زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

momi1

New member
سلام دوستان عضو جدیدم تازه امروز با اینجا آشنا شدم
فکر میکنم جای خوبی یاشه...
دوستان کسی در مورد ترس از تصور بدن و رضایت زناشویی مقاله جایی سراغ داره برا پایان نامم میخوام؟؟؟؟

ghasedak69

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام دوست جونیا
دلم براتون یه ذره شده بود
خیلی از مسئولین سایت ناراحتم چون با احساساتم بازی شد.... دقیقا بعد کنکور علوم و وقتی فانوسی خبر نی نی دارشدن آیلین جون رو بهم داد سایت بهم ریخت و من دل تو دلم نبود که بیام اینجا و سراغی از همه تون بگیرم
مامان آیلین به شدت بهت تبریک میگم خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر
پرند و بقیه دوستانی هم که شرکت کردند امیدوارم تو کنکور با نتیجه عالی قبول بشید....

aylinn

New member
خیلی از مسئولین سایت ناراحتم چون با احساساتم بازی شد.... دقیقا بعد کنکور علوم و وقتی فانوسی خبر نی نی دارشدن آیلین جون رو بهم داد سایت بهم ریخت و من دل تو دلم نبود که بیام اینجا و سراغی از همه تون بگیرم
پرند و بقیه دوستانی هم که شرکت کردند امیدوارم تو کنکور با نتیجه عالی قبول بشید....
سلام قاصدکی:28:
خوبی خانومی؟
چه خبر از درسا؟
مرسی عزیزم خدا قسمت شما هم بکنه.

parand

Well-known member
سلام پرند جوووووووووووونم
ســــــــــــلام ایلین جونم...
خوبی؟؟؟
چخبر؟؟؟ چیکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟
شرمنده دیر جواب میدم. یه مدت بود انجمن واسم اپدیت نمیشد:dadad4:نمیدونم چرا:shocked:

میومدم ولی پست جدید نمیدیدم میرفتم. امروز اومدم دیدم درست شده...:4d564ad6::4d564ad6:

parand

Well-known member

سلااااااااااااااااااااام قاصدک خانومی...
خوبی؟؟؟؟
درس و دانشگاه چطوره؟؟؟؟

واقعا منم اون مدتی که سایت خراب بود حسابی ناراحت بودم. اصلا همه ی علائم ترکو داشتم:25r30wi:
کنکور علومو که دادیم ولی هر شب خوابشو می بینم...
276219_nitemaresmiley.gif

yosram

New member
سلام به همگی (فانوسی -ایلین- پرند)دلم براتون تنگ شده بود بع از کنکور 92 دیگه نیامدم رو سایت چه خبر کدومتون قبول شدید)من که قبول نشدم

21Tir

New member
سلام بچه های گل روانشناسی.... من یه مقاله میخوام راجع به هوش شناختی و هوش معنوی ... میتونین کمکم کنین از کجا پیدا کنم؟؟؟ اگه تو نت سراغ دارین لینکشو بدین ممنون میشم...
:riz304:

zahraba

New member
سلام بچه های گل روانشناسی.... من یه مقاله میخوام راجع به هوش شناختی و هوش معنوی ... میتونین کمکم کنین از کجا پیدا کنم؟؟؟ اگه تو نت سراغ دارین لینکشو بدین ممنون میشم...

سلام دوست عزیز
واسه پیدا کردن مقاله ی فارسی رایگان تا جایی که من میدونم سایت sid.ir بهترین جا هست.

hamidehjoon

New member
شما زمانی نیاز به قدرت دارید که بخواهید کار مضری انجام دهید در غیر این صورت عشق برای انجام دادن هر کاری کافی است
چارلی چاپلین

hamidehjoon

New member

سلام همونطور که زهرا گفت برای مقاله میتونه بری سایت sid یا noormags.com یا magiran.com
برای مقاله های لاتین هم عنوان یا کلیدواژه رو به لاتین توی گوگل بزن برات میاد
سایت ساینس دایرکت خوبه لاتینش دقیق یادم نیست ولی سایت معروفیه
موفق باشی

ainazhz

New member

سلام عزیزم
برای مقاله فارسی noormags.com
sid.ir
magiran.com: ??? ??????? ?????? ???ѡ????? ?????ی? 1500 ???? ????? ? ??????? Iranian magazines, Iranian journals که مگ ایران رایگان نیست
میتونی توی گوگل واژه کلیدی که دنبالش هستی رو به اضافه پی دی اف تایچ کنی و یه سری مقاله هایی که با عنوانت همحونی داشته باشه و توی مجلات دانشگاه های چاپ شده رو واست میاره که اکثران رایگان هست و میتونی دانلود کنی برای مثال بنویس مقاله هوش معنوی +pdf
برای مقاله لاتی هم sciencedirect هست که البته اکثرن پولی هست و باید با اکانت دانشگاه بری که به ارشدا میدن اگر ارشد هستین.
موفق باشید

zahraba

New member
واسه مقاله ی لاتین یه سر به سایت scholar.google.com هم بزنید،قابلیت های جالبی داره..اون هایی که سمت راست مینویسه pdf رو میشه رایگان دانلود کرد
سایتpubmed.com هم بعضی وقتها میشه مقاله ی رایگان پیدا کرد

ainazhz

New member
این مطالب واقعا خوبه و خوندنش هم جذابو هم لازمه وقتی هم نمیگیره...

کایرون Chiron - آرکی تایپِ شفاگر دردمند The Wounded Healer -

کایرون، خدای ِ نیمه اسب و نیمه انسان است. او با آنکه بنظر میرسد از طایفه "سانتور" ها ، یعنی" اسب- انسانها" ست ، در واقع خدائی است که تصادفا به این هییت در آمده است . کایرون فرزند ( Philyra) ) از پریان و کرونوس خدای زمان است. وقتی که کرونوس با این پری در حال عشقبازی بود ، همسرش رئا در رسید و او برای پنهان کردن خود ، خودش را به شکل اسبی نمایان کرد و بچه ای که از این واقعه متولد شد ، نیمه بالاتنه او یک انسان و نیمه دیگر او یک اسب است. پس کایرون برادر ناتنی زئوس هم هست.

وقتی کایرون بدنیا آمد بخاطر شکل عجیب اش مورد تنفر مادرش واقع شد و مادر او را از خود راند. اما آپولو وقتی این طفل بی پناه را دید او را نجات داد و تربیت اش کرده و به او موسیقی ، شعر و ادبیات، فلسفه ، ستاره شناسی و طب گیاهی را آموخت. کایرون در نزد آپولو بسیار دانا و فرهیخته گشت و برخلاف" اسب-مردان " دیگر که همواره در حال مستی و عیش و هرزگی و بی خبری بودند او بخاطر تربیتی که از آپولو گرفته بود ، از نیمه اسبی حیوانی خود بسوی انسان بودن خود متعالی شده و آنگاه راهنما و معلم بسیاری از قهرمانان و نیمه خدایان از جمله هرکول و راهنمائی او در دوازده خوان هرکول ، آشیل جنگاور ، آسکلپوس طبیب، و قهرمانان دیگر گشت. کایرون آرکی تایپ انسانی است که جنبه حیوانیت را با جنبه قدوسیت خود پیوند زده و " تمامیت" میان این دو ایجاد میکند و به بیان دیگر او آرکی تایپ "تفرد" و نور آگاهی است.

کایرون دو بار زخمی گشته بود. یک زخم روحی که مادرش با طرد کردن او به او وارد ساخته بود و یک زخم بدنی که هرکول اشتباها تیر زهر آهگینی که آغشته به خون هیولا هایدرا بود به زانوی او اصابت میکند و با آنکه او خودش شفابخش بزرگی بود زیرا که همه گیاهان و خواص آنها را میشناخت ، با این حال از شفا دادن به خود برای درآوردن این تیر زهر آگین عاجز بود و چون او نامیرنده بود ، همیشه در حال درد و محنت بود بی آنکه بمیرد و یا شفا بیابد.

سرانجام در هنگامی که پرومته که به سبب دزدیدن آتش از خدایان و هدیه کردن آ ن به انسانها به سختی شکنجه میشد ، کایرون داوطلب شد که جای او را بگیرد و پرومته را از بند آزاد کند.

آرکی تایپ ِ "شفا بخش ِ دردمند" ، به نشانه کسانی است که درد دیگران را به دلیل دردی که خود حس میکنند می فهمند. این آرکی تایپ در روانشناسان و روانکاوان میتواند بخوبی فعال باشد. آرکی تایپ کایرون در هنگام تراپی میتواند در سایکی روانکاو حلول کند و شفا بخشی را بصورت یک شهود به روانکاو منتقل کند. دانش و خرد کایرون با آنکه از ژرفا بر میخیزد اما به سبب تعلیم او از آپولو با فهم و درک عقلی قابل فهم و اندازه گیری است. در ستاره شناسی ، برج قوس یا کمان به کایرون منسوب است و علامت او را دارد ( نیمه اسب ، نیمه مرد کماندار). متولدین آذر معمولا به فلسفه و علوم انسانی گرایش و تمایل دارند.
1978528_1426612930918295_916548659_o.jpg

parand

Well-known member
بهـــــــــار عاشــق بود و زمین معشـــــوق...
عشق بی تابی می آورد و بهار بی تاب بود .
زمین اما آرام، سنگین و صبور
و بهار پرده از عاشقــــی برداشت ...
آن هنگام که رازش عظیم گشت و عشقش هویدا و جهان حیرت کرد
...

37307710717498893744.jpeg

ghasedak69

New member
سال نو همگی مبارک
امیدوارم سالی سرشار از شادی ، آرامش و خوشبختی و سلامتی و....خلاصه سال خیلی خووووووووووووووووووبی داشته باشید

rawy

New member
در این سالی که در پیش است
نمی‌دانم چه تقدیری مرا فرموده‌ای لیکن
برای مردمان خوب این وادی
عطا کن
یک هزار شادی
هزار و سی‌صد آگاهی
هزار و سی‌صد و نود و سه بهروزی و لبخند زیبا را...

سلام به همه ی دوستای گلم، امیدوارم سال ۹۲ سال خوبی براتون بوده باشه و از اونچه که تو این سال بودید و انجام دادید رضایت داشته باشید و سال ۹۳ رو هم با عزم و انگیزه محکمتر و قوی تر زیباتر و خواستنی تر بسازید و ۲۹ اسفند ۹۳ از این سال با شادی و رضایت خاطر یاد کنید.

mosaffa7

New member
برایت رویاهایی آرزو می‏کنم تمام نشدنی
و آرزوهایی پرشور
که از میانشان چندتایی برآورده شود.
برایت آرزو می‏کنم که دوست داشته باشی
آنچه را که باید دوست بداری
و فراموش کنی
آنچه را که باید فراموش کنی.
برایت شوق آرزو می‏کنم. آرامش آرزو می‏کنم.
برایت آرزو می‏کنم که با آواز پرندگان بیدار شوی
و با خنده‏ ی کودکان.
برایت آرزو می‏کنم دوام بیاوری
در رکود، بی ‏تفاوتی و ناپاکی روزگار.
بخصوص برایت آرزو می‏کنم که خودت باشی...

"ژاک برل"

ainazhz

New member
دوستای خوب من. سال نورو بهتون شادباش میگم... امیدورام سال خوبی و کنار خونوادتون داشته باشین و همیشه همیشه آگاه و سرزنده و شاد باشید. دوستون دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا