ساخت گوشت مصنوعي از فضولات انساني!!!!

!SeCreT!

New member
يك دانشمند ژاپني در اثبات ضرب‌المثل قناعت، بي‌نيازي است،‌ دست به ساخت يك همبرگز گوشت از اجزاي فضولات انساني زده‌ است!

به گزارش ايسنا، ميتسويوكي ايكدا، پژوهشگر آزمايشگاه اوكاياماي ژاپن پس از درخواست سازمان فاضلاب توكيو براي پيدا كردن راهي براي استفاده از ضايعات شهري، دست به اين ابتكار نامطبوع زده است.

ايكدا دريافت كه مدفوع موجود در فاضلاب شهري به دليل وجود باكتري‌هاي بسيار مي تواند به يك منبع پروتئيني تبديل شود. اين دانشمند ژاپني با كمك همكارانش توانستند پروتئين‌ها را از اين مواد جدا كرده و با آن نوعي گوشت مصنوعي درست كنند كه با رنگ غذايي به رنگ قرمز درآمده و با سويا طعم گرفته است.

اين گوشت مصنوعي از 63 درصد پروتئين، 25 درصد كربوهيدرات،‌ سه درصد چربي و 9 درصد مواد معدني تشكيل شده‌است. مساله جالب‌تر اينكه در آزمايش‌هاي انجام شده، داوطلبان طعم اين گوشت را خوشمزه و مانند گوشت طبيعي توصيف كرده‌اند! همچنين اين پژوهشگران اين ماده جديد را با وجود ريشه نامعمول و نامطبوع آن، دوستدار بهتري از گوشت گاو براي محيط زيست خوانده‌اند كه ميزان زيادي گازهاي گلخانه‌اي از خود توليد مي‌كنند.

قيمت اين گوشت مصنوعي در حال حاضر 10 تا 20 بار از گوشتهاي عادي گرانتر بوده و دانشمندان اميدوارند كه بتوانند قيمت آنرا پايين‌تر بياورند. ايكدا همچنين اطمينان داده كه گواهي سبز اين ماده به مصرف‌كنندگان كمك مي‌كند تا بر تمام موانع رواني خود غلبه كنند.

کی حاضره امتحان کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:motat:

antenyus

Active member
خدارو شکر ک چندان تمایلی ب گوشت ندارم..........
546219_slider_vomit.gif
159219_sourgrapes.gif

masi-1370

New member
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ واای نههههههههههه

raha 24

New member
خدارو شکر تحریمیم نمی تونیم وارد کنیم !!!!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mj1919

New member
این علوم پزشکی داره به کجا میره!:13:
پیوند مدفوع!:sadsmiley:
ساخت گوشت از مدفوع!:sadsmiley:
همچنان منتظر تاپیکهای متوع جدید می باشیم!:5:

ps2020

New member
این علوم پزشکی داره به کجا میره!
پیوند مدفوع!
ساخت گوشت از مدفوع!
همچنان منتظر تاپیکهای متوع جدید می باشیم!:5:

سلام،
انشاءالله بعد امتحانا و کنکور قراره با آدمین صحبت کنم یه انجمن اختصاصی راجع به این راه بندازیم:smiliess (3):

ketabsabz

Well-known member
ببخشید از محضر دوستان عزیز ، کشف نکنه اینم آخه کشفه خداییش ، این کفشه ، حتما فردا هم جایزه ی نوبل رو به خاطر این کفش عظیم بهش اهدا میکنن ، :25r30wi: واقعا کسی از این همبرگرها میخوره !!!

mahsa.

New member
بارون بار ون بارون هی دستتو به من بده ......
یعنی من الان بی خیالم این مطلبو حالمو دگرگون نکرده.
:whistle:

!SeCreT!

New member
بارون بار ون بارون هی دستتو به من بده ......
یعنی من الان بی خیالم این مطلبو حالمو دگرگون نکرده.
:whistle:

مهسایی الان حالت بده؟؟؟؟؟؟؟ من خودم از وقتی خوندمش همبرگر هیچ نوعیش رو نخوردم:j58r36j3gcr4suxymup

ghazal26

New member
:wacsmiley:
البته گفته باشم من گياهخوارماااا حالا خيلي هم كشف يا كفش بدي نيس ميتونيم بديم سگ گله سپاستين حداقل اينجوري تو مصرف گوشت دامها صرفه جويي ميشه...!!!!
واااي هرچقد ميخوام بيخيال شم نميشه تك خال خدا بگم چيكارت نكنه:sdasdasd:

!SeCreT!

New member
:wacsmiley:
البته گفته باشم من گياهخوارماااا حالا خيلي هم كشف يا كفش بدي نيس ميتونيم بديم سگ گله سپاستين حداقل اينجوري تو مصرف گوشت دامها صرفه جويي ميشه...!!!!
واااي هرچقد ميخوام بيخيال شم نميشه تك خال خدا بگم چيكارت نكنه:sdasdasd:

آنا من چکاره م خوووو...من که کفشش نکردم...بخدا خودم از شما ها بدترم...فقط خواستم بگم علم داره به افق میرسه ها.....:rose:

ghazal26

New member
آنا من چکاره م خوووو...من که کفشش نکردم...بخدا خودم از شما ها بدترم...فقط خواستم بگم علم داره به افق میرسه ها.....:rose:

نه عزيزم اتفاقا كار خوبي كردي
از اين بعد جدا از اين كه بايد حواسمون باشه گوشت خر (عذرخواهي ميكنم) بهمون نندازن بايد دغدغه اينم داشته باشيم كه گوشت چيزززز بهمون ندن:1dco2x0p1lilzhfpg1t:smiliess (5):
فك كنم ديگه از اين به بعد رستورانهاي بين راهي خودشون ابتكارهاي بيشتري تو اين زمينه به خرج بدن (هنر نزد ايرانيان است وبس) شايد سرويس بهداشتياشونم رايگان بشه يا شايد اصلا بهمون پولم بدن!!!!:tonguesmiley:

parvin nikkhah

New member
جدا حالم بد شد.........

این چه کشفیه دیگه....

گوشت جونورای وحشی و کثیفو بخورن که بهتر از اینه
........

Hossein2468

New member
این دیگه چه جور نوآوریه!!!:New (6)::wacsmiley::5:
یعنی کسی پیدا میشه از اینا بخوره؟؟؟:

بالا