زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aylinn

New member
عههههههههههه این چه حرفیه
نمی پرسم که چرا ولی خیلی ناراحت شدم ، در این صورت بچه های امسال باید خوشحال باشن که رقیبی مثل تو ندارن، اما من که می دونم تو یه قدم بیشتر راه نداری حیفهههههههههه به خداااااااا
دیگه فکرش رو نکن که استرسی بشی، تو تلاشت رو کردی بسپار به خدا
از ناامیدی نتایج پارسال اونطوری که باید برا علوم نتونستم بخونم 2 ماه آخر رو هم که اصلا لای کتابو باز نکردم میانگینم تو علوم 41 شد که فکر میکنم شبانه هم قبول نشم.
در مورد بهداشتم که از اول تصمیم داشتم که اگه کنکور علوم خوب بود شرکت نکنم ولی متاسفانه کنکور علوم خوب نشدو بازم نتونستم شرکت کنم چون اگه یه معجزه ای میشدو بهداشت قبول میشدم باید با نی نیم میرفتم تهران یا زنجان:tonguesmiley:

rawy

New member
از ناامیدی نتایج پارسال اونطوری که باید برا علوم نتونستم بخونم 2 ماه آخر رو هم که اصلا لای کتابو باز نکردم میانگینم تو علوم 41 شد که فکر میکنم شبانه هم قبول نشم.
در مورد بهداشتم که از اول تصمیم داشتم که اگه کنکور علوم خوب بود شرکت نکنم ولی متاسفانه کنکور علوم خوب نشدو بازم نتونستم شرکت کنم چون اگه یه معجزه ای میشدو بهداشت قبول میشدم باید با نی نیم میرفتم تهران یا زنجان:tonguesmiley:

حالا شرکت می کردی
ثبت نام تموم شده؟
نمی دونم اگه آزمونش بهت استرس میده تو این شرایط شاید تصمیم درستی باشه
حساب نمی کردی بی خیالش هیچی مشخص نیست همه چی بستگی به رقبا داره دیگه بهش فکر نکن

aylinn

New member
حالا شرکت می کردی
ثبت نام تموم شده؟
نمی دونم اگه آزمونش بهت استرس میده تو این شرایط شاید تصمیم درستی باشه
حساب نمی کردی بی خیالش هیچی مشخص نیست همه چی بستگی به رقبا داره دیگه بهش فکر نکن
نمیدونم تموم شده یا نه حتی به سایتشم سر نمیزنم.
واقعیتش دیگه اصلا حوصله درس خوندن برا کنکورو ندارم .
پارسال واقعا فکر میکردم زنجان قبول میشم . نتایج برام شوک بزرگی بود هنوزم وقتی بهش فکر میکنم خییییییییییییییییییلی ناراحت میشم.

rawy

New member
راوی جون 4 ماه تا کنکور زمان داری به نظر من کافیه.
تلاشتو بکن ایشالا نتیجه میگیری.

اسفند که یک سومش رفته
عید رو هم تا پونزده بدر امسال مسافرتم( البته تا جایی که بشه گم و گور میشم یه گوشه م خونم، اگه بشه)
خرداد هم که تا کنکور باید دوره کرد
اگه بتونم تا آخر اسفند یه دور تموم کنم وضعیتم بد نیست، هرچند آمار رو کامل گذاشتم واسه بعد عید
برام دعا کن ، دعای مامانا برآورده می شه

rawy

New member
نمیدونم تموم شده یا نه حتی به سایتشم سر نمیزنم.
واقعیتش دیگه اصلا حوصله درس خوندن برا کنکورو ندارم .
پارسال واقعا فکر میکردم زنجان قبول میشم . نتایج برام شوک بزرگی بود هنوزم وقتی بهش فکر میکنم خییییییییییییییییییلی ناراحت میشم.
الهی بگردم :sad: می دونم خیلی حس بدیه

rawy

New member
آیلین جون با اجازت برم ببینم می تونم امروز فیست و کرامر رو ضربه فنی کنم، خسته شدم انقد تو اینا درجا زدم

aylinn

New member
اسفند که یک سومش رفته
عید رو هم تا پونزده بدر امسال مسافرتم( البته تا جایی که بشه گم و گور میشم یه گوشه م خونم، اگه بشه)
خرداد هم که تا کنکور باید دوره کرد
اگه بتونم تا آخر اسفند یه دور تموم کنم وضعیتم بد نیست، هرچند آمار رو کامل گذاشتم واسه بعد عید
برام دعا کن ، دعای مامانا برآورده می شه
تعطیلات عید و مسافرت و دیدوبازدید برا همه هست پس زیاد نگران زمانی که تو این مدت از دست میدی نباش تا آخر اسفند تا میتونی حسابی بخون .مسافرت هم حسابی لذت ببر و استراحت کن و بعد از اینکه برگشتی با انرژی تمام دوباره بخون.
منم برات دعا میکنم و از صمیم قلب امیدوارم امسال حتتتتتتتتتما قبول شی.

- - - Updated - - -

آیلین جون با اجازت برم ببینم می تونم امروز فیست و کرامر رو ضربه فنی کنم، خسته شدم انقد تو اینا درجا زدم
برو عزیزم
فقط و فقط بخون.
امسال باید بترکونی.

parand

Well-known member
سلام پرندی عزیزم، شما چطوری؟
ببخش اون موقع رفته بودم پستت رو ندیدم
خسته نباشی، دور اول دوی ماراتن رو گذروندی یه نفس تازه بگیری چند ماه بیشتر نمونده :thumbsupsmileyanim:
خواهش میکنم عزیزم...
مرسی گلم...
چند روزه در نقش کوزت ایفای نقش میکنم:smiliess (9): لای کتابامو باز نکردم
امیدوارم همگی امسال نتیجه ی دلخواهمونو بدست بیاریم.:a2d3:

parand

Well-known member
سلام پرند عزیزم
دلم برات تنگ شده ه ه ه ه ه ه ه ه

سلااااااااااااااام ایلین خانوم گل...:ad54ad:
حالت چطوره؟
نی نی جون خوبه؟؟
مواظب نی نی تایپیک و البته خودت باشیااااااا...
منم خیلی دلتنگتم عزیزم، یاد روزایی که با هم درس میخوندیم بخیــــــــر. چقد زود گذشت
:dadad4:

aylinn

New member
سلااااااااااااااام ایلین خانوم گل...:ad54ad:
حالت چطوره؟
نی نی جون خوبه؟؟
مواظب نی نی تایپیک و البته خودت باشیااااااا...
منم خیلی دلتنگتم عزیزم، یاد روزایی که با هم درس میخوندیم بخیــــــــر. چقد زود گذشت
:dadad4:
پرند جونم منو نی نی هر دو خوبیم.
واقعا یادش بخیر:sad:

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
خوبید
دلم برا اون روزای اول که میامدم اینجا همش چرت وپرت میگفتم و با بچه ها خوش بودیم تنگیده
امیدوارم همتون خوب و خوش وسلامت باشید. زندگی که همش درس نیست
بچه ها یه سوال فنی من پوست صورتم خیلی داغون شده پر از جوش و لکه
چیکارش کنم شما میدونید که دختره وپوست صورتش
کمکم کنید اعتماد به نفسم درخطره
البته علتش استرسه فقط

parand

Well-known member
سلام بچه ها
خوبید
دلم برا اون روزای اول که میامدم اینجا همش چرت وپرت میگفتم و با بچه ها خوش بودیم تنگیده
امیدوارم همتون خوب و خوش وسلامت باشید. زندگی که همش درس نیست
بچه ها یه سوال فنی من پوست صورتم خیلی داغون شده پر از جوش و لکه
چیکارش کنم شما میدونید که دختره وپوست صورتش
کمکم کنید اعتماد به نفسم درخطره
البته علتش استرسه فقط

سلام جمیده جون...
امیدوارم حالت خوب باشه...
من زیاد سردرنمیارم ولی تجربه ی شخصیمو میگم شاید به دردت بخوره.
اگه جوشا و لکای صورتت خیلی زیاد حتما متخصص پوست برو.
ولی در شرایط معمولی صابون بابونه و جوانه گندم میتونه هم واسه لک و هم جوش بهت کمک کنه...
کرمهایی که در طول روز استفاده میکنی چرب نباشه. بیشتر از مرطوب کننده ها استفاده کن...
مواظب خودت باش عزیزم.

hamidehjoon

New member
سلام جمیده جون...
امیدوارم حالت خوب باشه...
من زیاد سردرنمیارم ولی تجربه ی شخصیمو میگم شاید به دردت بخوره.
اگه جوشا و لکای صورتت خیلی زیاد حتما متخصص پوست برو.
ولی در شرایط معمولی صابون بابونه و جوانه گندم میتونه هم واسه لک و هم جوش بهت کمک کنه...
کرمهایی که در طول روز استفاده میکنی چرب نباشه. بیشتر از مرطوب کننده ها استفاده کن...
مواظب خودت باش عزیزم.
سلام عزیزم
خوبی؟؟
اتفاقا صابون جوانه گندم گرفتم البته فقط گرفتم ولی استفاده نکردم کرم جوانه گندم هم فقط گرفتم
پس بهتره هرروز استفاده کنم ازشون
مرررررررسی عزیزم ازراهنماییت

hamidehjoon

New member
پرند جونم منو نی نی هر دو خوبیم.
واقعا یادش بخیر:sad:

سلام عزیزم
باید واقعا تبریک بگم چون مامان شدن نعمت بزرگیه که خیلیا ازش محروم هستن
انشالله این دوران رو به سلامتی تاتولد کوچولوت طی کنی خیلی حواست به خودت ونی نیت باشه الان دیگه فقط خودت نیستی
انشالله هرچی باشه پسریادختر یا به قول ابجیم قلی یا گلی سلامت باشه وقدمش براتون خیرباشه

aylinn

New member
سلام عزیزم
باید واقعا تبریک بگم چون مامان شدن نعمت بزرگیه که خیلیا ازش محروم هستن
انشالله این دوران رو به سلامتی تاتولد کوچولوت طی کنی خیلی حواست به خودت ونی نیت باشه الان دیگه فقط خودت نیستی
انشالله هرچی باشه پسریادختر یا به قول ابجیم قلی یا گلی سلامت باشه وقدمش براتون خیرباشه

سلام حمیده جون
چه خبرا؟؟؟
خوبی خانومی؟
امیدوارم درساتم عالی عالی پیش برن.
مرسی عزیزم.
چشم حواسم هست و مواظبم.
واقعا مادر شدن نعمت بزرگیه. امیدوارم خدا قسمت همه شما و بقیه دوستامم بکنه ...
سونوگرافی گفته احتمالا قلیه:tonguesmiley: ولی آخرای این ماه قطعی مشخص میشه. البته جنسیتش برامون اهمیتی نداره فقط سالم باشه.:riz304::riz304::riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parand

aylinn

New member
امسال همتون از دست من راحتین چون من بهداشت شرکت نکردم که اگه شرکت میکردم بعد از کنکور تا زمان اعلام نتایج به همتون استرس شدید وارد میکردم مثل پارسال :motat:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا