زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aylinn

New member
شک نکن سر کاری ..آخه کدوم آدم نابغه ای این همه درس 100 میزنه ...

سلام بیتا جون
البته درسته به دست آوردن همچین درصدایی خیلی خیلی سخته ولی خوب غیرممکن نیست ولی به اون دلیلی که گفتم صددرصد سادیسم داره و ...

eliii

New member
دوستانی که نظرشونو در مورد راوی عزیز نگفتن لطفا بگید.....
الی
فانوسی
ایناز
جناب مصفا
و.....

بله با کمال میل
به نظر من راوی یه خانوم محترم زیبا و البته باهوش از لغات زیرکانه ای که به کار میبرن کامل مشخص و به نظرم منطقی و عاقل
و از همه مهم تر دوست داشتنی

eliii

New member
فاااااااااااانووووووووووووسییییییییییییییی
کجاااااااااااااااااایییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدااااااا , دلم تنگ شده کوشی پس؟؟؟؟
428920_cray.gif

یه صفحه از صفحه های قبلی رو اشتباهی باز کردم یه عالمه تو بودی , ذووووووق کردم که اومدییییییییییییی
428920_cray.gif

احتمالا درگیر راه اندازی انجمن توت درمانی و نظریه های درمانی هستند

eliii

New member
یعنی اگر اشتباه باشه واقعا از سلامت روانی برخوردار نیست چه دلیلی داره تو این موقعیت اینقدر استرس وارد کنه به ما ها .
اخه تو کنکور کارشناسی هم رتبه ۱ ۷تا۱۰۰ نداره تو ارشد .... من که فکر نمیکنم

eliii

New member
من رتبم مشخص نمیشهههههههه ، ادمین جان یه کم دل به کار بده . وای خدا

parand

Well-known member
بچه ها چرا فانووووووووووسی نمیاد....
من واقعا دلم براش تنگ شده...
:sadsmiley:
امیدوارم هر جا هست شادو سلامت باشه:rose:

parand

Well-known member
حالا ک همه در مورد راوی جون نظرتونو گفتین دوست دارم نظرتونو در مورد خودمم بدونم....
کلا از همه لحاظ....
نقدمم کنید تورو خدا....

ghasedak69

New member
فانوسی فکر کنم رفته پیش مامانش اینا قم.... احساسم اینو می گه.... فردا صبح ایشالا ازش می پرسم:28:

ghasedak69

New member
بچه هاااااااااااااااا چرا نیومدید شله زرد بخورید؟؟؟؟

راستی ما که نفهمیدیم تصورات مون راجع به راوی درست بوده یا غلط.....:wacsmiley:

rawy

New member
الان مطمئن شدم که درصدای این رتبه یک الکیه میدونید چرا
چون نظریه مای شخصیت رو 100 زده درصورتیکه یکی از سوالات این درس (سوال مربوط به تعریف اضطراب بنیادی هورنای )تو کلیدا اشتباه بود حداقل باید همین سوال درصد این درسش رو میاورد پاییین.

کلا کلیدها که اصلاح بشه حالش جا میاد :25r30wi:

ainazhz

New member
راوی جدی منطقی باهوش زودرنج . خوش بیان . با اعتماد به نفس .
از نظر ظاهری لاغر پوست سبزه چشمای مشکی و درشت
:bunnyearsmiley:

rawy

New member
بچه هاااااااااااااااا چرا نیومدید شله زرد بخورید؟؟؟؟

راستی ما که نفهمیدیم تصورات مون راجع به راوی درست بوده یا غلط.....:

قاصدک دیگه منو مجبور کردی به اعتراف, الان یه کم صندلی داره داغ می شه
فعال و پرانرژی که آره درحال نشسته روی صندلی با کیبرد خیلیییییی فعاااااااااالم :rolleyessmileyanim:
خوش اندام و قد بلند, والا کنکور و پشت میز نشستن هرچی امکانات داشتیم ازمون گرفت, یه هفت هشت کیلو باید کم کنم
قدمم تو جوونیا که مدرسه می رفتیم آره جزو قد بلندا بودیم ولی مقابل بچه مدرسه های الان جوجه ای بیش نیستم
من آخر کشف می کنم این آقای مصفا از کجا اطلاعات دقیق کسب می کنه در هر موردی, بعد آدم انقد دقیق میگی نفر اولی هی میگه نه :New (6):
پوستمو درست گفتی قاصدک جون (تو هم باید بررسی بشی از کجا اطلاعات میاری) :New (6): ولی فعلا بهت یه فرصت می دم چون سنم رو اشتباه گفتی, البته اگه می دیدیم و می گفتی بهت حق می دادم چون اکثرا همین اشتباه رو می کنن, اما شش هفت سال ما رو کوچیک کردی آبجی (به این میگن زکاوت سنمم درآورد)
مهارت هم که والا خودتون شاهدین چیز قابل بیانی نیست, از درصدام مشخصه, کلا از بعضی چیزا سطحی یه چیزایی می دونم گاهی
ولی مهربون رو دیگه چون خیلی اصرار می کنید قبول می کنم :25r30wi:
از همتون ممنونم که بهم اعتماد به نفس دادین, صفت قابل اعتماد آیلین خیلی بهم چسبید مرسی

آخرین ویرایش:

rawy

New member
راوی جدی منطقی باهوش زودرنج . خوش بیان . با اعتماد به نفس .
از نظر ظاهری لاغر پوست سبزه چشمای مشکی و درشت
:bunnyearsmiley:

430919_wetkissf.gif
:thanks:
خلقیاتمو یه کم درست گفتی, اما چشمام قهوه ای روشنه (بقیه رو بالا توضیح دادم)

ghasedak69

New member

قاصدک دیگه منو مجبور کردی به اعتراف, الان یه کم صندلی داره داغ می شه
فعال و پرانرژی که آره درحال نشسته روی صندلی با کیبرد خیلیییییی فعاااااااااالم :rolleyessmileyanim:
خوش اندام و قد بلند, والا کنکور و پشت میز نشستن هرچی امکانات داشتیم ازمون گرفت, یه هفت هشت کیلو باید کم کنم
قدمم تو جوونیا که مدرسه می رفتیم آره جزو قد بلندا بودیم ولی مقابل بچه مدرسه های الان جوجه ای بیش نیستم (165)
من آخر کشف می کنم این آقای مصفا از کجا اطلاعات دقیق کسب می کنه در هر موردی, بعد آدم انقد دقیق میگی نفر اولی هی میگه نه :New (6):
پوستمو درست گفتی قاصدک جون (تو هم باید بررسی بشی از کجا اطلاعات میاری) :New (6): ولی فعلا بهت یه فرصت می دم چون سنم رو اشتباه گفتی, البته اگه می دیدیم و می گفتی بهت حق می دادم چون اکثرا همین اشتباه رو می کنن, اما شش هفت سال ما رو کوچیک کردی آبجی (به این میگن زکاوت سنمم درآورد)
مهارت هم که والا خودتون شاهدین چیز قابل بیانی نیست, از درصدام مشخصه, کلا از بعضی چیزا سطحی یه چیزایی می دونم گاهی
ولی مهربون رو دیگه چون خیلی اصرار می کنید قبول می کنم :25r30wi:
از همتون ممنونم که بهم اعتماد به نفس دادین, صفت قابل اعتماد آیلین خیلی بهم چسبید مرسی

یعنی متولد 60 هستی خواهر؟؟؟
ماشالللههههههههههههه خیلی خوب موندی اصلا بهت نمیاد.... کلی برا خودت اسفند دودکن.... جدی میگم هاااااا

ghasedak69

New member
بچه ها به نظرتون من اگرواقعا چشمامو لیزیک کنم می تونم چندوقت نیام پای نت ؟؟؟؟
اونوقت باید به یکی پول بدم هرشب بیاد صفحات جدید رو برام بخونه چون بعدش فکر کنم 100 صفحه ای عقب بمونم
در کل الان سخت ترین محدودیتش همینه....

rawy

New member
حالا ک همه در مورد راوی جون نظرتونو گفتین دوست دارم نظرتونو در مورد خودمم بدونم....
کلا از همه لحاظ....
نقدمم کنید تورو خدا....

پرند, اول دیر ارتباط برقرار می کنه ولی ارتباط برقرار کنه دیگه رفیقه
سرش درد می کنه واسه کمک کردن به دیگران
از عکس پروفایلش مشخصه دختر معتقدیه
نقد پذیر
برعکس من فکر می کنم زودرنج نیست
مثل خودم معتاد سیستم
در مورد ظاهرت چیزی به ذهنم نمیاد اما همینطوری بخوام بگم شاید از اونایی باشی که وقتی می خندن لپشون چال میفته :(40):
شاید سفید پوست, لاغر یا متوسط, قدتم به نظرم نزدیک به من

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا