سلام دوستان خوب انجمن علوم پزشکی دات کام!

e coli

New member

صبحتون بخیر
نمی دونم کسانی که اینجان در چه مقامی ان و چه مدرکی دارن و منیکه تازه اول راهم در چه سطح علمی نسبت به شماها قرار دارم،ولی صحبتی باهاتون داشتم وامیدوارم بتونین بهم کمک کنید.
من دوره لیسانس زیست شناسی عمومی رو تو دانشگاه پیام نور گذروندم و ازونجاییکه همکلاسی های دوره دبیرستانم رشته های مرتبط باپزشکی درس میخوندن و باهم در ارتباط بودیم متوجه شدم،،نه اینکه سطح کتابهای تخصصی ما ضعیفه ولی استادها جدی نمیگرفتنمون و شاید تنها اشتراک یا(نمی دونم) شاید هم فرق ما با بچه های روزانه و علوم پزشکی دراین باشه که موظف بودیم کتاب500صفحه ای رو کامل بخونیم نه اینکه بهمون یه بدن وبعد امتحان.
یا درسی به نام ایمنولوژی اصلا نداشتیم یا ویروس شناسیمون بحدی سخت بود که فقط به یه استاد باحوصله نیاز داشتیم!
اکثر دوستام چندحالت بیشتر نیستن یااز رشته های مزتبط با پزشکی خوششون نمیاد یا باازدواج دیگه به درس اهمیتی نمیدن،ولی باکتری شناسی موضوعی که بهش علاقمندم وبرای همین تصمیم گرفتم برای ارشد حتما میکروب شناسی قبول بشم و بتونم به هدفم که تدریس کردنه برسم.
فقط دوتا رفرنس جاوتز و مورای رو دارم.چون تو شهر ما این کتابها خیلی کمیابن و اگر هم هست تو کتابخونه علوم پزشکی موجوده و برای همین با کلی پارتی و گرو گذاشتن کارت ملی ازشون همین دوتا کتاب رو گرفتم!
برای ارشدبهداشت94 هم طی هشت ماه دوبار این کتابها رو خوندم و ازنظر خودم سوالهای باکتری شناسی سخت نبودن ولی منتها نمره منفی ها کار دستم داد و درصدم خیلی پایین اومد.
میدونم برای قبولی فقط باکتری شناسی لازم نیست ولی متاسفانه هنوز که هنوزه ایمنولوژی و ویروس شناسیم خیلی ضعیفه.
اینطور که ازین انجمن و مطالبی که میزارین فهمیدم اکثرا صاحب نظرهاو باتجربه ها اینجان،میشه با من هم دوست بشین و تو این راه و درس بهم کمک کنید؟اگر هم ازینن پیشنهادم خوشتون نیومد از ادمین درخواست میکنم این پست رو پاک کنه.ممنون و ببخشید وقتتونو گرفتم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

eeeeeeehsan

New member
سلام
خوش اومدی
من از همین الآن دوستتم، می تونی در مورد ایمنی شناسی همه جوره رو من حساب کنی.
سوالی داشتی بپرس در خدمتتم.

موفق باشی.

necrotizing fasciitis

Active member
درس شیلات و تکنولوژی هم با من :)
.
.
.
.
.
..

..
شوخی میکنم هر مبحثی که یاد نگرفتی بمن بگو اگه بلد بدم که خودم میگفم اگه هم نبودم که کتاب بهت معرفی میکنم خودت بخونی

PSyChoO

New member
سلام
من اومدم بگم با این اهثان دوث نشو. صلاحتو میخوام نخند:))))
خودافص

hebe.nurse

New member
سلام
من اومدم بگم با این اهثان دوث نشو. صلاحتو میخوام نخند:))))
خودافص

خخخخخخخ منم همین نظرو دارم. با احسان دوس بشی از درس و مشق میوفتی. همش میای انجمن اصلا ی وضی. از زندگی هم همیطور. از ما گفتن بود:black_eyed: :bunnyearsmiley:

PSyChoO

New member
خخخخخخخ منم همین نظرو دارم. با احسان دوس بشی از درس و مشق میوفتی. همش میای انجمن اصلا ی وضی. از زندگی هم همیطور. از ما گفتن بود:black_eyed: :bunnyearsmiley:

با تقدیم احترامات به هبه ی عزیزم من این نظرو ندارم متوسفانع:))))همش میای انجمن چیه؟:| از جونت سیر میشی نگا این قیافه مظلومش نکن:bunnyearsmiley:

hebe.nurse

New member
با تقدیم احترامات به هبه ی عزیزم من این نظرو ندارم متوسفانع:))))همش میای انجمن چیه؟:| از جونت سیر میشی نگا این قیافه مظلومش نکن:bunnyearsmiley:

خخخ با تقدیم احترامات فراوان تر به مژمژ عزیزتر از جانم من دیگه تا این حد این نظرو ندارم خوشبختانه :)) آخه در کل فایدش بیشتر از ضررشه این بشر. از حق نگذریم :black_eyed:

e coli

New member
سلام
وای فکر کردم زیاد مهم نبود براتون وتصمیم داشتم دراسرع وقت به نت دسترسی پیدا کردم بیام حذفش کنم!
خیلی خیلی ممنون از همتون،لطف کردید
راستش چون ویروس و ایمنی شناسیم خ ضعیفه وازش تو ذهنم غول ساختم تصمیم گرفتم اول این دوتا رو از10 تیر شروع کنم وباکتری شناسی که تا70درصد آماده ام بزارم برای مهرماه.
تموم مشکلامو تو برگه یادداشت میکنم میپرسم
بازم مرسی ایشالا بتونم جبران کنم.

هانیه

Well-known member
دوست خوبم خانم یا اقای اکلای تاپیک ویروس ومیکروب مراجعه کنین...

به امید موفقیت همه دوستان.

PSyChoO

New member
سلام
وای فکر کردم زیاد مهم نبود براتون وتصمیم داشتم دراسرع وقت به نت دسترسی پیدا کردم بیام حذفش کنم!
خیلی خیلی ممنون از همتون،لطف کردید
راستش چون ویروس و ایمنی شناسیم خ ضعیفه وازش تو ذهنم غول ساختم تصمیم گرفتم اول این دوتا رو از10 تیر شروع کنم وباکتری شناسی که تا70درصد آماده ام بزارم برای مهرماه.
تموم مشکلامو تو برگه یادداشت میکنم میپرسم
بازم مرسی ایشالا بتونم جبران کنم.

سلام
اختیار داری این چه حرفیه اصلا من اینجام که به شماها کمک کنم:25r30wi:
جبراااااااان؟ دیگه ازین حرفا نزن ما که ازین حرفا نداریم:)))))
من برم به نفر بعدی کمک کنم:))))

eeeeeeehsan

New member
احسان تورا چه شده است که این قشر ضعیف ذیگران را از دوستی با تو بر حذز میکنن!!!!
والا نمی دونم چی هیزم تری بهشون فروختم، هرجا میرن منو حذر می کنن
61819_v88xre1zs6vsxav9.gif

b.nafas

New member
دوست خوبم شرایط شما مثل منه بیا تاپیک ویروس اساتید( البته جز من ) هستن کمکای خوبی می کنن ...

goo

New member
سلام
هر چند که دوستان قبلا زحمتش رو کشیدن، دوست عزیز برای اینگونه موارد به بخش مربوطه مراجعه کنید بهتر و سریع تر جوابتون رو می گیرین.
این نمونه لینکشه بقیه رو خودتون پیدا کنین ::rolleyessmileyanim:http://olumpezeshki.ir/thread16441-21.html#post630946
موفق باشین.:rose:

necrotizing fasciitis

Active member
آخ ببخشید جنس لطیف
تاپیک ویروس نرو چون دیگه من اونجا نمیرم و نمیتونم کمکت کنم
راستی قابلت رو نداره ها هرسوال 3000 تومن سوالای مفهومی5000 تومن
چهارگزینه ای 1000 تومن
سوالات معارف هم داشتی بپرس اشانتیون رایگان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2
بالا