سریال مادرانه

ketabsabz

Well-known member
فیلمش بسیار بسیار ضعیف بود
آدم دلش نمیکشه نگاش کنه
چیه واقعا اه

mohana

Well-known member
من دیالوگ های سعید نعمت‌الله رو نمیپسندم.... عادی صحبت نمیکنن...لحنشون ملموس نیست..
رها یه جوری رفتار میکنه انگار اصلا منطق نداره...با وجود اینکه دست فرزاد براش رو شده بازم باهاشه...میدونین؟یه جوری غیر عادیه

mahsa.

New member
من یه قسمتم ندیدم این سریالو
سریالهای ایرانی ذهن ادمو درگیر میکنن به اندازه ی کافی خودم درگیرم.

- - - Updated - - -

من یه قسمتم ندیدم این سریالو
سریالهای ایرانی ذهن ادمو درگیر میکنن به اندازه ی کافی خودم درگیرم.

BBT

New member
از بس که دلم سنگینه مثل غلطک غیر گونی
:5::5::5:
این دیالاوگ ها رو من موندم از کجا میارن اینها

BBT

New member
اینو یکی برای من توضیح بده
چطور میشه احساسات رو به زبون نیاورد سرکوب هم نکرد ؟

توصیه زن محمد جواد به مریم خانم

behnaz.h

New member
الان خانواده محمجواد فقیرأ؟؟؟
اون خونه ای که اونا دارن هرچی راه میرن حیاطشون تموم نمیشه
از خونه ما بزرگتره!!!
کلأ با این فیلم مشکل دارم:p7977cujr38iyymsu8:
دودکش و دوست دارم:black_eyed:

اتفاقا منم میخواستم همینو بگم والله اگه منم از اون خونه ها داشتم مثل اوانا مینشستم مشاعره میکردم مثلا خونواده مریم زمان چقدر ساده و بی آلایشن چه خونه هایی دارن همش درحال نصیحت پردازین اون محمد جواد هم چجور فرشته ای هست که تا حالا سر از کارای بهترین دوستش درنیاورده....

مـــــرگ بــــــــر "اســـرائــــ ـیـل " ، بــــــگــو خـــــــــب

simeW8_362.jpg

شرمنده میون کلامتون... :rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

darya63

New member
به نظر من سریال های درپیت ایرانی بهتر از صدتا سریال شبکه های ماهواره ایه
حالا درسته ضعف هایی هم دارن ولی لااقل ته شون به بی بند و باری فجیع اونا نمیکشه
امسال که سریال دودکش ترکونده...خیلی با حاله
سریال مادرانه هم درکنار ضغف خودش زیبایی خودشو داره.درکل بدک نیست
اما منم با نظرتون موافقم خونه فقیراشون با اون همه حیاط و گل و درخت و اینا...خنده داره

b.nafas

New member
خانواده محمد جواد که انگار اصلا تو ایران زندگی نمی کنن من نمی دونم سعید نعمت الله رو چه حسابی این خانواده رو نشون داده اونم تو این شرایط ..یه خانواده هستن کاملا خوشبخت و یک خانواده کاملا بیچاره نه از نظر مالی بلکه از نظر اجتماعی بعد این خانواده خوبه مثل فرشته ها همش به داده خانواده بده می رسه ..آخه این چه سریالیه ..ما نگاه می کنیم بر حسب عادت چون خانواده دوست دارن اما خدایی مسئله اعتیاد رو این شکلی مطرح کردن دیگه خیلی قدیمی شده یه بچه پولدار به خاطر اشتباهای پدرو مادرش معتاد میشه ..
مریم زمان که مدیر مدرسه هستش اما خودش هنوز نمی تونه مشکلاتش رو حل کنه هنوز تو فکر عشق و عاشقیه به نظرم این سریال که از عشق حرف می زنه و سانسور نشده در مقابل سریال های ماهواره ای هستش ..مریم بعد از اردلان ازدواج کرده ولی آقا یک بار تو این سریال جلوی کسایی که عشق اردلان رو بهش می گفتن یک بار نگفت من ازدواج کردم بعد از اردلان و شوهرم رو دوست داشتم و خودم تصمیم می گیرم در صورتی که وقتی می خواد قسم بخو.ره به روح شوهرش قسم می خوره انگار اونم شوهرش رو دوست نداشته و یه چیز دیگه چرا همیشه داداشای مریم و پدرش یواشکی راجع به اون حرف می زنن انگار که یه دختر 16سالست که اونا باید براش تصمیم بگیرن و خودش نمی تونه تصمیم بگیره .نمی گم نظر پدر و مادر مهم نیست اما خدایی واسه کسی که مدیر مدرسه و کار خودش تربیت یکم عجیبه که انقدر ضعیفه . فیلم هایی که انقدر واضح بدی و خوبی رو نشون می دن و اجازه فکر کردن رو نمیدن دیگه قدیمی شدن تو این سریال
خانواده محمد جواد همیشه خوب و خانواده اردلان همیشه بد .
و اون تیکه کلامه اردلان انقدر تو قسمت اول و دوم تکرار شد که یه جورایی دل آدمو می زد ..

b.nafas

New member
بچه ها خانواده محمد جواد فقیر نیست هیچ جای سریال این گفته نشده حتی چند بار گفته که کار خونه یخ سازی داره ..هدف نعمت الله نشون دادن ثروت از راه حلال و حرام هستش و عاقبت اون ..آخرش با مریم ازدواج میکنه و خوشبخت میشه ...
رها هم که فراموشی گرفته امید وارم خوب شه چون اگه اینطوری باشه واقعا از وقتی که واسه سریال می زارم پشیمون می شم چون این عادت سریال ایرانی هاست آدم بده چون نویسنده نمی تونه به مسیر درست هدایتش کنه همیشه فراموشی می گیره و بعد یه زندگی خوب و خوش و خرم داره ..

shiva3322

New member
فیلمش هرقدر هم که اماتور باشه حداقلش داره واقعیت رو نشون میده کم نیستن دخترا و پسرایی که مثل رها بی پروان...همینکه یه فیلمی بتونه نشون بده که پدر ها هم عاشقانه و مادرانه بچه هاشونو دوس دارن خودش کلیه..:heart:

_30min_

New member
من روزی هزار بار به مامان بابام میگم این فیلم و ساختن که بگن پدر و مادر خوب کم نیست اما فرزند خلف کمه پس قدر منو بدونید:25r30wi::25r30wi:

Zendegi

New member
سریال دودکش ترکونده واقعا.
خروس هم بدک نیست.
مادرانه واقعا دیگه داره کش میده و حوصله ادم رو سر میبره.:p7977cujr38iyymsu8:

بالا