زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fanoosi

New member
خدایاااااااااااااااااااااااااا چرا من دانشگاه های شاهد و.... رو نزدم؟؟؟!!!!!!!!!!!
اینم میشه تو ویرایش اضافه کرد؟؟؟؟؟
خدایاااا خسته ام...

عزیزم....دانشگاه شاهد برای علوم یا بهداشت؟
واسه ویرایش کجا؟!
متوجه منظورت نشدم...

aylinn

New member

سلام آیلین جان
باز شده مگه؟
من مثلا برم چیمو تخمین بزنم؟ :25r30wi:

بله راوی جون باز شده منتهی دفترچه رشته ما به دستشون نرسیده بود من تو تاپیک مربوطه تعداد سوالات رو براشون گذاشتم حالا هر وقت اعمال کنن تخمین رتبه برای رشته ما هم فعال میشه.

fanoosi

New member

دوست عزیز ضریب درس ها به این صورت هست:
شخصیت درمان زبان 2
آسیب, بالینی, عمومی, آمار 1.5
فیزیولوژی, روان سنجی 1

اگه با توجه به ضرائب باشه که من یه ذره دلم خوش میشه چون فقط سه تا درس و خوب خونده بودم
می شه توضیح بدید چطوری باید محاسبه کرد؟

محاسبه میانگین:ضریب هر درس رو در درصدش ضرب کن بعد همه رو با هم جمع کن...جمع کل رو تقسیم بر مجموع ضرایب (14) کن...

parand

Well-known member
بچه ها اینترنت شما هم سرعتش پایینه؟؟ امروز دق کردم از دست سرعتش. پارانوئید شدم از صبح تا حالا چندین بار لپ تاپ داداشمو چک کردم که دانلود نداشته باشه ولی بازم سرعتم کمه. فکر کنم دیگه رفتنی شدم مخابرات داره اشتراکم قطع میکنه. شکلکام کار نمیکنه:(

fanoosi

New member
دوستان سلام
کسی می دونه شرایط دانشگاه بقیه الله و ارتش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنین

سلام چکاوک جان
مخصوص پرسنل ارتش و سپاهه...واسه ما نیست
البته یکی دو نفر هم آزاد میگیره با هزینه ی شبانه ظاهرا....
تو دفترچه هست...

ghasedak69

New member
ای بابا... اینقدر ذهنم بهم ریخته.... همه چیز رو قاطی کرم....:j58r36j3gcr4suxymup

fanoosi

New member
بله راوی جون باز شده منتهی دفترچه رشته ما به دستشون نرسیده بود من تو تاپیک مربوطه تعداد سوالات رو براشون گذاشتم حالا هر وقت اعمال کنن تخمین رتبه برای رشته ما هم فعال میشه.

آیلین جان
هر وقت فعال شد بی زحمت به ما هم اطلاع بده عزیزم...
ممنون:thanks:

آخرین ویرایش:

mosaffa7

New member
آقای مصفا به عنوان نفر اول کنکور ضرائبتون رو بذارید لطفا ما (البته من که نه, بچه ها) یه معیاری برای سنجش خودمون داشته باشیم :a2d3:

سلااااااااااااااااااااااامی گرم عرض میکنم خدمت شما راوی عزیز و خدمت تمامی دوستان گرامی
اول از همه یه خسته نباشید جانانه به همه عرض میکنم و امیدوارم که هر انچه صلاح است برای همگان اتفاق بیفته حالا با هر رتبه و درصدی
راوی جان شرمنده میفرمایید...بنده حالا حالا هاااا شاگردی هستم در محضر شما اساتید بزرگوار...درصدهای قابل ذکری هم ندارم که بخوام اینجا قرار بدم...میانگینم هم حدود 49 هست
راستی دوستان معدل هم مثل کنکور علوم تاثیر گذار هست یا خیر؟ اگر بله چند درصد؟

fanoosi

New member
ای بابا... اینقدر ذهنم بهم ریخته.... همه چیز رو قاطی کرم....:j58r36j3gcr4suxymup

:25r30wi:کنکور مگه اعصاب میذاره واسه آدم؟
اشکال نداره خواهر....این روزها هم تموم میشه...

راستی راوی جونم....صندوق پیامهات رو خالی کن لطفا...

shiva_ra

New member
چرا فرم بررسی سوالات فعال نشده مگه نگفتن بیستم ساعت 4 فعال میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aylinn

New member
بچه ها سیستم تخمین رتبه برای رشته ما هم راه افتاد موافقین همگی بریم برای تخمین رتبه؟
287519_yyyyywelcomwagon.gif

منکه رفتم

rawy

New member
بچه ها اینترنت شما هم سرعتش پایینه؟؟ امروز دق کردم از دست سرعتش. پارانوئید شدم از صبح تا حالا چندین بار لپ تاپ داداشمو چک کردم که دانلود نداشته باشه ولی بازم سرعتم کمه. فکر کنم دیگه رفتنی شدم مخابرات داره اشتراکم قطع میکنه. شکلکام کار نمیکنه:(

نههههههههههههههههههههههههه
درس می شه, شاید به خاطر انتخاباته
منم مشکل داشتم دیگه, چراغ مودمم اصلا ثابت نمی شد
ولی الان خوشبختانه کار می کنه
طاقت بیار رفیق :thumbsupsmileyanim:

rawy

New member

سلااااااااااااااااااااااامی گرم عرض میکنم خدمت شما راوی عزیز و خدمت تمامی دوستان گرامی
اول از همه یه خسته نباشید جانانه به همه عرض میکنم و امیدوارم که هر انچه صلاح است برای همگان اتفاق بیفته حالا با هر رتبه و درصدی
راوی جان شرمنده میفرمایید...بنده حالا حالا هاااا شاگردی هستم در محضر شما اساتید بزرگوار...درصدهای قابل ذکری هم ندارم که بخوام اینجا قرار بدم...میانگینم هم حدود 49 هست
راستی دوستان معدل هم مثل کنکور علوم تاثیر گذار هست یا خیر؟ اگر بله چند درصد؟

سلام
ممنون, شما هم خسته نباشید
آخر من از دست این شکسته نفسی بچه های این تاپیک می رم خودمو از یه جا پرت می کنم پایین :65d6a5d6s:
برج میلاد خوبه؟ بلندتر از اونجا سراغ دارین؟
من در مورد معدل اطلاع ندارم, فقط شنیدم که معدل زیر 14 نمی تونن شرکت کنن درسته؟ :33:
یکی از دوستام که باهم داشتیم از جلسه بیرون میومدیم معدلش 13 هست اینو شنید بنده خدا کلی ناراحت شد
:smiliess (11):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا