سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

simin69

New member
سلام بچه ها
این تاپیک واسه بچه هایی هست که می خوان سال 93 ارشد سم شرکت کنن هر کسی دوست داره بیاد اینجا گزارش بده

simin69

New member
من خودم امسال فارغ التحصیل میشم می خوام واسه سم شرکت کنم ولی فرصت نکردم خوب بخونم امیدی هم به قبولی ندارم واسه همین می خوام الان با آرامش واسه 93 شروع کنم چون باید طرح هم برم فرصت کمه از دوستان هر کس واسه خوندن برنامه خاصی داره بیاد مطرح کنه خواهشا, تا انشا... 93 موفق باشیم.

sanosil

New member
سلام بچه ها منم امسال می خوام واسه ارشد سم شناسی بخونم بیاین یه برنامه ریزی کنیم همه با هم درس بخونیم

sanosil

New member
بچه ها من امروز شروع می کنم با بیوشیمی لنینجر از آمینو اسید ها و پروتئین ها شروع می کنم هیچ کس نیست بیاد با هم درس بخونیم؟

sanosil

New member
پس كجا رفتين؟ يعني اينجا كسي نميخواد براي سال ديگه سم شركت كنه؟ من گزارش كار نزارم؟

simin69

New member
بچه ها من امروز شروع می کنم با بیوشیمی لنینجر از آمینو اسید ها و پروتئین ها شروع می کنم هیچ کس نیست بیاد با هم درس بخونیم؟

سلام
چرا من خیلی دوست دارم بخونم ولی حوصلم نمیشه حالا که می خواید شروع کنید منم میام از فردا همین مبحث شما رو با هارپر می خونم.واسه شیمی چی می خونید و از کی شروع می کنید؟

sanosil

New member
سلام
من واسه شیمی می خوام مورتیمر را با حل المسائل بخونم

sanosil

New member
در حال حاضر دارم بیوشیمی لنینجر فصل آب رو می خونم مساله های آخر فصلشم ولی جوابای تشریحی ندارم .واسه همین حوصلم نمیشه بخونمش.

sanosil

New member
منم خیلی کند پیش میرم گاهی فکر میکنم داره دیر میشه.باید عجله کنیم.بیوشیمی هم خیلی سخته

samirakhanom

New member
بجه ها منم از امروز با شمام
توکل به خدا
منم شروع میکنم
فعلا برا بیوشیمی کتاب ندارم ولی خب با بقیه درسا شروع میکنم
یا علی

pichak

New member
سلام بچه ها منم میخوام سم امتحان بدم لطفا بگید از چه منابعی استفاده میکنید؟

roshan

New member
سلام بچه ها .... من منتظر تکمیل ظرفیت و اینا نمیمونم ....بعد از یک هفته گریه و زاری و جیغ و داد از امروز 15 شهریور شروع میکنم و از همه اشتباهاتی که پارسال کردم درس میگیرم و حسابی میخونم ..... با یک شکست دنیا به آخر نرسیده و من دوباره شروع میکنم از امروز روزی 5 ساعت مطالعه تا کم کم زیادترش کنم و برسونم به 12 ساعت
تصمیم دارم از بیوشیمی شروع کنم ( کتاب لنینجر + جز.وه هام + کتاب پاسالار + ک لاس )
بعد شیمی مورتیمر ( که میخوام امسال حتمآ برم ک لاس )
زیست رو هم از کتابای دبیرستان و کتاب هیئت مولفان و بعضی فصلای گایتون
زبان هم که این مدت بعد از امتحان ول نکردم و مدام خوندم و باز هم ادامه میدم ... همون کتاب لزگی + 504 و تافل + کتاب رضازاده

پس با یاد خدا شروع میکنم و به امید موفقیت

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
سلام roshsn جان.خوشحالم اومدی اینجا
منم زبان لزگی و تافل رو میخونم
الان زیست میخونم.گابتون و و خود منابع.من کتاب زیست امین ر ندارم.

بالا