سطح درآمد شغلي در گرايشات ارشد و دكتري بهداشت

bitoo

New member
با ديدن پست يكي از دوستان تو انجمن به فكرم رسيد اين پست رو به طور كلي و براي همه رشته ها بذارم .
مسلمآ درآمد و وجهه ي شغلي هر فردي در آينده براش مهمه ( البته بعضي از دوستان هستند كه عقيدشون بر اينه فقط با عشق و علاقه هم ميشه تو يه رشته تحصيل كرد كه من به شخصه يا اين موضوع مخالفم و به نظرم واقعآ نميشه از در آمد ماهيانه چشم پوشي كرد . مخصوصآ براي آقايون كه بايد يه زندگي رو بچرخونن )

نمي دونم از بچه هاي فروم چند درصد سر كار ميرن . من عاشق كار توي آزمايشگاه بودم براي همين 4 ماه سر كار رفتم . يكي از بدترين تجربه هاي زندگيم بود ! نه رفتار درست نه حقوق مناسب ! هيچي به هيچي ! آدم رو واقعآ از درس زده مي كنند . تو اين مدتي كه اونجا بودم كلي از اساتيد بهم گفتند هميشه دنبال كار خوب باش كه از همه چيز مهم تره !

به هر حال احساس مي كنم اين سوال خيلي از بچه هاي انجمن باشه كه واقعآ آينده شغليشون تا چه حد تامين هست و تا چه حدي براشون در آمد داره !
از بچه هايي كه تجربه داشتند و يا اطلاعاتي دارند خواهش مي كنم رشته تحصيلي ، مدرك و ميزان در آمد ماهيانه اون رشته رو تا اونجا كه اطلاع دارند تو اين پست براي بقيه بگند . بازم ممنون

bitoo

New member
مديران عزيز اگر اين موضوع مربوط به اين بخش انجمن نيست لطفآ انتقالش بدبد . من احساس كردم نوعي بحث آزاد هستش .

avenger.1992

New member
فرق داره کجا باشی چند ساعت کار کنی.
من چون هنوز سربازی نرفتم میرم آزمایشگاه خصوصی حدود 600-650
یکی از دوستام بیمارستان با کارانه و اضافه کار 1 میلیون و سیصد تا چارصد
یکی دیگه آزمایشگاه پزشکی قانونیه با حدود 1 میلیون وهشصد

yaldabavian

New member
باسلام من سر کارم ولی واقعا سرکارم چون حداقل حقوق میگیرم مثلا پایه 500 حق سمت100 وبقیه اضافه کاری وتعطیل کاری اگر بمونیم سرکار به ما تعلق میگیره .شما چه رشته ای هستین بنده بهداشت حرفه ای .مرسی یلدا باویان

yaldabavian

New member
جناب آقای بی تو شما چه رشته ای هستین منم میخوام شروع کنم واسه ارشد بخونم ولی هنوز آمادگی ندارم میتونم باشما درمیان بگذارم این ایمیل منه لطفا باسپاسam.yalda.ab@ gmail.com

varia

Well-known member
فرق داره کجا باشی چند ساعت کار کنی.
من چون هنوز سربازی نرفتم میرم آزمایشگاه خصوصی حدود 600-650
یکی از دوستام بیمارستان با کارانه و اضافه کار 1 میلیون و سیصد تا چارصد
یکی دیگه آزمایشگاه پزشکی قانونیه با حدود 1 میلیون وهشصد

عزیزان خواهشا اطلاعات کاری که 100%مطمئنید بذارید نه گفته دوستانتونو!!. بعد شهر خودتونم ذکر کنید!

Delaram92

New member
یعنی وضع کاری انقدر بده منم دیگه از ادامه تحصبل دلسرد شدم.

Mohammad gh

New member
و رشتتونو هم بگید چون جدیدا تو سایت دیگه رشته ی هر فرد رو زیر مشخصاتش نمیزنه

بحث خیلی جالبیه امیدوارم که بچه ها مشارکت کنن

بالا