزی نداشتم واقعا عصبی شدم....

بعدشم که اومدن ظرفیت دولتی رو کم کردن و تهران و شیراز حذف شدن ... تازه اولش اعلام کردن اصفهانم نمیگیره که من کلی انگیزمو از دست دادم اما بعد اصفهان بودش .... کلا پارسال ما رو منهدم کردن اینا

لبخند

New member
بچه ها فکر کنم امسال از کتاب سم شناسی فصلای بیشتری رو بدن واسه امتحان .... توی یکی از این موسساتی که آزمون آزمایشی میذارن دیدم توی آیتم بندیهاشون فصلای دیگه کتاب رو هم گذاشتن واسه آزمون آزمایشی

احتمالا اونا هم دارن پیش بینی میکنن واسه آینده.....راستی اگه بخوایم سر فصلای امسالو گیر بیاریم از کجا میتونیم پیدا کنیم؟؟یعنی باید تا بهمن که خودشون اعلام میکنن صبر کنیم؟؟

لبخند

New member
بعدشم که اومدن ظرفیت دولتی رو کم کردن و تهران و شیراز حذف شدن ... تازه اولش اعلام کردن اصفهانم نمیگیره که من کلی انگیزمو از دست دادم اما بعد اصفهان بودش .... کلا پارسال ما رو منهدم کردن اینا

خدا میدونه پاسال چقدر حص خوردم شانس ما بود دیگه:p7977cujr38iyymsu8:

roshan

New member
احتمالا اونا هم دارن پیش بینی میکنن واسه آینده.....راستی اگه بخوایم سر فصلای امسالو گیر بیاریم از کجا میتونیم پیدا کنیم؟؟یعنی باید تا بهمن که خودشون اعلام میکنن صبر کنیم؟؟

نه دیگه امسال من با طناب اونا توی چاه نمیرم و همه فصلهای احتمالی رو میخونم

roshan

New member
خب دیگه لبخند جون من برم آماده بشم واسه استارت درس خوندن ....
به امید خدا هفته ای یکی دو بار میام واسه اعلام گزارش ... بچه ها خوب درس بخونید و به هم انرژی بدید .... سال دیگه ما اینجا داریم جشن میگیریم

لبخند

New member
آره عزیزم امیدوارم که سال خوبی پیش رومون باشه...منم باید برم کمی استراحت کنم تا عصر بتونم یکم بخونم
به امید پیروزی و سربلندی

بالا