زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بارلی

New member
فکر خوبیه پرند عزیز . ایده ترجمه گروهی به نظرم مناسب هست تا همه فرصت داشته باشند تا نظر دوستان چی باشه ؟ :bunnyearsmiley:

parand

Well-known member

پرند جان اضطراب منتشر به نظرم وابسته به مورد خاصی نیست, اضطراب داشتن به طور مداوم هست.
من دارم می دونم چیه :sad:

راوووووووووی جونم میدونم نمیشه اضطراب منتشر.اخه فوبی هم نمیشه. چون از هر چی پرنده جنبدس میترسم. شایدم تو طبقه nos قرار بگیره...
dsm باید یه طبقه ی جدید اضافه کنه واسه ماها...

parand

Well-known member

جدی؟ تست نشون داده؟
من استادم ازم scl 90 گرفت, یه مدت هم کابوس داشتم البته الان رفع شده
بعد خصوصیت مهمش که آژیر بودنه من دارم
پخ کنی من می پرم

استاد ما قبل از اینکه ازمونارو بده رو کیس اجرا کنیم. رو خودمون اجرا میکرد. میگفت بعدا واسه شما اعتبار نداره چون در موردش همه چیو میدونین...
تو mmpi اضطراب منم بالا بود....:sadsmiley:

parand

Well-known member
بچه ها به این شکلکا دقت کنید....
خنده =:25r30wi:
ناراحتی =:sadsmiley:

من احساس میکنم این دوتا شکلک افراطین. یکیشون مانیا داره و او یکی افسردگی عمده....
شما چی فکر میکنید.......

rawy

New member
راوووووووووی جونم میدونم نمیشه اضطراب منتشر.اخه فوبی هم نمیشه. چون از هر چی پرنده جنبدس میترسم. شایدم تو طبقه nos قرار بگیره...
dsm باید یه طبقه ی جدید اضافه کنه واسه ماها...

:25r30wi::28:

rawy

New member
استاد ما قبل از اینکه ازمونارو بده رو کیس اجرا کنیم. رو خودمون اجرا میکرد. میگفت بعدا واسه شما اعتبار نداره چون در موردش همه چیو میدونین...
تو mmpi اضطراب منم بالا بود....:sadsmiley:

اضطراب بیماری زمان ماست, تا یه حدی از غیر نرمالش رو هم خیلی ها دارن, ولی وقتی مشکل ایجاد می کنه که زندگی رو فلج کنه و از کارهات عقب بندازدت, این مشکل رو برای من داشته (چون انواع و اقسام دیگه ای از اختلالات اضطرابی رو هم داشتم) :wacsmiley:

rawy

New member
بچه ها به این شکلکا دقت کنید....
خنده =:25r30wi:
ناراحتی =:sadsmiley:

من احساس میکنم این دوتا شکلک افراطین. یکیشون مانیا داره و او یکی افسردگی عمده....
شما چی فکر میکنید.......

در مورد خنده هه باهات موافقم ولی ناراحتیه دلم می خواست درحد مرگ گریه کنه, که متاسفانه همچین شکلکی اینجا نداره

parand

Well-known member

در مورد خنده هه باهات موافقم ولی ناراحتیه دلم می خواست درحد مرگ گریه کنه, که متاسفانه همچین شکلکی اینجا نداره

چرا راوووووووووی؟؟
والا من این شکلک نااراحتو میبینم دلم واسش میسوزه :tsimuzpzwoap1t9y3o7بیچاره یه مقدار ملایم تر میکشیدنش چی میشد. ناراحتم نباشم ناراحتم میکنه...

rawy

New member
چرا راوووووووووی؟؟
والا من این شکلک نااراحتو میبینم دلم واسش میسوزه :tsimuzpzwoap1t9y3o7بیچاره یه مقدار ملایم تر میکشیدنش چی میشد. ناراحتم نباشم ناراحتم میکنه...

آخه وقتایی که ناراحت بودم این جوابگوی بیان احساسم نبوده
:25r30wi: کم ناراحته که
این از مهربونیته که نمی تونی کسی رو ناراحت ببینی مهربووووووون :thumbsupsmileyanim:

rawy

New member
توی فوتبال بله...ما سپــــــــــــــــــــــاهانیم و حالا حالاهااا قهرمـــــــــــــــــــــــــان

کلا همه جا اول زرد ولی اینجا نه, چون نمی بینم چی نوشتین
خب پ کجا بنفش؟

parand

Well-known member

آخه وقتایی که ناراحت بودم این جوابگوی بیان احساسم نبوده
کم ناراحته که
این از مهربونیته که نمی تونی کسی رو ناراحت ببینی مهربووووووون

عزیزم این نظر لطفته....
جوابگویی نیازهای من هست...تازه گاهی اوقات ناراحتیش زیاده نمیتونم ازش استفاده کنم...
راووی جون اینا چطورن
00020344.gif
s5466.gif
s1903.gif
s6122.gif

راووی جونم نبینم اینجوری گریه کنیا چون منم گریم میگیره....

آخرین ویرایش:

parand

Well-known member
توی فوتبال بله...ما سپــــــــــــــــــــــاهانیم و حالا حالاهااا قهرمـــــــــــــــــــــــــان

جناب مصفا استقلال قهرمان شدا .......تازه قبل از اینکه فصل شه.........

البته من فوتبالی نیستما....

rawy

New member
عزیزم این نظر لتفطه....
جوابگویی نیازهای من هست...تازه گاهی اوقات ناراحتیش زیاده نمیتونم ازش استفاده کنم...
راووی جون اینا چطورن
راووی جونم نبینم اینجوری گریه کنیا چون منم گریم میگیره....

:25r30wi:
هر دوتا اولیا خوبن
دومی از سمت راست یه ذره کمه ولی بد نیست
دومی از سمت چپ چرا هندل می زنه؟؟؟ :25r30wi:
پیش میاد دیگه عزیزم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا