سریال مادرانه

TaTi

مدیر بخش
چرا کسی سوال منو پاسخ گو نمیباشد ؟؟؟:65d6a5d6s:

هیچی دیگه باید سکوت کنی و بپوسی و بمونی تو کَفِش ...
بعدم گفته به زبون نیار ... به چشم و دماغ و گوش و دست و پا که میشه آورد!!!
:smilies-azardl (181

STRUCTURE 66

New member
si7p8v_535.jpg

کی گفته عشق یک سره مایه دردسره؟
هرکی گفته یا عاشق نیست
یا پدر نیست.

من با این دیالوگش خیلی حال کردم !!

sara77

New member
بنظرم فیلمه دیگه خیلی داره مزخرف میشه
اخه دختره مواد میکشه باباه نمیتونه کاری کنه چون ازش اتو داره خب خیلی مسخرس که باباه کاریش نداره بنظرم همچین حال دختره رو باید جا اورد گستاخی هم تایه حدی

Nike313

New member

هیچی دیگه باید سکوت کنی و بپوسی و بمونی تو کَفِش ...
بعدم گفته به زبون نیار ... به چشم و دماغ و گوش و دست و پا که میشه آورد!!!
:smilies-azardl (181

تاتی؛مردم از خنده:25r30wi::25r30wi:
راستی؛شماها فهميدين چرا پزشكای بيمارستان بيمار كنار تخت رها رو داشتن از رو لباس احيا ميكردن!
ينی سوتی به اين ضايعی تا حالا نديده بودم:25r30wi:

Asena90

New member
يه جورايي شبيه فيلم زمانه اس از اين جهت كه مردا خيانت كنن وزنا بايد ببخشن

marzi ba

Well-known member
بچه ها دیشب دیدین اردلان گفت پاهام جون نداره مریم خانوم
لحظه نگذشت آذر مریم و خواستگاری کرد پاهای اردلان چه جونی پیدا کرد من بریده بودم از خنده:smiliess (11):

bahar9368

New member
من که نگاش نمیکنم اما خو معلومه فیلم جالبی نیس .بگو خب:25r30wi:
کلا چن سالی هست که سریالهای ماه رمضون مزخرف شدن

TaTi

مدیر بخش
تاتی؛مردم از خنده:25r30wi:
راستی؛شماها فهميدين چرا پزشكای بيمارستان بيمار كنار تخت رها رو داشتن از رو لباس احيا ميكردن!
ينی سوتی به اين ضايعی تا حالا نديده بودم

مگه تو فهمیدی چرا تو همه ی فیلم های ما ، زنا تو خونه با چادرن وقتی می خوان برن تو خیابون مانتو می پوشن!!!:25r30wi:
یا همیشه با روسری و چادر چاقشو می خوابن!!!
یا اینکه .... وقتی مامانه داره پسرشو می بوسه ، صداش میاد ولی دوربین داره یه درختی گلی چیزیو نشون میده!!!
موندم بازیگر بیچاره بوس رو تو هوا رها می کنه یا ...!:ph34r-smiley: باید پشت صحنه دیدنی باشه!!

اگه اونا رو فهمیدی اینم می فهمی چرا از رو لباس احیاش می کردن!!!
:j58r36j3gcr4suxymup

ghazal26

New member
نكات مثبت++ : واقعيت هاي جامعه رو بيان ميكنه و اين اتفاقها داره دوروبر ما ميوفته

نكات منفي--: من با نوع ديالوگ گفتن توي اين فيلم مشكل دارم! يه جورايي همه به طرز تابلويي فيلم بازي ميكنن و انگار دارن نثر ميخونن! به جونم نميچسبه!
يا مثلا ديشب اردلان تو يه حركت نينجايي پريد رو تخت و لبخنداي عجيب چندش ميزد! بيشتر آدم خندش ميگيره تا تحت تاثير قرار بگيره.
بازي آقاي غزالي به نظرم با همه فرق داره و واقعا آدمو ميبره تو داستان و فراموش ميكني كه فيلمه.
اما با دوستاني كه ميگن چرا از رو لباس خانومه رو احيا ميكردن و چرا موقع بوسيدن تو فيلما نشون نميدن صحنه رو موافق نيستم يعني واقعا بايد انتظار داشت از زير لباس احيا كنن؟؟؟؟؟؟؟ يا باباهه بپره دخترشو تو بغلش بچلونه تا لمس كنيم فيلمو!
به نظرم هنر اينا نيست..هنر اينه كه با وجود خيلي محدوديتها بازم احساس به مخاطب انتقال پيدا كنه.

ghazal26

New member
راستي فيلم خروسو كه نميبينم نظر بدم اما فيلم دودكش با وجود فيلمنامه ضعيفي كه داره به خاطر بازيگراي خوبش به دل من ميشينه خيلي، مخصوصا بازي آقاي هومن برق نورد چقدر اين مرد هنرمند و دوست داشتنيه! اصلا لب كه باز ميكنه من روده بر ميشم از خنده. :25r30wi:

marzi ba

Well-known member

فک کنم کسی نمیدونه
اگه جوابشو پیدا کردی به ما هم بگو که هم به زبون نیاریم و هم از یه طرف سرکوبش نکنیم چه جمله ای...:1dco2x0p1lilzhfpg1t

aseman63

New member
مریم و اردلان 25 سال پیش جدا شدن اگه بیس سالگی ازدواج کرده باشن الان 45 سال دارن. ایا به مریم میخوره 45 سال داشته باشه؟ بنظرم قیافش با شخصیتش سازگار نیس خیلی خوب مونده !!!

شوهر نداشته ک خوب مونده خخخخخخخخخخخخخخخخخ:smiliess (3):

aseman63

New member
اصلا خوشم نمیاد از موضوع فیلمش از دیالوگهاشونم همینطور
اما واقعیت تلخ جامعه رو نشون نیده
حالا نمی دونم چرا مریم با گذشت این همه سال هنوزم عاشق اردلانه اردلان بهش بد کرده اما انگار نه انگار[/QUOTE]

واقعا این واسه منم جای سواله ک چطور دو نفر بعد گذشت این همه سال و با وجود اینکه هر کدوم یک زندگی مشترک را تجربه کردن بازم همون اندازه عاشق همن و تا همدیگه را میبینن ی حالی میشن!!!!!!!!!! اصلا مگه همچین چیزی ممکنه؟؟؟؟؟؟؟ ب خصوص واسه مردا که زودتر فراموش میکنن؟؟؟؟!!!!!

bahar9368

New member

خب میشه با رفتار یه جورایی بیانش کرد .مرد ها معمولا اینجوری هستن احساساتشونو با زبون بیان نمیکنن بلکه بیشتر تو رفتار نشون میدن .خخخخخخخخخخخخخخ چی گفتم :black_eyed:

bahar9368

New member
اصلا خوشم نمیاد از موضوع فیلمش از دیالوگهاشونم همینطور
اما واقعیت تلخ جامعه رو نشون نیده
حالا نمی دونم چرا مریم با گذشت این همه سال هنوزم عاشق اردلانه اردلان بهش بد کرده اما انگار نه انگار[/QUOTE]

واقعا این واسه منم جای سواله ک چطور دو نفر بعد گذشت این همه سال و با وجود اینکه هر کدوم یک زندگی مشترک را تجربه کردن بازم همون اندازه عاشق همن و تا همدیگه را میبینن ی حالی میشن!!!!!!!!!! اصلا مگه همچین چیزی ممکنه؟؟؟؟؟؟؟ ب خصوص واسه مردا که زودتر فراموش میکنن؟؟؟؟!!!!!

آره با توجه به اینکه اردلان بین عشق و پول ،پول رو انتخاب کرد ..چطور الان این قد عاشقه؟ طوری که میگه تو دلش ولوله اس..خیلی مسخره اس
الان یعنی یه عشق سرکوب شده دوباره زنده شده ؟اگه به هم برسن که دیگه واقعا مسخره اس

آخرین ویرایش:

b.nafas

New member
راستي فيلم خروسو كه نميبينم نظر بدم اما فيلم دودكش با وجود فيلمنامه ضعيفي كه داره به خاطر بازيگراي خوبش به دل من ميشينه خيلي، مخصوصا بازي آقاي هومن برق نورد چقدر اين مرد هنرمند و دوست داشتنيه! اصلا لب كه باز ميكنه من روده بر ميشم از خنده. :25r30wi:

فیلم خروس که شورش رو در اورده از سعید آقا خانی از این بیشتر انتظار می رفت من کاراشو دوست داشتم ولی این یکی واقعا بده ...
اتفاقا فیلم نامه دودکش ضعیف نیست خیلی واقعی اغراق نشده یه زندگی ساده و معمولی و با مشکلات روزانه داره نشئن می ده خیلی جالبه واقعییه

بالا