زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

morteza

New member
واقعا..!!! بابا ای ول به شما، دوره ای که ما توی فروم فعال بودیم ته توی وزارت بهداشتو در آورده بودیم اونوقت شما تعداد پذیرش دانشگاه هارو نمیدونید؟؟! به هر حال مرسی که پاسخ دادید.

سلااااام اقا مرتضی. من نمی دونم متاسفانه.........

rawy

New member
واقعا..!!! بابا ای ول به شما، دوره ای که ما توی فروم فعال بودیم ته توی وزارت بهداشتو در آورده بودیم اونوقت شما تعداد پذیرش دانشگاه هارو نمیدونید؟؟! به هر حال مرسی که پاسخ دادید.

سلام آقای مرتضی
خوش اومدین به تاپیک ما
به قول آقای یزدان نیومده سریع می خواین جواب بگیرید تشریف ببرید؟
صب کنید خب
ظرفیت ها:
ایران 9
ارتش 7
تهران 6
زاهدان 10
زنجان 8
شهید بهشتی 10
علوم بهزیستی 6
کرمانشاه 8
کاشان 8
72 نفر به طور کلی

تاریخ ثبت نام رو هم دوستانی که پذیرفته شدن می تونن اطلاع بدن بهتون

آخرین ویرایش:

morteza

New member
مرسی از لطف شما.. بیخود نیست میگن مدیر مدیره خوده مدیره...:smiliess (3):

سلام آقای مرتضی
خوش اومدین به تاپیک ما
به قول آقای یزدان نیومده سریع می خواین جواب بگیرید تشریف ببرید؟
صب کنید خب
ظرفیت ها:
ایران 9
ارتش 7
تهران 6
زاهدان 10
زنجان 8
شهید بهشتی 10
علوم بهزیستی 6
کرمانشاه 8
کاشان 8
72 نفر به طور کلی

تاریخ ثبت نام رو هم دوستانی که پذیرفته شاید باید اطلاع بدن بهتون

parand

Well-known member

اره واقعا...
من فقط موقع انتخاب رشته ظرفیتارو نگاه کردم...
ولی تو سایت سنجش پزشکی هست...

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلام به بچه های روانشناسی..
اونایی که قبول شدن، مبارکشون باشه و اونایی که نشدن نگران نباشن من خودم جزء کسانی بودم که سال دوم قبول شدم، امید و پشتکارو برا چی گذاشتن پس؟؟!!
اما یه سوال دارم.. کسی میدونه امسال هر دانشگاه چند نفر گرفته؟ و اینکه تاریخ ثبت نام کی هست؟ میخام خبرشو بزارم تو وبلاک آکادمی روانشناسی بالینی.. حتما سر بزنید . آکادمی روانشناسی بالینی

عه من یه بار قبلا یه سوال تو وبلاگتون پرسیدم کسی جواب نداد :smilies:

mahshid69

New member
سلام بچه ها ..من تازه عضو شدم میخواستم بدونم کسی میدونه دانشگاه الزهرا بهتر یا علوم پزشکی کاشان ؟؟؟ امسال مثل اینکه کاشان خوابگاه نمیده:dadad4:

taranom92

New member
نه بابا پرند مگه بیکارم؟؟؟؟؟؟؟؟
هرکی این کارو بکنه باید دور قبول شدنو خطططططط بکشه... فقط ام ام پی آی اونم فقط مقیاسای اصلی... نقاشی... تی ا تی اونم چون دوسش داشتم.. یکککککککککم نوروسایکولوژی..... حافظه وکسلر...... مقیاسای میلون... طول مدت تست ها.... این که به چیزایی معروفن... مثلا تی ا تی ایکس ری شخصیت... یا کالیفرنیا که ام ام پی آی قشر سالمه... در این حد...
سلام ماریاجون خوبی؟برای مرضی کودک وفیزولوژی وهیلگاردبایدکدوم فصلاروبیشترتاکیدکنیم؟

taranom92

New member
سلام بچه ها ..من تازه عضو شدم میخواستم بدونم کسی میدونه دانشگاه الزهرا بهتر یا علوم پزشکی کاشان ؟؟؟ امسال مثل اینکه کاشان خوابگاه نمیده:dadad4:

سلام مهشیدجون خوبی؟بستگی به شرایط خودت داره اهل کجایی تهران؟شایداول اذیت شی ولی بالاخره خوابگاه میدن که ازکجامیدونی خوابگاه نمیدن؟

morteza

New member
توصیه من به شما.. تشریف ببرید تهران برید دانشگاه الزهرا خودتون تحققیق کنید! بعدم 3 ساعت راهه تا کاشان و اونجا با هیات علمیش صحبت کنید و آمار بگیرید.. بعد تصمیم بگیرید.. موفق و پیروز باشید..

eliii

New member
سلام دوستان ، خیلیییییی ممنون که به یادم بودید از همگی تشکر میکنم، تبریک میگم به کسانی که قبول شدن و امیدوارم ۲سال ارشد براشون خیلی مفید باشه و یه روانشناس واقعی فارغ التحصیل بشید . دوستانی که قبول نشدن .... من چی بگم دیگه همه خدارو شکر این موضوع رو برای خودشون حل کردن فقط ارزوی موفقیت دارم . من حالم خوبه ولی یه غمی تو دلم یه بغضی تو گلومه که با وجود تلاش خودم و اطرافیانم برطرف نمیشه احساس میکنم فقط با قبولی این ناراحتی از بین میره . میدونم که حتما صلاحی توش بوده و هست . نه فقط برای من که برای همه حتی کسانی که دقیقا انتخاب دلخواهشون قبول شدن . برای جبران شروع میکنم دوباره اینبار با تجربه بیشتر تمرکز بیشتر و بی استرس در ارامش .
خیلی خیلی ناراحتم که مامان و بابامو خوشحال نکردم . اینو روم نمیشه بهشون بگم. فقط سعی میکنم در عمل بهشون نشون بدم
خداروشکر که شماها هستین دوستون دارم و ارزو میکنم موفق و سلامت باشید

taranom92

New member
سلام دوستان ، خیلیییییی ممنون که به یادم بودید از همگی تشکر میکنم، تبریک میگم به کسانی که قبول شدن و امیدوارم ۲سال ارشد براشون خیلی مفید باشه و یه روانشناس واقعی فارغ التحصیل بشید . دوستانی که قبول نشدن .... من چی بگم دیگه همه خدارو شکر این موضوع رو برای خودشون حل کردن فقط ارزوی موفقیت دارم . من حالم خوبه ولی یه غمی تو دلم یه بغضی تو گلومه که با وجود تلاش خودم و اطرافیانم برطرف نمیشه احساس میکنم فقط با قبولی این ناراحتی از بین میره . میدونم که حتما صلاحی توش بوده و هست . نه فقط برای من که برای همه حتی کسانی که دقیقا انتخاب دلخواهشون قبول شدن . برای جبران شروع میکنم دوباره اینبار با تجربه بیشتر تمرکز بیشتر و بی استرس در ارامش .
خیلی خیلی ناراحتم که مامان و بابامو خوشحال نکردم . اینو روم نمیشه بهشون بگم. فقط سعی میکنم در عمل بهشون نشون بدم
خداروشکر که شماها هستین دوستون دارم و ارزو میکنم موفق و سلامت باشید
سلام الی جون مرسی که اومدی امیدوارم روزبه روزحالت بهترشه
اماعزیزدل من میدونی باهمین غصه داربودنت بابا مامان بیشتراذیت میشن؟الی جون درک کردن حالت واقعاسخته وبهت حق میدم اندوه وجودتوبگیره منم جای توبودم داغون میشدم اماباناراحتی چیزی درست نمیشه گلم فقط زمان ازدست میره برای سال بعد من نمیگم ازالان شروع کن حق داری وناراحت بودن یه چیزطبیعیه که به مرورزمان حل میشه امابستگی به خودتم داره سعی کن این زمان کوتاهترباشه ازمهربااراده ی قوی تروآهنین شروع کن به خوندن چون لیاقت صندلی دانشگاه ایران روداری پس براش بجنگ اگه سالهاطول بکشه‏
منتظرجشن گرفتن آرزوهای قشنگت هستم

yazdan

New member
سایکولوژی تویی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باااااااااااورم نمییییییییییشه... مگه میشه تو قبول نشده باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من از تو و الی میترسیدم و جرئت نداشتم بیام تو این انجمن بخدااااااااااا

آره حق داری،123 خیلی ترسناکه مخصوصآ اگه با آیلین بیاد.هی گیر میدن هی برچسب میزنن.منو خیلی اذیت کردن.

safoora

New member
مرسی عزیزم بدنیستم بیشترنگران حال شمام
وناراحت برای دوستم مایه نفرمفیدجامعه روازدست دادیم چن وقت پیش امتحان زبان بودیکی ازبچه های بالینی‏(بهاره عزیز‏)وقتی داشت ازامتحان زبان برمیگشت تصادف کردفوت کردای خداچقدناراحت شدم من فقط تعریفشوازدوستام شنیدم که چه خانم گلی بودونابغه توروانشناسی تازه میخواست دکتری بخونه خدارحمتش کنه
میدونم تواین شرایط که دوستای عزیزم ناراحتن نبایدازاین صحبتابشه اماگفتم که حدالقل همه برای آرامش روحش دعاکنیم

ترنم این بهاره رو میگی؟ اهل قزوین بود؟
وایییییییییییییییییییییییییی نه

yazdan

New member
من میتونم حال خانومتون رو درک کنم
باور کنید برای ایشون سخت تره تا شما....
جدا ناراحت شدم جناب یزدان
میخواستم شیرینی عروسی و قبولیتون رو با هم ازتون بگیرم...ولی....:sadsmiley:

شیرینی سرجاشه فقط به تعویق افتاده.میخواید همین الان بفرستم؟چون سال دیگه قطعیه.

فقط موضوع نگران کننده این وضعیت بیکاریه که بخصوص تو شهر من بیداد میکنه

- - - Updated - - -

من میتونم حال خانومتون رو درک کنم
باور کنید برای ایشون سخت تره تا شما....
جدا ناراحت شدم جناب یزدان
میخواستم شیرینی عروسی و قبولیتون رو با هم ازتون بگیرم...ولی....:sadsmiley:

شیرینی سرجاشه فقط به تعویق افتاده.میخواید همین الان بفرستم؟چون سال دیگه قطعیه.

فقط موضوع نگران کننده این وضعیت بیکاریه که بخصوص تو شهر من بیداد میکنه:dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا