زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fanoosi

New member
فکرشو بکن من بااین حالم دارم خانو بچه هارو دلداری میدم.داستان داریما!!!!!!!!!!نتیجه رو که دیدم فقط مونده بودم به خانومم چی بگم

من میتونم حال خانومتون رو درک کنم
باور کنید برای ایشون سخت تره تا شما....
جدا ناراحت شدم جناب یزدان
میخواستم شیرینی عروسی و قبولیتون رو با هم ازتون بگیرم...ولی....:sadsmiley:

fanoosi

New member
والا ترنم جان واقعی رو کی تعیین می کنه؟
وزارت بهداشت که تو تستهاشون غلط های فاحش در آوردیم , اعتراض کردیم اصلا نگفتن شما چی می گید؟
تو اینکه رقابت سنگین بوده شکی نیست و اینکه حدود درصدهای بچه ها تقریبا (حالا با یه مقدار بالا پایین) مشخص هست
با توجه به اینکه انتخاب اول اکثر بچه ها دانشگاههای تهران هست
ایران, ارتش, تهران, بهشتی, بهزیستی
و بعد اکثرا کاشان و زنجان رو انتخاب می کنن
کرمانشاه و زاهدان به دلیل دور بودن مسیر معمولا کمتر انتخاب میشن, و با توجه به درصدهای آقا یزدان به نظرم منطقی بود که پذیرفته بشن و یا به احتمال قوی خیلی نزدیک به قبولی هستن
عجیب اینکه بالاترین میانگین رو اینجا فکر می کنم فانوسی داشت که اصلا قبول نشد :shocked:
منظور من توضیح دادن این قضایا بود و اینکه بهداشت داره اعتبارش رو تو ذهن اقلا خود من پایین میاره , و الا منکر زحمات دوستان نیستم و اصلا بحث چیز دیگه ای بوده

وقتی دوستم که میانگینش کمی از من بالاتر بود پیام داد قبول نشدم....من دیگه فهمیدم که قبول نمیشم!!
یعنی فقط محض انجام وظیفه تو کافی نت کد رهگیریمو چک کردم!!

fanoosi

New member
سلام فانوسی عزیز
زیارت قبول...احوال شریف؟ خوبید؟
خیلی ممنون...شما همیشه لطف داشتید بما
من هم قبولی شما رو در دانشگاه شاهد تبریک میگم...همونی بود که میخواستیدااااا...ایشالا خبر قبولی دکتراتون...و امیدوارم همشیه موفق و موید و سلامت باشید
این گل هم تقدیم شما...:riz304:
احتمال خیلی زیاد شهید بهشتی...نظر شما چیه؟؟؟

سلامت باشید...انشالله قسمت شما
خداروشکر خوبم...کمی ناراحت و شوکه ام...البته خوشحالی دوستانی که قبول شدن گوشه ی دلمه و کمرنگ نمیشه
ممنون بابت تبریک...امیدوارم شما هم همیشه سلامت و موفق باشید
راستش بستگی داره به خودتون...
شهید بهشتی از هر لحاظ عالیه
ولی خوابگاه متاهلی نمیده...به پسرها هم سخت خوابگاه میده....درواقع باید خوابگاه خودگردان بگیرید
اگه خوابگاه متاهلی نخواید شهید بهشتی
(البته هر طور حساب میکنم شهید بهشتی بهتره....بازم بیشتر تحقیق کنید)
ما رو هم در جریان بذارید که بالاخره انتخابتون کدومه
موفق باشید

fanoosi

New member
من میخوام راجع به تجربیات قبولیم واشتباهاتی که داشتم که باعث بهتر قبول نشم بهتون بگم... بشرط گوش شنواااااااااااااااااااا

سلام ماریا جان
شما کجا قبول شدید؟
امسال قبول شدین؟
من پستهای قبلی رو نخوندم در جریان نیستم!!

rawy

New member
وقتی دوستم که میانگینش کمی از من بالاتر بود پیام داد قبول نشدم....من دیگه فهمیدم که قبول نمیشم!!
یعنی فقط محض انجام وظیفه تو کافی نت کد رهگیریمو چک کردم!!

مطمئنی اشتباه نزدی؟

fanoosi

New member
ماریا جونم
پست های بعدی رو که خوندم فهمیدم امسال قبول شدین
تبریک میگم عزیزم....انشالله همیشه موفق باشی
کجا قبول شدی؟

rawy

New member
سلام ماریا جان
شما کجا قبول شدید؟
امسال قبول شدین؟
من پستهای قبلی رو نخوندم در جریان نیستم!!

این پست رو قبلا گذاشته بودن فانوسی جون

سلام دوستان من علوم بهزیستی قبول شدم... داستانش مفصصصصصصصله... بعضیا اینجا منو میشناسن یعنی تا پاییز پاریال اینجا بودم

fanoosi

New member
این پست رو قبلا گذاشته بودن فانوسی جون

ممنون راوی جووووووووووووونم
خوبه که اینجایی
وگرنه دلم می گرفت
تبریک میگم ماریا جونم
علوم بهزیستی اولویت دومم بود (اولی انیستیتو بود)
خوب جایی قبول شدی
انشالله موفق باشی

fanoosi

New member
سلام عزیزع دلم . فانووسی خانومه گل
عزیزم ماهم همه تو شک بودیم که چرا بچه های این سایت با این درصدای خوب قبول نشدن
عزیزم بازم خدارو شکر که دانشگاه عالی علووم قبول شدی. به خدا اونروز که رفتی واسه مصاحبه و نشد که همو ببینیم میدونستم که شاهد قبول میشی عزیزم . مبارکت باشه .

منم هنوز تو شوکم!!!آخه یعنی چی؟؟؟؟؟
....
....
ممنون آیناز جونم...شما هم دانشگاه خوبی قبول شدی....دانشگاه چمران اهواز خیلی کارش درسته
انشالله موفق باشی دوست خوبم
....راستی...به دلم موند که باهاتون همکلاسی بشم....اینو خطاب به همتون میگمااااااااااا:sadsmiley:

fanoosi

New member
ایناز جووونم به احتمال خیلی زیاد خوابگاتون اینترنت داره..........
ولی مودمو ببر کار از محکم کاری عیب نمی کنه.............

دانشگاه خوارزمی نداره
البته خوابگاه پسرهاوایرلس داره ولی خوابگاه دخترها نداره!!
فقط دوتا سایت درب و داغون داره داخل خوابگاه (یکی برا کارشناسی ها و دیگری برا ارشدها)....که از اونجا فقط میشه با وایرلس وصل شد!!
می بینید تبعیض جنسیتی رو؟؟؟؟؟؟؟؟

fanoosi

New member
ببخشید دیر شد یه بار تایپیدم پرید, دوباره مجبور شدم تایپ کنم
ضمنا از الان بگم تا جوابو دادید منو نکشید که کلیدش رو بدم هاااا (تجربه ثابت کرده این اتفاق می افته)
لطفا صبر کنید همه جواب بدن

نامه ای از آینده
عصر پنجشنبه است, خود را در منزل به کاری مشغول ساخته اید که ناگهان با صدای زنگ در از جا می پرید. در را باز می کنید و از دیدن صحنه شگفت زده می شوید. دو حیوان نامه رسان از زندگی آینده شما خبر آورده اند. اما وقتی نامه ها را باز می کنید با پیشگویی های کاملا متفاوتی رو به رو می شوید. یکی از حیوان ها نامه ای به شما می دهد که خبر خوشبختی و شادی در زندگی آینده برای شما پیش بینی شده است, و از حیوان دیگر نامه ای می گیرید که در آن بدبختی و سه روزی برای شما پیش بینی شده است.
کدام حیوان خبر خوشبختی و کدام حیوان خبر بدبختی همراهش دارد؟
(برای هر کدام از خبرها, حیوان متفاوتی را انتخاب کنید)
ببر
سگ
گوسفند
طوطی
لاک پشت

طوطی خبر خوب
لاک پشت خبر بد

fanoosi

New member
بچه ها
من باید برم
دیگه بعید میدونم بتونم وصل بشم
انشالله وقتی برگشتم کرج
مواظب خودتون باشید
خداحافظ

rawy

New member
بچه ها برای اینکه تاپیک های روانشناسی از حالت گپ و گفتگوی صرف در بیاد و یه مقدار تبادل نظر علمی داشته باشیم این تاپیک رو ایجاد کردم
اگه مایل بودین ببینید و نظر بدید

ainazhz

New member
منم هنوز تو شوکم!!!آخه یعنی چی؟؟؟؟؟
....
....
ممنون آیناز جونم...شما هم دانشگاه خوبی قبول شدی....دانشگاه چمران اهواز خیلی کارش درسته
انشالله موفق باشی دوست خوبم
....راستی...به دلم موند که باهاتون همکلاسی بشم....اینو خطاب به همتون میگمااااااااااا:sadsmiley:

اره عزیزم منم جز تعریف از اهواز و دانشگاشو استاداش چیزی نشنیدم. فقط هوای گرمش بده دیگه. اصلا فکر نمیکردم روزانه قبول شم. همش فکر میکردم انتخابای بعدیم که شبانه تهران و شیراز زده بودم قبول شم. اما خدا خواست که روزانه قبول شم.
اییییییییییییییییییییی جونم ماهم همه همین طور. واقعا دوس داشتیم همه همکلاس میشدیم . اما ایشالله بچه ها سال بعد باهمدیگه هستن . من و تو که جدا شیم.
دانشگاه شاهد از لحاظ سطح علمی بالاس عزیزم . دکترا هم ک داره دیگه غصه نخور ایشالله همونجا میگیرنت
شاد باشی دوستم

morteza

New member
سلام به بچه های روانشناسی..
اونایی که قبول شدن، مبارکشون باشه و اونایی که نشدن نگران نباشن من خودم جزء کسانی بودم که سال دوم قبول شدم، امید و پشتکارو برا چی گذاشتن پس؟؟!!
اما یه سوال دارم.. کسی میدونه امسال هر دانشگاه چند نفر گرفته؟ و اینکه تاریخ ثبت نام کی هست؟ میخام خبرشو بزارم تو وبلاک آکادمی روانشناسی بالینی.. حتما سر بزنید . آکادمی روانشناسی بالینی

parand

Well-known member
دانشگاه خوارزمی نداره
البته خوابگاه پسرهاوایرلس داره ولی خوابگاه دخترها نداره!!
فقط دوتا سایت درب و داغون داره داخل خوابگاه (یکی برا کارشناسی ها و دیگری برا ارشدها)....که از اونجا فقط میشه با وایرلس وصل شد!!
می بینید تبعیض جنسیتی رو؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا نداشت؟؟ چ جالب...........
دانشگاه ما برعکس بود خوابگاه دخترا وایرلس داشت ولی پسرا نداشتن....ولی یه سال بعد بهشون دادن.....
سایتمون خوب بود........
دانشگاه ما هر چی نداشت حداقل اینترنتش خوب بود :25r30wi:

..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا