سایت انیمیشن های تخصصی پزشکی

8521413

New member
در سایت زیر می تونین تعداد زیادی انیمیشن آموزشی در تخصص های مختلف پزشکی رو مشاهده کنید. از این انیمیشن ها می توان به منظور ارائه ی مطالب آموزشی در کلاس درس، کنفرانسها و جلسات دفاع پایان نامه استفاده کرد. البته برای پخش انیمیشن ها باید دو نرم افزار quick time و shock wave player رو داشته باشین... که به راحتی و با حجم کم از سایت های مختلف مانند mihandownload، vatandownload و... قابل دانلود هستند. من برای مشاهده ی انیمیشن ها از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده می کنم.

Medical Animation Library

Dexter2009

New member
از این سایت های مفید اگه بازهم گیر آوردید معرفی کنید....بسیار ممنون

8521413

New member
از این سایت های مفید اگه بازهم گیر آوردید معرفی کنید....بسیار ممنون

از این سایت ها که خیلی زیاده... اما متاسفانه هرچی معرفی می کنیم کسی استقبال نمیکنه... آدم دلسر می شه... این سایت بیشتر جنبه ی سرگرمی پیدا کرده تا علمی...
قرار بود یه سایت علمی باشه و در کنارش یه مقدار هم سرگرمی برای رفع خستگی داشته باشه... الان یه سایت سرگرمیه که در کنارش یکم مطالب علمی هم داره

najma

New member
من حدود هشت گیگ انیمیشن با کیفیت از سه سال پیش تا حالا جمع آوری و دسته بندی کردم . میخواستم یک تاپیک بذارم و انیمیشن ها رو قرار بدم برای بچه ها ولی مطمئن نیستم استقبال بشه .

princess

New member
سلام

ممنون خیلی مفید بود .اگه بازم دارید لطفا بذارین تا همه استفاده کنند

pegah

New member
سلام
اره واقعا سایت خوبیه فکر کنم واسه همه جالب باشه

karshenasgh

New member
مطمئن باشین که من یکی به شدت استقبال میکنم. دستتون درد نکنه...:ad54ad:

najma

New member
دوستان فکر میکنید کدوم سایت برای آپلود بهتر باشه ؟
rapid
4shared
و کلا هاستینگ های خارجی یا سایت های آپلود ایرانی که به تازگی باز شدن ؟
و کلا دانلود از کدومشون برای خودتون راحت تره .
میخوام بچه ها راحت بتونن دانلود کنن ....چون بالاخره حجم بعضی از فایل ها زیاده

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان فکر میکنید کدوم سایت برای آپلود بهتر باشه ؟
rapid
4shared
و کلا هاستینگ های خارجی یا سایت های آپلود ایرانی که به تازگی باز شدن ؟
و کلا دانلود از کدومشون برای خودتون راحت تره .
میخوام بچه ها راحت بتونن دانلود کنن ....چون بالاخره حجم بعضی از فایل ها زیاده
اگر فکر می کنید این انیمیشنها عالی ان و ترس از این دارید که لینکهای دانلود در سایتهای مخصوص آپلود حذف بشند اونها رو در قالب دی وی دی برامون ارسال کنید تا ما روی سرور علوم پزشکی قرار بدیم تا مادام العمر روی سایت بمونه... در سالهای بعد بقیه افراد تا زمانیکه دانلود میکنند کلی دعات می کنند(تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی کوچه رستم پلاک11 دفتر سایت علوم پزشکی)

بالا